Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 775 zł225 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Magazyn ogrzewany W centrum sopotu. Do wynajęcia magazyn o powierzchni 225m2, w bardzo dobrym stanie technicznym, suchy, na strzeżonym, ogrodzonym terenie. Magazyn jest ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

64,98 zł/m²28,30 m² 1 839 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w centrum Gdańska, idealny pod biuro.Nieruchomość zlokalizowana w samym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, dworca kolejowego, biurowców oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł15 800 m² 163,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł46 m² 14 978,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, która pozwala odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zapewnia wygodny dostęp do infrastruktury? To 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł8 900 m² 112,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przy Drodze Krajowej nr 91, w Gręblinie w powiecie tczewskim. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł73,40 m² 9 931,88 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

*** tylko U nas! *** mieszkanie: na sprzedaż jasne, ustawne, rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej 73,40 m2 znajdujące się w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł263,59 m² 3 410 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W centrum Hajnówki, przy ulicy Piłsudskiego 2, znajduje się nieruchomość zabudowana budynkiem usługowym. Działka ma powierzchnię 533 m , a stojący na niej budynek to murowana,.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 zł102 m² 48,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, trzypokojowy apartament o pow. ponad 100 m2 z balkonem i 38 m tarasem z bajecznym widokiem na góry w doskonałej lokalizacji w Bystrej, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 007 zł38,23 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 411 zł3 270 m² 109,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   Działka budowlana 3270 m z pozwoleniem na 3 domy | Miedźna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3270 m (a+b+c), położona.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł48,21 m² 11 823,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,21m , położone w świetnie skomunikowanej i atrakcyjnej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 014 m² 147,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dwie sąsiadujące ze sobą działki nr 39/4 i 39/5 o łącznej powierzchni 1014 m2 usytuowane w miejscowości Rozłogi w gminie Świebodzin w niedalekiej odległości od lasu 500m.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł7 018 m² 356,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 018 m²

Do sprzedaży nieruchomość nad morzem w rejonie Ustki i Rowów Machowinko z dojazdem na plażę przez Poddąbie, ok. 2,3 km doskonała oferta sprzedaży nieruchomości do zamieszkana, jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł164 m² 9 140,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Siedliska to niezwykle wyjątkowe i urokliwe miejsce, kameralne oraz bezpieczne. Szerokie, osiedlowe uliczki dają nieograniczony komfort poruszania się po osiedlu i parkowania. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

905 000 zł72,43 m² 12 494,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe mieszkanie Z klasą | naturalny marmur I granit | gotowe do wprowadzenia Biuro nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż przestronne, elegancko wykończone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 400 zł66,04 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne, nowoczesne, 2-poziomowe mieszkanie z 2 balkonami w nowej inwestycji na południu Krakowa. Idealne dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń i nowoczesny design. Duże okna, 2.

Szczegóły ogłoszenia

379 999 zł62,85 m² 6 046,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 63 m w kamienicy przy ul. Kołobrzeskiej w Katowicach Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł176,45 m² 5 434,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Dom 176 m | działka 1015 m | fotowoltaika | 20 min od Bydgoszcz Szukasz komfortowego domu dla rodziny, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Budzyń

Budzyń,wielkopolskie

2 000 zł2 611 m² 0,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na wynajem W budzyniu Przedmiotem oferty jest działka o pow. 2611 m 2 usytuowana na osiedlu przemysłowym w Budzyniu w niewielskiej odległości od drogi krajowej nr 11.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł76,01 m² 9 867,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości połowy kamienicy położonej w samym centrum Giżycka, w której mieszkają jedynie dwie rodziny. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł300 m² 2 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:656 m²

Do sprzedania dom położony w Kleosinie gminie Juchnowiec Kościelny. Nieruchomość (ok .150m2) do kapitalnego remontu z nową dobudowaną częścią (ok 150m2) w stanie surowym otwartym. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w przepięknym miejscu z widokiem na rzekę Wisłę - Kraków, ul. Nadwiślańska - Podgórze. Mieszkanie składa się z : - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł100 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe 100 m2, w budynku jednorodzinnym na Gumieńcach.ok. ul. Kruszwickiej. Mieszkanie w przyziemiu, pokoje rozkładowe, jeden przejściowy, pow. pokoi - 16 m2, 12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala magazynowo produkcyjna o powierzchni 1000m2 z dostępem do suwnicy o udźwigu 5 ton Wysokość do belki suwnicy 7,2m Hala o konstrukcji stalowej o wysokości 11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 557 zł57,41 m² 7 969,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe deweloperskie mieszkanie, nowa Dęba ul. Kwiatkowskiego, powierzchnia 57.41 mkw - cena 457 557 złotych. Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na drugim piętrze nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł43,51 m² 103,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (43,51 m2) na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł850 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa w centrum Tarnowa, ok. 5 km od węzła autostradowego Tarnów-Krzyż. Powierzchnia użytkowa hali wynosi 850 m2, wysokość ok. 4,4 m. Hala o konstrukcji żelbetowej,.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł240 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prime Property oferuje na wynajem piękny dom znajdujący się w centrum Woli Justowskiej. Zadbany, elegancki dom znajduje się przy spokojnej uliczce w sąsiedztwie Parku Decjusza. Dom posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciepłe i przytulne, dwupokojowe mieszkanie na parterze, wśród drzew i zieleni. Idealna oferta pod inwestycję lub dla osób szukających niedużego mieszkania blisko lasu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 501 m² 103,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa położona w odległości około 19 km od centrum Lublina. Dojazd trasą ekspresową s12/s17 w zależności od warunków drogowych zajmuje około 15 minut. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł75,31 m² 10 556,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Domy wolnostojące, jednorodzinne, parterowe tuż za Kiełczowem. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji. Proponujemy Państwu domy jednorodzinne, parterowe powstające w ramach nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł57 m² 7 017,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Legnicy ul. Chojnowska Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Legnicy, przy ul. Chojnowskiej idealna lokalizacja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł46,60 m² 7 723,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzypokojowe mieszkanie w bloku w Centrum, i piętro! Na powierzchnię mieszkania 46,63 m2 składa się salon, kuchnia, dwa osobne pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł36,18 m² 17 689,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,18 m2 mieszczące się w kameralnej inwestycji na Ruczaju przy ulicy Raciborskiej 6. Nowoczesny budynek z 2020 roku, mpec, winda.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł4 700 m² 17,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję 2 działki rolne (łąki) o łącznej powierzchni 4700 m , położone na obrzeżach dzielnicy Opola "kolonia gosławicka" Działki są równoległe do siebie dłuższymi bokami.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Piwniczna - dom 180 m2 Pomoc w skutecznym załatwieniu kredytu Pakiety na projekt oraz wykończenie mieszkania/domu Dom z 1998 roku o kształcie prostokąta (13m x 7m) na działce.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł3 300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży urokliwej działki o powierzchni 3300 m , położonej w malowniczej miejscowości Mierzwice Kolonia, w sąsiedztwie domów letniskowych jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 1 pokojowe, umeblowane Z balkonem ul.MAZOWIECKA -5 MIN DO CENTRUM Wyposażenie: Przedpokój: wieszak Salon z aneksem kuchennym: meble w zabudowie, stolik kawowy, biurko wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł54,50 m² 23 302,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o wielkości 54,5 m2 zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie jest w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł2 071 m² 280,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-154 Działka z rozpoczętą budową domu! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2071 m2 o wymiarach pod zabudowę - szerokość 30 m i.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²430 m² 38 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & Lang Property Consultants z przyjemnością przedstawia wyjątkową ofertę wynajmu prestiżowej powierzchni biurowej w odrestaurowanej i zabytkowej Kamienicy, zlokalizowanej.