Nieruchomości

239 452 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

335 000 zł37 m² 9 054 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, położone w Rudzie Śląskiej Goduli, przy ul. Modrzejewskiej. To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,51 m² 7 746,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m, położone na parterze w spokojnej i zielonej części Tarnowa dzielnica Mościce. Układ pomieszczeń: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł41 m² 63,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w nowym budynku z dwoma osobnymi pokojami bezpośrednio przy osiedlu Paderewskiego. Najważniejsze informacje Mieszkanie o powierzchni 41 m2 Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 475 m² 169,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 142/4 o powierzchni 1475 m , położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Nowosiedlice. Nieruchomość idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 175 628 zł72,28 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 5-pokojowe mieszkanie z tarasem- gdańsk Siedlce ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 700 m² 42,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną Wielonek, gmina Ostroróg (pow. szamotulski) Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni ok. 4 700 m , składająca się z trzech działek.

Szczegóły ogłoszenia

296 700 zł1 236 m² 240,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** nowe domy, luźna zabudowa i mnóstwo zieleni ** zabudowa mieszkaniowa ** w sąsiedztwie działki wszystkie media : woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł34 899 m² 5,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż ziemia rolna o powierzchni 3,4899 ha położona w Wilkostowie (gmina Aleksandrów Kujawski) z dostępem do drogi asfaltowej. Działka składa się z ziemi klasy V i VI.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł32,30 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

** Mieszkanie 32m2 ** 2 pokoje ** Wyszyńskiego ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Białymstoku na osiedlu Przydworcowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł52,73 m² 7 490,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Lubinie. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 52,73 m2 położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł972 m² 82,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Trzebieszowicach obok Lądka Zdrój - na wyłączność w naszym biurze. Nieruchomość: grunt o powierzchni 972 m2. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł80 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w gminie Mykanów, zaledwie 17 minut jazdy od Częstochowy, przy jednej z głównych ulic, z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

70,06 zł/m²15,70 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal idealny na biuro, kancelarię, gabinet lekarski, usługi Atuty - możliwośc wynajęcia dodatkowych pomieszczeń - biuro posiada własną łazienkę z umywalką, prysznicem i wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł151 m² 4 304,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia dom położony w przepięknej okolicy w sąsiedztwie lasu. Dom o powierzchni 151m2 w skład którego wchodzą: cztery pokoje w tym.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł60 m² 14 083,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowe, dwustronne (wschód-zachód) mieszkanie na 4. piętrze w kameralnym, zamkniętym osiedlu w Józefowie. Idealne dla pary lub rodziny szukającej spokoju, ale i wygody. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł16 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 zł

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu pokoi 2-3osobowych ( 55 złotych od osoby za dobę). Obiekt całoroczny wart polecenia każdemu kto chce odpocząć od zgiełku miasta. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł720 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność. Do wynajęcia od stycznia 2025 r. hala magazynowo- usługowa o powierzchni łącznej 720m2 na co składa się 500 m2 powierzchnia handlowa oraz pomieszczenia biur/socjalne,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł160 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu tę wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie urok tradycji z nowoczesnością. Ten piękny dom, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 542 m² 64,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***działka wyszki 1542 M2*** osiedle domków jednorodzinnych*** Na sprzedaż działka położona w miejscowości Wyszki. Powierzchnia to 1542m2, a wymiary około 31mx49m Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł8 765 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka o pow. 8765m2 zlokalizowana w miejscowości Budy Zosine gm. Jaktorów. Działka posiada dostęp do dwóch dróg gminnych. Nieruchomość z możliwością wystąpienia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

279 002 zł27,40 m² 10 182,55 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł96 m² 22 812,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy produkt inwestycyjny! Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym - obecnie sklep żabka lokalizacja: lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Gdańsk zaspa. Lokal: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł384,40 m² 6 477,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:792 m²

Geraszek Nieruchomości serdecznie poleca na sprzedaż wolnostojący dom w Gdyni Oksywiu o powierzchni całkowitej 384,80 m2 na działce o powierzchni 792 m2. Lokalizacja domu pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

73 326 zł4 444 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesna powierzchnia magazynowa do wynajęcia lub możliwość obsługi logistycznej, około 5000 m2, jednak jest to.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł55,70 m² 16 157,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie 55,7m na 4 ostatnim piętrze - brak windy. Blok po termomodernizacji. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym ok. 25 m - Sypialnia ok. 13 m - Pokój ok. 9.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł1 050 m² 4 752,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:780 m²

Interesująca oferta sprzedaży domu w Ursus - Gołąbki , m. st. Warszawa o pow. całkowitej 1050 m2 na działce ok 800 m2. Dom składa się z dwóch części: od frontu z mieszkalno -.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł3 552 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 3552 m2 położone w Borzyszewie na ulicy Rolnej. Działki sąsiadują obok siebie i dla jednej z nich zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł5 800 m² 163,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Funkcjonalny obiekt produkcyjno - magazynowo - mieszkaniowy w m. Pluskowęsy gm. Kowalewo Pomorskie w sąsiedztwie Drogi Krajowej nr 15. Kowalewo Pomorskie to gmina bardzo dynamicznie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 227 000 zł160,01 m² 7 668,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 160,1 m2 na działce o powierzchni 500 m2 w Musułach koło Grodziska Maz. Budynek w modnym stylu, wykończony w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł111 m² 6 297,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowa niższa cena! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie bezczynszowe w Markach o powierzchni użytkowej 111m2. Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe oraz balkon na.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł3 015 m² 28,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana ok. 3015m2 w m. Dziedzice w gminie Domaszowice. Oferowana nieruchomość składa się z dwóch działek: 128/3 o powierzchni ok. 1507m2 128/4.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł20 m² 95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępna Od 1.05 Do wynajęcia przytulna, słoneczna kawalerka zlokalizowana przy ulicy Komandosów 7. Lokal składa się z pokoju połączonego z mini aneksem kuchennym, holu oraz łazienki + 4m.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł49 m² 15 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie o wysokim standardzie, położone w spokojnej i zielonej części warszawskiej Pragi-Południe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odświeżone na nowo, po remoncie, całkowicie wyposażone mieszkanie gotowe do wprowadzenia, wśród wielu uniwersytetów i akademików w Katowicach Ligota / Panewniki! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

195 890 zł1 031 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6841 Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę o powierzchni 1016m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Poznań,wielkopolskie

1 299 000 zł243 m² 5 345,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:433 m²

Marzysz o przestronnym domu w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Poznania? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy atrakcyjny dom w dzielnicach Jeżyce, wola.

Szczegóły ogłoszenia

653 366 zł66,67 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

949 999 zł375,20 m² 2 531,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:498 m²

Prowizja 0% Wolnostojący dom/budynek dwukondygnacyjny z wydzieloną częścią handlowo usługową z pełnym zapleczem sanitarnym położony w Zabrzu, rokitnicy przy ul. Młodzieżowej.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł1 570 m² 8 598,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż 3-piętrowy budynek handlowo- usługowy z 2018 roku, o łącznej powierzchni 1570m2, idealny pod inwestycję. Położony na działce o wielkości 2304 m2, posiadający 21 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkania na wynajem - Bochnia, ul. Kazimierza Wielkiego | Galeria Skarpa Oferujemy 3 nowe mieszkania na wynajem położone w centrum Bochni, przy ul. Kazimierza Wielkiego, w Galerii Skarpa,.

Szczegóły ogłoszenia

388 600 zł58 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż lokal mieszkalny do własnej aranżacji zlokalizowany w centrum Lidzbarka Warmińskiego. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy z 1998 roku. Lokal.