Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

65 zł/m²203,12 m² 13 203 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnie w nowoczesnym budynku biurowym, które pozwolą rozwinąć działalności biznesową. Biura wyposażono w niezbędne okablowanie elektryczne, informatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 6658 Polecamy do sprzedaży działkę bez planu zagospodarowania przestrzennego, o wymiarach 35/86 m w urokliwym miejscu na terenie integralnie połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek

Sosnowiec,śląskie

2 898 000 zł1 083 m² 2 675,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Oferujemy do sprzedaży zabytkową - Willę Piątkowskich - o powierzchni 1083 m2, w skład której wchodzą budynek o charakterze administracyjnym o powierzchni 678 m2 z początku XX.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł38,56 m² 9 595,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe gotowe do wprowadzenia mieszkanie > dostępne od ręki oferta bez podatku pcc 2%! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,56 m2 zlokalizowane w nowym bloku na 3 piętrze (winda.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł61,14 m² 13 068,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z podziałem na 2 strefy. Idealne dla rodziny! lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 745 zł39,63 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż eleganckie apartamenty w prestiżowym apartamentowcu Perła Rozewia, położonym w malowniczej lokalizacji w Rozewiu, zaledwie kilka kroków od pięknej plaży - 950 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 188 201 zł80,83 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²1 570 m² 23 550 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość komercyjna w województwie pomorskim, w powiecie lęborskim, w miejscowości Łebieniec. Dzięki trasie kaszubskiej szybkie połączenie z trójmiastem. Hala magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł48,38 m² 58,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni przy ul. Jana Kilińskiego, w budynku z windą. Lokal znajduje się na 4 piętrze, jest w idealnym stanie, wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł65 m² 8 753,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65m , położone w świetnie skomunikowanej i atrakcyjnej części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

64,02 zł/m²24,40 m² 1 562 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biura i lokale w centrum Lubina. Lokale od 18 m2 do 200 m2 Jeśli potrzebujesz miejsca do pracy w przyjaznej, świetnie wyposażonej przestrzeni biurowej, liczysz na preferencyjne.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł250 m² 12 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:990 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom wolnostojący położony w wyjątkowej i jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł1 465 m² 238,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sakura Estates ma przyjemność zaprezentować Malowniczą działkę budowlaną w sercu Mazur - Rydzewo, ul. Galindów Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Rydzewie przy ulicy Galindów -.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²47 m² 2 030 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego położonego w centrum Opola. Lokal o powierzchni 47 m2 znajduję się na drugim piętrze. Na podłodze kafelki, ściany tapety.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 750 zł9 900 m² 252,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta w Biurze prospace. Działka inwestycyjna 99 ar - Stary Kisielin, przy obwodnicy Zielonej Góry Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 9900 m , położona w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 545 zł25,67 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

80,25 zł/m²81 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o charakterze usługowo-biurowym, zlokalizowaną w samym sercu tętniącego życiem Gocławia. Dzięki położeniu na parterze oraz dużej witrynie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł143 m² 8 741,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Oferta tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny o unikalnej minimalistycznej architekturze, zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35,30 m² 8 470,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 35,3 m2 położonego w urokliwej i spokojnej gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz Dolny. Budynek Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Frombork,warmińsko-mazurskie

664 000 zł172,45 m² 3 850,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom Frombork.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł141 m² 3 539,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości "mój Dom" prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania (mieszczącego się na dwóch kondygnacjach z oddzielnymi wejściami z korytarza) w domu dwurodzinnym - Milikowice Na.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł35,30 m² 13 711,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 1-pok. mieszkanie znajdujące się w południowej części Krakowa - Kurdwanów przy ulicy Witosa! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł142 m² 5 626,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:336 m²

1 zdjęcie to wizualizacja lokalizacja: juszkowo. Miejscowość znajdująca się bezpośrednio przy Pruszczu Gdańskim oraz Straszynie. W najbliższej okolicy znajduję się Żabka, żłobek.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł217,66 m² 7 121,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 544 m²

Piękny, przestronny dom wśród zieleni.miejsce, z którego nie chce się wracać Swolszewice Małe - wieś położona w województwie łódzkim. Pierwsza wzmianka o wsi pochodzi z 1511.

Szczegóły ogłoszenia

1 779 zł66,15 m² 26,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Wolności 1, kożuchów Powierzchnia uż.: 66,15 m2 Liczba pokoi: 2 Cena: 26,90 zł/m2 Koszty dodatkowe najmu lokalu - centralne ogrzewanie płatne zaliczkowo co miesiąc przez rok - woda liczona.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł45,70 m² 15 973,74 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

English version below. Super lokalizacja - park - metro - ładne przestronne mieszkanie po generalnym remoncie - loggia - możliwość założenia kw. Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe (z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł53,67 m² 7 080,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 53,67m2 położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł46 m² 6 086,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wstrzymana! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze niskiego bloku przy Placu Słonecznym w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o pow. 46 m2 składa sięz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł19 583 m² 20,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa działka rolno-budowlana z możliwością zabudowy jednorodzinnej mieszkaniowej. Lokazliazacja: mazowieckie, powiat żyrardowski, gmina Mszczonów, marków-Towarzystwo dane.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł1 022 m² 160,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.985194, 21.129500 Sierzchów, ul. Słoneczna Numery Ewidencyjne 202/3 lub 202/4 Media Prąd i woda -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł83,20 m² 8 641,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Cena dotyczy tylko 1 lokalu, oferta ważna do 15.04 ZABIERZÓW BIURO SPRZEDAŻY DEWELOPERA - BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC - MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ Zapraszam do zapoznania się z nową.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł7 486 m² 400,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł55,32 m² 10 466,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jeśli szukasz mieszkania, w którym od pierwszego kroku czuć harmonię, jakość i dbałość o detale, ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

346 500 zł3 880 m² 89,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malownicza działka w pobliżu Krasnegostawu Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 3880 metrów kwadratowych przy drodze asfaltowej. Działka jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł470 m² 4 446,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Oferta budynku na sprzedaż Sosnowiec - dębowa góra. Idealny na działalność biurową, usługową, magazyn, działalność medyczna. Pow. użytkowa budynku dwukondygnacyjnego ok 250m2(parter + piętro).

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł46,68 m² 13 260,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Słoneczny ogródek | Wysoki standard | zaprojektowane przez Architekta Osiedle Lazurowe | Moderna Na sprzedaż oferuję słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,68 m z komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 000 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Ciasne ** wz ** 1000M2 ** ul. Wczasowa *** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki z aktualnymi wz znajdującej się w miejscowości Ciasne. Działka zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 540 m² 1 363,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna z doskonałą ekspozycją przy rondzie im. Ronalda Reagana Do sprzedaży unikatowa nieruchomość inwestycyjna w Białymstoku położona u zbiegu ulic Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Willa Stary Sumin

Stary Sumin,kujawsko-pomorskie

1 650 000 zł433 m² 3 810,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:6 946 m²

! oferta dostępna tylko W pepper house! posiadłość W borach tucholskich - poniemiecki dworek - stary sumin atuty: -duża działka 100 m od jeziora! -malownicze tereny leśne! -dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł58,79 m² 47,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,79 m , idealne dla pary, rodziny lub osób pracujących zdalnie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, w tym dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł80 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Na sprzedaż siedlisko w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Górki Drugie. Nieruchomość obejmuje dom mieszkalny oraz 3 budynki gospodarcze położone na działkach nr 80/1, 79.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach