Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Apartament 2-pokojowy

Stargard,zachodniopomorskie

469 000 zł40,86 m² 11 478,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2 pokoje klimatyzacja os. Ogrody łukasiewicza Komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł131,13 m² 9 151,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej położony w Jeleniej Górze, dzielnica Zabobrze. Budynek jednokondygnacyjny, częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł107 m² 140,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu stylowy apartament do wynajmu w modnej i pożądanej lokalizacji przy ulicy Pięknej w Warszawie. Lokalizacja: chętnie odwiedzana, a także.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł53,94 m² 43,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam Cię na prezentację lokalu mieszkalnego położonego na I piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Zabobrze przy ulicy Noskowskiego. Lokal mieszkalny składa się z: przedpokoju (szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

13,50 €/m²300 m² 4 050 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec klasy A położony w samym Centrum Poznania wzdłuż brzegu Warty, tuż przy przystankach autobusowych i tramwajowych, co gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł132,60 m² 41,48 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem atrakcyjny apartament o powierzchni 133 m2 (z wielkim tarasem) mieszczący się na 10 piętrze przy ul. Słomińskiego 19. Mieszkanie bardzo doświetlone z ekspozycją okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Warszawska

Rypin,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł6 952 m² 158,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 6952 m2 położona przy ul. Warszawskiej w Rypinie. Nieruchomość świetnie zlokalizowana przy jednej z głównych ulic miasta co zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 363 m² 69,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlana na Warmii, miejscowość Kisielice, pojezierze iławskie, grunt o powierzchni 1363 m2. Nieruchomość położona przy ul. Klonowej, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł47 m² 13 361,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2/3-pokoje.Park Ruczaj!Balkon, komórka i garaż! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w sąsiedztwie Parku Ruczaj. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł71,89 m² 30 602,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Na sprzedaż dom + 3 domki letniskowe Pobierowo, 600 m od plaży, lokalizacja: pobierowo - Powierzchnia domu: 72 m - Powierzchnia działki: 1379 m - Odległość do plaży: ok. 600 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 003 m² 59,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz idealnej działki budowlanej w spokojnej, malowniczej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję w miejscowości Szklary, gmina Hyżne! Działka ma powierzchnię 2003 m2 (20 arów).

Szczegóły ogłoszenia

82 796 zł2 957 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 650 m²

Do wynajęcia samodzielna hala produkcyjno-magazynowa z dwiema suwnicami (3,2 t) i zapleczem biurowo-socjalnym o łącznej powierzchni 2957m2, zlokalizowana w przemysłowej części.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł320 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 301 m²

Wilanów, zawady - nowoczesny , wolnostojący dom o pow. 320 m2 na działce 1301m2. : atuty? - Nowoczesny i przestronny dom wolnostojący położony w cichej i spokojnej okolicy. - duże.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zgorzelec,dolnośląskie

3 850 zł105 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Tylko U nas! dom wolnostojący W centrum zgorzelca! idealny dla firm szukających miejsc dla pracowników! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje do wynajęcia dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 500 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w miejscowości Błonie k./ Prażmowa. Zostały już tylko trzy działki Działka dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł63,30 m² 7 740,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa na prezentację mieszkania o powierzchni 63,3M2, które znajduje się w Sobolewie. 1 piętro 2 piętrowego bloku Świetna lokalizacja, blisko udogodnień takich jak: apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 263 222 zł89,33 m² 14 141,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł187 m² 2 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 892 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Dom o powierzchni 200 m2 do kapitalnego remontu z dużą działką 7892 m2. Woda i prąd podłączone do instalacji w domu. Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł1 900 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1900 m w miejscowości Tłumy, ul. Poprzeczna, gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki. Działka w pierwszej linii zabudowy, przy drodze gminnej asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł420 m² 14 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 605 m²

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż, działający kompleks domków o ugruntowanej pozycji na rynku - oferta na wyłączność w homfi. Obiekt noclegowy w górach, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,99 m² 13 063,55 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Signum w Gdyni Pogórzu. Lokal o powierzchni 64,99 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł38,55 m² 12 451,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży gotowy do wprowadzenia lokal w centrum Lublina. * wejście główne bezpośrednio z ulicy z dużym oknem witrynowym. * lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²250 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Biuro Z witryną 250 m | stare babice | przy S8 Do wynajęcia nowoczesne biuro w świetnej lokalizacji bezpośrednio przy trasie S8, ul. Poznańska (stare Babice). Możliwośc wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł107,32 m² 7 445,02 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż, duże mieszkanie położone w pięknie odrestaurowanej kamienicy, w samym centrum Katowic. Kamienica narożna przy ulicy Jana Kochanowskiego 2 i Plebiscytowej 1 w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł14 964 m² 70,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna obejmująca dwie działki ewidencyjne nr 965/3 oraz 965/4 o łącznej powierzchni 1 ha 49 arów 64 m. To propozycja dla inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy 4 działki o powierzchni po 1200 m oraz 1 działkę o powierzchni 1367 m . Cena wynosi 60 zł za m . Działki znajdują się w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

85,71 zł/m²210 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Emmerson prezentuje Do wynajęcia bardzo klimatyczne biuro w zadbanej kamienicy w ścisłym centrum Krakowa. Lokal znajduje się na II piętrze i ma powierzchnię 210 m2. Możliwe przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41 m² 15 341,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Atuty - Ogródek -.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48,52 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami ul. Architektów, rzeszów Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,52 m , położone na 12. piętrze (w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 055 000 zł129 m² 8 178,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię! Segmentu o powierzchni użytkowej 129 m2 z garażem w bryle budynku. Dostępne są również segmenty o innych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 545 zł41,72 m² 11 782 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł206,80 m² 5 270,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 183 m²

Urokliwa Przedwojenna Willa w Malowniczym Karpaczu - Idealne Miejsce dla Miłośników Historii i Natury Na sprzedaż piękna, odrestaurowana przedwojenna willa usytuowana na prestiżowym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł418,54 m² 5 495,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:740 m²

Opiekun oferty Wojciech Zając tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej kamienicy, 10 min od samego centrum Katowic. Kamienica z lokalem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 398 000 zł331 m² 10 265,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Na sprzedaż: chata Beskidu wyjątkowa nieruchomość z kortem tenisowym na górze Chełm (myślenice) Lokalizacja: góra Chełm, okolice Myślenic, woj. małopolskiepowierzchnia użytkowa: łącznie 331.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

515 000 zł25,16 m² 20 469 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko w Nest Brokers Estate Agency Do sprzedania apartament o powierzchni 25,16 m2 zlokalizowany w uzdrowiskowej części Kołobrzegu 5 minut spacerem od plaży. Lokal w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

39,18 zł/m²97 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Szukasz miejsca pod działalność biurową lub usługową w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Miejsce znajduje się blisko Centrum Szczecina w cichej okolicy na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł65 m² 11 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł142,52 m² 4 553,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam wszystkich zaradnych do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą! Na sprzedaż nieruchomość, w której komfortowo i wygodnie może zamieszkać Rodzina ale również.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 40 m | 8 piętro | widok | do własnej aranżacji | Rubinkowo Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 8 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł160 m² 11 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:965 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom rodzinny w spokojnej, zielonej części Rembelszczyzny Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny, usytuowany w jednej z najbardziej przyjaznych i kameralnych.