Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

465 000 zł64,80 m² 7 175,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Jest możliwość przywrócenia pierwotnego układu mieszkania czyli 3 pokoje i pełen rozkład (patrz alternatywny rzut). Opis lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 392 m² 88,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę o powierzchni 34 arów, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Stradomno, w pobliżu Iławy. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł58 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z balkonem na południu Rzeszowa na ul. Miłosza opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 58 m2 - piętro: pierwsze z 1.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł742 m² 215,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Wąwelnicy. Działka o powierzchni 742m2 (prostokąt). Dojazd drogą utwardzoną. Woda i prąd w drodze przy działce. Piękna,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

980 000 zł12 330 m² 79,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładnie położona działka z warunkami zabudowy, w miejscowości Elgiszewo. Zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie ściany lasu. Zaledwie kilometr od jeziora Okonin.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł880 m² 761,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Na sprzedaż budynek położony w zabytkowej części miasta: - tylko 400 m od Rynku, - idealny na działalność usługową, - z miejscami parkingowymi na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł29,92 m² 53,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime-nieruchomości oferuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Kaliniec. Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²79 m² 6 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem biuro składające się z trzech wewnętrznie skomunikowanych pokoi o powierzchniach 39, 20 i 20 m2. Biuro mieści się na V piętrze budynku zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł1 395 m² 157,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ustawna, duża działka w spokojnej okolicy | Sopotnia Mała zadzwoń:   Współpracując z homeon Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia otrzymujesz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł450 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na wynajem luksusowy dom 450 m2 położony w zielonej i spokojnej części Woli Justowskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

146 700 zł1 630 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę pod budowę domu jednorodzinnego w Mątkach, w gminie Jonkowo. Oferowana działka o numerze 148/13 i powierzchni 1630 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł65,98 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne i w pełni urządzone 3-pokojowe mieszkanie (65.98 m2) z dwoma balkonami do wynajęcia. Usytuowane w doskonale skomunikowanej lokalizacji, bardzo blisko ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 259 000 zł170 m² 7 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Prestiżowa lokalizacja - wysoki standard, nowoczesne technologie Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 170 m , położony w prestiżowej części Niemcza.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł46,50 m² 10 322,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Lubinie położone na nowo powstałym osiedlu Zielone Apartamenty w Lubinie przy ul. Jana Pawła II. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 331 m² 518,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Podolszyn Nowy, gmina Raszyn. Działka o powierzchni 1331m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 26m szerokości (od drogi dojazdowej) na.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł53,40 m² 19 101,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż, mieszkanie wyjątkowe, stworzone z pasji do wina i rzeczy minionych, zlokalizowane w kamienicy przy ul. CIeszyńskiej, w historycznej części dzielicy Krowodrza. Perełka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nowa Iwiczna,mazowieckie

718 000 zł900 m² 797,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 900 m2 połozona przy cichej ulicy w Nowej Iwicznej gmina Lesznowola. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 23 m (od wjazdu- strona.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 400 m² 157,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m , położona w miejscowości Stare Budy. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co umożliwia realizację zabudowy mieszkaniowej. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Łukszty

Łukszty,warmińsko-mazurskie

240 000 zł78,93 m² 3 040,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:29 143 m²

wyjątkowe siedliska, prywatny staw, ogromny potencjał Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w miejscowości Łukszty, w gminie Pasłęk, w otoczeniu rozległych terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łazy

Łazy,zachodniopomorskie

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zaproponuj swoją cene! Na sprzedaż: słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z windą i balkonem Świętochłowice, ul. Polna (świetna komunikacja z dtś) Szukasz mieszkania, które łączy wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zazdrość

Zazdrość,kujawsko-pomorskie

849 000 zł16 786 m² 50,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,6786 ha, położona w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych lokalizacji w okolicach Szubina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 000 zł65,37 m² 8 199,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 16 róg Dożynkowej i Chociszewskiego Lokal nr: 27 , powierzchnia 65,39 m2 Mieszkanie położone na czwartym piętrze składające się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 800 m² 39,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka 3800 m w Głęboczku, gmina Czaplinek Wyobraź sobie własne miejsce nad jeziorem, gdzie ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków, a każdy dzień zaczyna się.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 300 m² 673,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości działka o powierzchni 2300m2 znajdująca się w samym centrum Bratkowic! Atuty nieruchomości: - działka posiada wydane warunki zabudowy!.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł7 987 m² 25,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Fantasyczna działka rolna o powierzchni 7987mkw położona jest w unikatowym miejscu w Porabce w Kozubniku tuż nad resortem Kozubnik. Wymiary działki przybliżone to 88mx90m. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 326 m² 399,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ochojno gm. Świątniki Górne Do sprzedania działka o pow. 1326m2. bardzo atrakcyjna i godna polecenia - widokowe miejsce, w sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne ,. Opis działki Do.

Szczegóły ogłoszenia

76 zł/m²223,09 m² 16 955 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Leach & Lang oferuje na wynajem powierzchnię biurową w kameralnym budynku Regent Office w pobliżu Nowego Kleparza. Lokal położony jest na 3. piętrze. Szczegóły techniczne: -Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

1 238 000 zł54,42 m² 22 748,99 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł3 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Mariusz Poręcki   Urokliwa działka z dogodnym dostępem do przyrody, położona blisko lasu, oferujące spokój i możliwość codziennych spacerów wśród drzew oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pok/ 40m2/ wyposażone i umeblowane / os. Nowe / I piętro Prezentujemy Państwu do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 189 m² 125,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana wśród zabudowy jednorodzinnej na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Międzylesie, gmina Międzylesie, powiat kłodzki.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł50,60 m² 7 015,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Legnickiej. Nieruchomość o powierzchni 50,60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł58 m² 12 568,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | 58 m2 | ul. Sikorskiego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 58 m2. Znajduje się na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

188 500 zł1 396 m² 135,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki przy trasie Podgórzyn-Sosnówka! Na sprzedaż działka pod budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 1396 m2. Działka posiada wydane aktualne wz - Maksymalna wysokość zabudowy do 9m -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Toruń,kujawsko-pomorskie

60 zł/m²17 m² 1 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

******* biuro na wynajem osiedle mokre********* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego na 1 piętrze biurowca na Mokrem. Lokal posiada powierzchnię 17 m- jedno.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł680 m² 2 352,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż nieruchomość restauracja wraz Z hotelem Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta Lubaczów w bardzo atrakcyjnym miejscu. m. Lubaczów położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Grzymalin, w gminie Miłkowice, powiat legnicki. Działka nr 534 o powierzchni 1800 m objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł45,17 m² 10 294,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

W odremontowanej kamienicy (nowy dach i elewacja), mieszkanie 45,17 m do Remontu Inwestycja obok Szpitala Borowska. Kamienica z Nową Elewacją! Inwestycja pod wynajem lub mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł1 137 m² 131,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt