Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

720 000 zł131,05 m² 5 494,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:172 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich już gotowy dom w zabudowie szeregowej z ogrodem powierzchni ok. 40m2, zlokalizowany przy ul. Miejskiej na południu Rzeszowa. Każdy z domów ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Szeroka 140

Kawęczyn-Wygoda Warszawa

1 390 000 zł149,04 m² 9 326,36 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany przy ul. Szerokiej 140 w Warszawie. Do domu przynależy garaż w bryle budynku oraz przestronny ogród. Lokalizacja W odległości 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Szeroka 140

Kawęczyn-Wygoda Warszawa

1 390 000 zł149,04 m² 9 326,36 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Szeroka 140

Kawęczyn-Wygoda Warszawa

2 075 000 zł201,53 m² 10 296,23 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

400 000 zł59,70 m² 6 700,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 59,7 m przy ul. Gajowej w Białymstoku mieszkanie: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł100,45 m² 4 967,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 95,85 m2 z garażem w bryle i ogrodem o powierzchni ok. 30 m2. Domy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 900 000 zł480,64 m² 8 114,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nowy budynek usługowy zaprojektowany w zakresie usług medycznych w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony. Nieruchomość nie posiada jeszcze pozwolenia na użytkowanie co.

Szczegóły ogłoszenia

49,50 zł/m²200 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowej o powierzchni około 200 m2 usytuowanej w nowoczesnym budynku z 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska 158

Lublinek-Pienista Łódź

413 130 zł43,95 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2027

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z oddzielną kuchnią, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II etapie inwestycji Moja Retkinia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska 158

Lublinek-Pienista Łódź

565 724 zł58,79 m² 9 622,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2027

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, 2 łazienek i balkonu. Lokal znajduje się w II etapie inwestycji Moja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska 158

Lublinek-Pienista Łódź

561 944 zł59,06 m² 9 514,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2027

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego, oddzielnej kuchni, sypialni, garderoby, łazienki i 2 balkonów. Lokal znajduje się w II etapie inwestycji Moja.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone w jednej z atrakcyjnych części Sopotu (kamienny Potok) przy ul. Kujawskiej. Lokal znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Siewna

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

215 000 zł1 303 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę nieruchomości gruntowej o powierzchni 1303 m2 - położonej w Kruszynie przy ulicy Siewnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł53,94 m² 19 002,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta bezpośrednia pośrednikom zdecydowanie dziękuję. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w nowoczesnej inwestycji Galeria Point przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł69 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 108 m²

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta tylko w naszym biurze! Do sprzedania dom na wsi do remontu z poddaszem użytkowym o powierzchni 69 m2. Do budynku przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł118,37 m² 4 984,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym, wykonanego w technologii tradycyjnej murowanej, według popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł72,51 m² 7 723,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze informacje: - nowy apartament, - wykończone "pod klucz", - piękna nowa łazienka, - nowy kameralny budynek, - 3 pokoje, - 1 piętro, - 2 miejsca parkingowe, - balkon, - spokojna okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 818 zł45,75 m² 7 690,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 875 zł55,87 m² 7 730 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 835 zł39,26 m² 7 789,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł3 000 m² 148,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 30 arów z widokiem na Wielką Sowę i dogodnym dojazdem ok 70 m od drogi asfaltowej. Działka zagospodarowana w takie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł20 689 m² 94,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania pięknie położoną przy lesie, działkę w Ojrzanowie ul. Krakowiańska nr dz. 300/2. Działka składa się z części budowlanej o pow. ponad 7000 m2 oraz lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł314 m² 5 573,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zakupu pięknego domu otoczonego zielenią oraz zabudową jednorodzinną, położonego w niezwykle urokliwym zakątku miejscowości Rusiec nieopodal Nadarzyna oddalonego ok. 20 km od.

Szczegóły ogłoszenia

43,61 zł/m²133 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowych w centrum Bydgoszczy - nieopodal City Hotelu i Szpitala mswia. Cała powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,10 m² 10 490,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

| 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie ze słonecznym balkonem przy ulicy Zaplecznej! Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowa kuchnia, podłoga, drzwi wewnętrzne, sztukateria, nowe tynki gipsowe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

814 450 zł67,31 m² 12 099,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż ostatni apartament z widokiem na cały Rynek w Bielsku-Białej. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy Starówce, w odrestaurowywanej, zabytkowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł130 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Dom wolnostojący, kurzeszyn Nowy 24 - ocieplony, styropian i elewacja 2011 rok, bardzo duża działka z możliwością różnego wykorzystania. Dom częściowo podpiwniczony, ogrzewanie co. - piec.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²453 m² 31 710 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usytuowany w parterze parku handlowego! - Lokalizacja: łódź, polesie - ul. Obywatelska - Powierzchnia lokalu: 453 m - Stawka czynszu najmu: 70zł/m netto - Sieciowi najemcy:.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł41 m² 8 756,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania, które łączy styl i świetną lokalizację? Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , po generalnym remoncie, w klimatycznej oficynie na Osiedlu Okole.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł44,10 m² 8 299,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z potencjałem w sercu miasta przestrzeń, którą możesz stworzyć po swojemu. Są mieszkania, które od pierwszego wejścia narzucają gotowe rozwiązania. I są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Kielce,świętokrzyskie

579 000 zł42,50 m² 13 623,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje wyjątkowy, w pełni umeblowany zespół pokojowy położony w prestiżowej inwestycji Klonowy Bulwar przy ul. Klonowej 89, tuż obok Zalewu Kieleckiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł62 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Jasne, 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie zlokalizowana na pierwszym piętrze w niskiej zabudowie. Mieszkanie do wprowadzenia. Czysta, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie posiada balkon. Do.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł53,50 m² 3 925,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w termomodernizowanej kamienicy. Czysta, zadbana klatka schodowa która aktualnie przechodzi remont. Do mieszkania przynależy piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,80 m² 17 782,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja 2 pokoje | 47,80 m | Dolny Mokotów | Bluszczańska 69 | garaż | komórka| klimatyzacja Do sprzedania jasne, funkcjonalne i bardzo ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł80,49 m² 12 361,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwa doskonale zlokalizowane mieszkania o łącznej powierzchni 80,49 m , znajdujące się w nowoczesnym budynku z 2016 roku przy ul. Legnickiej jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł180 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy 6 pokojowy segment w otoczeniu pełnym zieleni. Segment położony w Zamieniu - na granicy Ursynowa. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł49,69 m² 8 754,28 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,69 m , położone na bydgoskich Wyżynach - osiedlu pełnym zieleni i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł340 m² 6 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, wolnostojący, przestronny dom z tarasem i ogrodem dla dużej rodziny. Dom solidnie zbudowany w tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł290 m² 7 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:790 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nietuzinkowy dom wolnostojący dla konesera w dzielnicy Włochy w spokojnej i zielonej okolicy. Garaż dwustanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł56,50 m² 18 584,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie - Wyczółki. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 000 zł53 m² 20 716,98 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe nowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł100 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament blisko parku, w dzielnicy Ochota. Przestronny apartament o powierzchni prawie 100 m2, z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 587 000 zł220 m² 11 759,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Dom wolnostojący po generalnym remoncie Wrocław, ul. Ratajów 13 Dom o powierzchni ok. 220 m , usytuowany na spokojnej ulicy w dzielnicy Krzyki, po.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł70 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Ursynowie przy metrze, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł105 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przestronny dom z dużym potencjałem usługowym Ciechanów, ul. Żurawia (krubin) Powierzchnia użytkowa: 105 m + pełne podpiwniczenie Działka: 550 m Na sprzedaż oferujemy solidny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł247 m² 5 866,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Energooszczędny dom jednorodzinny w sąsiedztwie lasu Niewodnica Kościelna. Komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 247 m , posadowiony na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł105 m² 19 038,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament na Kabatach, 5 minut od metra z dwoma miejscami garażowymi. Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone.