Nieruchomości

240 081 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 000 zł32 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 32 m 2 w Łasku przy ulicy Warszawskiej 34 Okolica to zabudowa mieskznaiowa oraz usługowa w pobliżu znajdują się placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 000 zł36 m² 15 083,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji. Zakup bez podatku pcc oraz bez prowizji! Lokalizacja: tarnogaj, wrocław Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

123,13 zł/m²13,40 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy 13,40 m - nowoczesny biurowiec hexagon, ul. Zamknięta, kraków (podgórze) Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 13,40 m , mieszczący się.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47,90 m² 8 121,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję Państwu mieszkanie o funkcjonalnym układzie: dwa niezależne pokoje, osobna kuchnia z oknem, łazienka oraz balkon. Lokal znajduje się na III piętrze w X-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

495 000 zł3 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości oferuje! Lokalizacja - wieś Dybowo (gmina Mikołajki). Działki z bezpośrednią linią brzegową jeziora Śniardwy. Grunty nr 438/16 oraz 438/17 o powierzchni 3000 m2 każdy.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł78,40 m² 10 778,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży słonecznego mieszkania w Kołobrzegu na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu. Mieszkanie jest sprzedawane bez większości mebli. Lokalizacja: prestiżowe osiedle "mazowiecka Park".

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł280 m² 9 464,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kraków Bronowice budynek biurowy 280 m2 Nieruchomość: wolnostojący budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni całkowitej 280 m2 (pum około 220m2) z 2012 roku, zlokalizowany w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przestronne mieszkanie z potencjałem - z możliwością adaptacji strychu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania spółdzielczo-własnościowego z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Krzyżanowskiego na drugim piętrze. Rozkład mieszkania : Dodatkowo do dyspozycji najemców będzie dostępna również piwnica. - 2 pokoje - kuchnia - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł84,21 m² 13 893,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament z charakterem przestrzeń, komfort i domowa elegancja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 84,21 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku wraz.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²64 m² 1 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 64 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym centrum Brzegu, przy ul. Długiej. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

273 800 zł1 369 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Zawoja o powierzchni 13,69 ara. Mpzp Działka znajduje się w terenie oznaczonym w mpzp jako teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł232 m² 3 857,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w Sulejówku Na sprzedaż dom do remontu, usytuowany na działce o powierzchni 1069m. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

842 124 zł39,93 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Udogodnienia: blisko centrum; dogodny dostęp do miejskiej komunikacji; pakiet antysmogowy; smart home; w pobliżu inwestycji znajduje się galeria handlowa Forum Gdańsk, galeria Morena oraz liczne.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł1 617 m² 55,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 16,17ar , położona w miejscowości Gorliczyna (szewnia), powiat przeworski, województwo podkarpackie. Działka położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł39,59 m² 5 039,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, wyremontowane mieszkanie dwupokojowe , położone na parterze niskiej kamienicy w cichej części sosnowieckiej Pogoni. Lokal jest w pełni przygotowany do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł145,52 m² 13 743,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115,57 m w Pałecznicy 5 km od Lubartowa, 30km od Lublina. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy. Dom wybudowany w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Czarnowo

Czarnowo,zachodniopomorskie

199 000 zł13 116 m² 15,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1,31 ha, położona w Czarnowie, gmina Kozielice. Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy, wśród przyrody, co stanowi wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie idealne na start lub inwestycję. Szukasz komfortowego mieszkania w nowym budownictwie, które łączy funkcjonalny układ, jasne wnętrza i świetną lokalizację?.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł89,91 m² 9 609,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Oferta na wyłączność | Sprzedaż | Szczecin Pogodno | ul. Mickiewicza Rozkładowe mieszkanie + amfiladowy układ pomieszczeń idealne doświetlenie i elegancja. Pogodno doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

21,77 zł/m²299 m² 6 510 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokale użytkowe na parterze budynku dworca w Chybiu ul. Dworcowa 9. Lokale wyposażone są.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł30,90 m² 13 754,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Topowa i rzadko spotykana lokalizacja w Białymstoku! Ścisłe Centrum! Aleja Bluesa - tuż przy parku Planty! Nieopodal rynku!. Idealna oferta dla tych, którzy preferują miejski styl życia ze.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł51,19 m² 6 563,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51,19m2. W skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc. Układ pomieszczeń jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 235 m² 117,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż działka budowlana 1.235 m w miejscowości Konradowo, woj. lubuskie, gm. Otyń, położona przy ul. Kolejowej to idealna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 160 m² 32,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę zlokalizowaną w Kwilnie, gmina Zgierz. Ta nieruchomość to propozycja dla tych, którzy chcą stworzyć przestrzeń dopasowaną do własnego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł1 800 m² 64,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 18 a, zlokalizowane w Kochlicach (gm. Miłkowice). W mpzp grunt oznaczony jest 15.MU i przeznaczony jest zabudowę mieszkaniowo-usługową. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Rozmierka, w bardzo dobrej lokalizacji, dla osób ceniących spokój i ciszę. Działka o powierzchni 2500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 479 000 zł78,48 m² 31 587,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

| sprzedam apartament w Nadmorskich Tarasach w Kołobrzegu na ul. Obrońców Westerplatte. Apartament 3 pokojowy. Strefa dzienna z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

34,21 zł/m²114 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. ok 114 m2 znajdujący się przy skrzyżowaniu ulic Generała Władysława Andersa i 11 Listopada. Lokal przystosowany pod prowadzenie apteki, choć.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Pilnie do sprzedaży - Przestronne mieszkanie dla rodziny na os. Bukowym! Cena do negocjacji. Nieruchomość o powierzchni 74m2, na którą składają się : - 4 pokoje - łazienka - toaleta - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 440 zł36,45 m² 15 210,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57,46 m² 13 905,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie , położone na parterze niskiego bloku na os. Brzeziny w Warzymicach. Na powierzchnię 57,5m2 składa się:- Salon z aneksem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł402 m² 1 241,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Nowym Targu rejon ul. Podtatrzańskiej oraz osiedla Witosa z dojazdem zarówno od strony ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł1 250 m² 3 040 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:14 723 m²

Odkryj niezwykłą okazję - Tajemniczy Ogród, nowoczesny kompleks gastronomiczno-hotelowy położony w sercu Gór Stołowych, u podnóża majestatycznego Szczytnika, z zapierającym dech.

Szczegóły ogłoszenia

131 153 zł1 943 m² 67,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1943 m | kozieł | blisko lasu | warunki zabudowy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Kozieł, gmina Praszka, powiat oleski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²76,50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z witryną w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie lokalu składa się sala główna sprzedażowa (ponad 50 m2), biuro, pomieszczenie socjalne, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2'pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 w Nowych Skalmierzycach. Mieszkanie mieści się na IV piętrze, w czteropiętrowym bloku przy ul. Kaliskiej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł42 m² 117,86 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy, położony w prestiżowej inwestycji Towarowa Square przy ul. Prostej, w samym sercu biznesowego centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 116 zł56,14 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni, łączące prestiż lokalizacji z codzienną wygodą. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

116 060 zł1 658 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu do sprzedaży działki zlokalizowane w Kuńkowcach, przy granicy administracyjnej z miastem Przemyśl, dzielnicy Lipowica. Wjazd do działek odbywa się od strony ul. Wysockiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 374 zł31,66 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,66 m2, w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.