Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31,67 zł/m²126 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy nieruchomość położoną w centrum miasta - Biurowiec Zabudowę stanowi lokal na 1 piętrze na 400 m działce. Obiekt o dwóch kondygnacji naziemnej. Przed budynkiem plac.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł88 m² 10 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Na sprzedaż: tani w utrzymaniu bliźniak z dużą działką (600 m ) w spokojnej okolicy! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego bliźniaka, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²45 m² 2 475 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Numer oferty w biurze 6991 Polecamy do wynajęcia lokal biurowy lub mieszkalny o powierzchni 55m2, usytuowany na drugim piętrze budynku trzypiętrowego, znajdujący się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł2 400 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro vesta przedstawia wyjątkową działkę znajdującą się w Chełmie przy ul. Wielkopolskiej, w spokojnej okolicy w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Działka oddalona jest od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

18,08 zł/m²178 m² 3 219 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokale użytkowe o łącznej pow. 178,86 m2. Pomieszczenia znajdują się na parterze jednopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wstrzymane! Do sprzedaży mieszkanie położone na drugim piętrze kamienicy położonej w centrum Łańcuta nieopodal łańcuckiego Rynku. Rozkład mieszkania: -przedpokój, -duży pokój, -mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²100 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia, lokal usługowy w świetnej lokalizacji, przy ulicy Geodetów, tuż przy ulicy Puławskiej, w Piasecznie. Powierzchnia lokalu 100 m2: w skład lokalu wchodzi: - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przytulne studio na wynajem zlokalizowane w inwestycji belg w Katowicach, stworzone z myślą o jednej osobie lub studencie poszukującym komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł80,60 m² 6 191,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Promocja! jeżeli zdecydujesz się na zakup domu I podpiszemy umowę do 30.04.2026 R. - pompę ciepła otrzymasz gratis! Szukasz własnego domu w spokojnym otoczeniu, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

530 360 zł182 m² 2 914,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 840 m²

Szukasz dużego, solidnego domu z ogromnym potencjałem? Ta nieruchomość w centrum Zadzimia to propozycja dla Ciebie! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z lat 60-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

25 280 zł632 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Good Life Nieruchomośc i prezentuje Państwu do wynajęcia połowa magazynu o powierzchni 632m2 położona na ogrodzonej posesji. Obiekt zlokalizowany w Głogowie Małopolskim strefa.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł46,50 m² 27 526,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji "gdańska" od renomowanego dewelopera Invest Komfort, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł293,90 m² 4 389,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w Częstochowie przy ul. Koniecpolskiej 14. Nr działek: 75/9, 74/6, obręb Wielki.

Szczegóły ogłoszenia

13 825 zł553 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa i biurowa ( Dzielnica Podgórze - Rybitwy ) magazyn: - dostępna powierzchnia magazynowa na I piętrze 553 m z windą towarową - na I piętrze do.

Szczegóły ogłoszenia

140 500 zł760,50 m² 184,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 750 m , położona w malowniczej miejscowości Łochowice. Najważniejsze informacje: lokalizacja: łochowice Kształt działki: prostokąt Media:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Na sprzedaż w pełni urządzony i wyposażony dom w zabudowie szeregowej, gotowy do wprowadzenia, stan bardzo dobry - nie wymagający nakładów. Dom o powierzchni całkowitej 130m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł70 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 586 m²

Przedmiotem oferty sprzedaży jest nieruchomość położona w Budach Janowskich powiat Mińsk Mazowiecki. Do Mińska to tylko niespełna 5 kilometrów, do Warszawy autostradą 30 minut. Niebywała.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł139,87 m² 6 756,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Oferuję do sprzedaży przestronny, dwupoziomowy apartament przy ul. Przędzalnianej 77 w Łodzi. W kameralnym 3 piętrowym budynku z cegły z 1998roku, z ogrodzonym terenem.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 546 m² 168,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W lipniku przy ul.PIOTRKOWSKIEJ DZIAŁKI POD USŁUGĘ! TA OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE. Pomagamy W załatwianiu formalności kredytowych. Do sprzedaży płaskie, widokowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 465 zł42,06 m² 11 352 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł153,40 m² 6 251,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom z garażem 5 lub 6 pokoi! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (każdy dom budowany na niezależnych ścianach) na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł10 332 m² 93,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod inwestycję! tuż przy drodze krajowej nr.91! DZIAŁKA Z PROJEKTEM BUDOWY 3 HAL O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 3000 M2! LOKALIZACJA: Działka zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł175 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 073 m²

Wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym o pow. około 175m2 położony na nowopowstałym osiedlu w niewolnie Gm. Trzemeszno w spokojnym i urokliwym miejscu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

453 000 zł126,30 m² 3 586,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 4-pokojowe 89 m2 z garażem - centrum Darłowa, ul. Żeromskiego 16 Na sprzedaż bezczynszowe, przestronne mieszkanie położone w kamienicy z 1930 roku w centrum Darłowa.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł8 585 m² 25,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoja ostoja - Działki Warmia Mazury Na sprzedaż wyjątkowe działki - gmina Łukta, powiat ostródzki (warmia i Mazury) Atrakcyjne działki położone we wsi Sobno / okolice Trokajn, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł300 m² 1 766,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży komfortowy lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji miasta, w sąsiedztwie centrów handlowych i siedzib lokalnej administracji. Jest to odrębna nieruchomość lokalowa usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

1 109 000 zł42,67 m² 25 990,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,67 m2, znajdujące się w nowej inwestycji "apartamenty Park Matecznego" w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - hol (5,34 m2), - salon.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²22 m² 1 716 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferta wynajmu powierzchni biurowej 22 M2 Z klimatyzacją oraz dostępnymi miejscami postojowymi (dodatkowo płatne) ul. Aleksandra Ostrowskiego Wrocław Budynek po remoncie, z windą , toalety na.

Szczegóły ogłoszenia

217 080 zł804 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Murowańcu - aktualne Warunki Zabudowy! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Murowaniec. Działka jest płaska, prostokątna. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* na sprzedaż * Mieszkanie 3pokojowe o powierzchni 62m2, znajdujące się na parterze w 5piętrowym apartamentowcu w inwestycji parkowe wzgórze Wykończone "pod Klucz" brak podatku pcc 2% -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 774 035 zł115,95 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe przestronne mieszkanie o powierzchni 115,95 m z tarasem o powierzchni 29,27 m , położony na 4. piętrze w nowej inwestycji przy ul. Piaszczystej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł28,44 m² 59,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Czeska Powierzchnia: 28,44m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 0 z 3 Media: woda, prąd, czynsz: 1700 zł Czynsz administracyjny: 90,42 zł Kaucja: 1700 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł457 m² 3 238,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dochodowa nieruchomość inwestycyjna - stabilny cashflow - Strzemieszyce Wielkie (dg) Cena: 1 480 000 zł | 475 m | cena do negocjacji Oferta dla inwestora - gotowy biznes generujący przychód Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł321,60 m² 8 706,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:20 051 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży rezydencji położonej w malowniczej wsi z 1724 roku o nazwie Gościmiec położonej w dolinie Noteci oraz.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł609,90 m² 45,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Babice Nowe Hala magazynowo produkcyjna z częścią biurową bezpośrednio przy ulicy Ogrodniczej, naprzeciwko nowego Centrum Handlowego w Babicach, obok ronda na Warszawskiej. Lokalizacja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł34,67 m² 11 796,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hot oferta! Tylko teraz 30 000zł taniej bez prowizji bez pcc 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem - komfort, kameralność i świetny dojazd w jednym miejscu Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł50,45 m² 5 351,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie M3 | Rybnik - Piaski | Parter | Świetna lokalizacja! Szukasz mieszkania z potencjałem, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

872 000 zł135 m² 6 459,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:14 300 m²

Dom na wsi, wyjątkowa lokalizacja .Duża działka, 14348 m2. Nieruchomość znajduje się we wsi Niezdrowice, gmina Ujazd w odległości 2,5 km od Rudzińca. Dom wolno stojący z zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:422 m²

Duży 3-pietrowy dom Z antresolą na jędrzychowie W świetnej lokalizacji **** Gotowiec inwestycyjny **** idealny dla dużej rodziny lub do prowadzenia działalności gospodarczej Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł36 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Do sprzedaży duża kawalerka o pow. 36m2, położona na 5 piętrze w plombie przy ulicy Kilińskiego, w Śródmieściu Wrocławia. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z kratką.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł80 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Sobiałkowo, w spokojnej, kameralnej części wsi, przy bocznej ulicy, z dogodnym dojazdem oraz bliskością infrastruktury miejscowości.