Nieruchomości

240 127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

589 000 zł62,22 m² 9 466,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena od 589 000 pln - w zależności od budynku! smart Property prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej (62,22 mkw.), na nowopowstałym Osiedlu Ogrodowa Przystań, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44,70 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku na Osiedlu Kaszubskim w Wejherowie wolne od zaraz. W skład mieszkania wchodzi: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

152 540 zł7 627 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność. Do sprzedania nieruchomość gruntowa, niezabudowana, budowlano - rolna o powierzchni ok. 7627 m2 położona w miejscowości Kobiernice, gmina Porąbka, woj. śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie z 2 osobnymi wejściami jak do domu jednorodzinnego powierzchnia użytkowa mieszkania około 35m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

592 000 zł98,36 m² 6 018,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Zostały ostatnie dwa lokale! Idealne miejsce do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej w Strzebielinie, przy ulicy Bolesława Prusa. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł3 420 m² 327,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Borzęcin Duży, blisko ulicy Spacerowej, w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego. Działka położona w malowniczej okolicy, idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł96 100 m² 98,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek o powierzchni 96 100m2 (9,61h), z linią brzegową nad rzeką Dziwną, zaledwie 25km od nadmorskiej miejscowości Dziwnów i pięknej plaży. Otoczenie działek niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 250 zł67,50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,50m , znajdujące się na 5 piętrze w wysokim ośmiopiętrowym bloku z windą na osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 zł64 m² 131,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl/eng] Nowoczesny, dwupokojowy apartament z prywatnym ogrodem i miejscem postojowym w garażu podziemnym - idealny dla pary lub singla. O inwestycji: unikalne osiedle otoczone wodą na.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł8 061 m² 930,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka w Komorowie z domem wolnostojącym. Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia działki wynosi 8061 m2, a domu 372,8 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł15,20 m² 5 914,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż samodzielny garaż zlokalizowany w budynku z 2016 roku przy ul. Domeyki 11 w Lublinie. Największym atutem nieruchomości jest bezpośredni wjazd do garażu - nie przez halę.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł45,80 m² 7 685,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Meg Real Estate poleca Państwu na sprzedaż trzypokojowe, dwustronne mieszkanie, zlokalizowane na 4 piętrze z 4 w bloku z cegły, przy ul.Gruntowej 8 w Białymstoku. Znajduje się ono.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł2 100 m² 440,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 2100 m , położona w atrakcyjnej i spokojnej części Białegostoku Dojlidy Górne. Nieruchomość zostanie wydzielona z większej działki.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł57 m² 7 982,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam kompletnie wyposażony dom o pow. 57m2 wraz z działką położny w odległości ok 550 metrów od wejścia na szeroką piaszczystą plażę. Posiadamy w tej lokalizacji łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł12,25 m² 11 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działkę budowlaną w Roczynach, w spokojnej i zielonej okolicy, w pobliżu granicy Andrychowa. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu natury, a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

66,10 zł/m²118 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajmu lokal biurowo - usługowy, wykończony w wysokim standardzie z możliwością gastronomii, o powierzchni 118 m2 w budynku na pograniczu Pogodna i Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł4 200 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki rolne i leśne Pogwizdów, gm. Bochnia Oferuję do sprzedaży kilka działek położonych w malowniczej miejscowości Pogwizdów (gmina Bochnia, powiat bocheński).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 158 zł39,77 m² 17 781,19 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Idealne jako pierwsze mieszkanie lub na czas studiów wygoda, zieleń i świetna lokalizacja Przestronne, nowoczesne mieszkanie z prywatnym balkonem, położone w zielonej części Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł220 m² 4 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 151 000 m²

Jeśli kochasz polską wieś - sprawdź jaką alternatywę mam dla Ciebie. Gospodarstwo rolne, dające liczne możliwości, ograniczone jedynie Twoją wyobraźnią. Liczne zabudowania plus 11,51 ha ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Łapino Kartuskie (gm. Żukowo) oferta dotyczy sprzedaży 3 działek budowlanych o powierzchni 1500m2 każda. Zostały wydane warunki zabudowy pod budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 901 zł86,30 m² 8 330,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferowana inwestycja to dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 86,3 m2 z przynależnym ogrodem i miejscem parkingowym na podjeździe Parter o powierzchni 43,18 to salon.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł7 800 m² 1 026 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prawie 80 arowa przy ul. Zakopiańskiej!. Objęta procedowanym planem zagospodarowania przestrzennego kliny. W studium planu tereny pod zabudową mieszkaniową jednorodzinną. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł109,38 m² 7 304,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy z garażem i 4 sypialniami! promocja! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Bodzanowie, na zagospodarowanej i ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł60,86 m² 18 057,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w kamienicy z 1950 roku, położonej przy ul. Ogrodowej 3 w Warszawie, tuż obok Al.Jana Pawłą II. Mieszkanie położone na 1 piętrze budynku z windą oferujące wiele.

Szczegóły ogłoszenia

234 999 zł2 300 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o prywatności i własnej działce w sąsiedztwie lasu? Może ta oferta w zielonej i prestiżowej okolicy jest dla Ciebie?! Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 336 m² 856,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 516 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Super okazja! Gotowy biznes, który.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł723,32 m² 2 281,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Jeleśnia Budynek pod działalność gospodarczą Pow. 723,32 m2 Miejsca parkingowe 2 garaże Cena: 1 650 000 zł Jeleśnia - atrakcyjny obiekt pod działalność gospodarczą z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 500 m² 232,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki położone w miejscowości Jesionka (gm. Czosnów), w bezpośrednim sąsiedztwie otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, czystego powietrza.

Szczegóły ogłoszenia

1 162 500 zł75 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do wprowadzenia 75m2, 3 pokoje, 140m2 ogródka, 2 miejsca postojowe, bezczynszowe, wawer Nadwiśle Budynek: polana Wawer to inwestycja kameralnych mieszkań bezczynszowych. Każdy dom zawiera dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,15 m² 9 037,37 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44,15 m2 , wraz z tarasem o powierzchni ok. 8 m2 , oraz przynależną piwnicą o powierzchni 1,52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Rubinowej w Brzesku usytuowane na dwóch poziomach. Jeśli szukasz mieszkania wykończonego z dbałością o każdy detal, z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 160 zł54,50 m² 8 480 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomosci. Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowym i nowoczesnym apartamentowcu w Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 63 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym położony w budynku apartamentowym Hanza Tower z 2020 roku. Budynek posiada recepcję kilka wind, obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 890 zł53,21 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/4 w Giżycku Widok na park i jezioro Niegocin Powierzchnia: 53,21 m Piętro: 0 / 6 Taras: 14,52 m Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 632 000 zł24 000 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży bardzo ładna działka siedliskowo - budowlana w miejscowości Stare Budy, gmina Jaktorów. powiat Grodziski. Działka o powierzchni 24000 m2 / 2,4 ha/ o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł71,60 m² 10 055,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 71,6 m , położonego przy ul. Kosińskiego w poznańskiej dzielnicy Wilda.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 054 m² 379,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1054 m zlokalizowaną w miejscowości Wierzchowisko zaledwie 15 minut od centrum Częstochowy. Powierzchnia : 1054.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł21,70 m² 5 760,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal na ul. 11 Listopada 12a w Węgorzewie Idealna Inwestycja pod Wynajem Krótkoterminowy homfi ma przyjemność zaoferować Państwu przytulny lokal w suterenie o przemyślanym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł39,48 m² 12 917,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Property & Law ma przyjemność zaprezentować przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Świętokrzyskiej w Żywcu. Lokalizacja Adres przy ul. Świętokrzyskiej zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Moszowice, działka budowlana 10 a, sprzedam, 70 000 zł Na sprzedaż działka budowlana na nowo powstającym osiedlu, w Moszowicach w gminie Kotla. Działki położone w pobliżu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

69,44 zł/m²36 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealny pod kosmetyczkę, fryzjera. Lokalizacja: świetna lokalizacja w nowoczesnym budynku na parterze z witryną, rzemieślnicza 40. Powierzchnia: 36 m , idealnie rozplanowana przestrzeń.