Nieruchomości

239 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

492 525 zł49,75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oława ulica chabrów 7 mieszkanie numer 19 sprzedaż bezpośrednio W budynku winda wysoki standard deweloperski Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balkon - doskonała lokalizacja Oława.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 370 zł55,93 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 615 zł45,55 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

312 750 zł34,75 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

513 300 zł1 770 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1770 m Bogdaszowice | cisza, natura i szybki dojazd do Wrocławia. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 1770 m położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 100 zł42,01 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41.41 m2 + balkon zlokalizowane w II etapie nowo budowanej inwestycji przy ul. Technologicznej w Rzeszowie (boczna ul. Krakowska). Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

1 558 000 zł155,74 m² 10 003,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem i pełnym wyposażeniem Na sprzedaż wyjątkowy, dopracowany w najdrobniejszych detalach dom jednorodzinny - 155,74 m2, położony na starannie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł33,43 m² 14 926,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie wolne nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 33,34 m2 + loggia zlokalizowane na 5 piętrze w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Res Tower przy skrzyżowaniu ul. Witosa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomnicka

Pracze Odrzańskie Wrocław

746 350 zł64,70 m² 11 535,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu, oddzielnej kuchni, dwóch sypialni, łazienki, wc, tarasu i ogródka. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomnicka

Pracze Odrzańskie Wrocław

625 365 zł53,74 m² 11 636,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, garderoby, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomnicka

Pracze Odrzańskie Wrocław

642 500 zł52,01 m² 12 353,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 590 zł47,69 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 47,69 m2 (narożny) zlokalizowany na parterze w nowo powstającym osiedlu wielorodzinnym przy bocznej ul. Lwowskiej Lokal usługowy o bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,15 + ogród ok. 30-35 m2 zlokalizowane na parterze w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwsiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł89,95 m² 6 881,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 89,95 m2 + taras dachowy o pow. ok. 54 m2 w nowym etapie osiedla mieszkań w zab. szeregowej w Malawie (zjazd z ul. Lwowskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 056 zł30,99 m² 11 263,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 29,14 m + balkon w nowoczesnym kompleksie przy bocznej ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Niniejsza oferta dotyczy mieszkania zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł57,81 m² 10 361,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,81 m z dwoma balkonami zlokalizowane na prestiżowym, kameralnym osiedlu przy ul. Jazowej w Rzeszowie (dzielnica Drabinianka). To.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta na wyłączność Do sprzedania Willa Eliza wraz z zespołem parkowym o pow. 1ha przy ul. Pareńskiego nr 46. Teren ogrodzony (mur, siatka). Dojazd do posesji drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 650 zł49,10 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Oferujemy 3-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką, garderobą i balkonem, mieszczący się w inwestycji Przy Porcie Kołobrzeg. Koszt miejsca parkingowego: - zewnętrznego 50 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 482 zł32,02 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Oferujemy 2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczący się w inwestycji Przy Porcie Kołobrzeg. Koszt miejsca parkingowego: - zewnętrznego 50 000 zł brutto -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 252 zł36,54 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Szczegóły ogłoszenia

44,99 zł/m²118,97 m² 5 353 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od 1 maja, lokal biurowy przy ul. Isep w dzielnicy Czyżyny w Krakowie. Lokalizacja tuż obok Elektrociepłowni, w pobliżu Centrum Handlowego M1, dobry dojazd samochodem. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł48,31 m² 12 833,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowy apartament o powierzchni 48,31 m2, zlokalizowany w uroczej i cichej dzielnicy Murzasichla. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze - wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł21,17 m² 17 713,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Klimatyczna kawalerka W bardzo atrakcyjnej lokalizacji Z przyjemnością prezentujemy bardzo zadbaną, wykończoną i wyposażoną kawalerkę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł1 200 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w miejscowości Ciasne przy ulicy Spacerowej. Na sprzedaż przepiękna działka rolna, numer geodezyjny 602/12 o powierzchni 1200m2, w otulinie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37,78 m² 15 854,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż: przytulne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Osiedle Bohaterów Września w dzielnicy Mistrzejowice. Opis Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

3 165 000 zł12 162 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis lokalizacji: gmina Choroszcz, krupniki Super oferta dla dewelopera! Duży teren inwestycyjno - usługowo-mieszkaniowy, zlokalizowany w atrakcyjnym punkcie w Krupnikach, w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

545 100 zł69 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Opis lokalizacji: os. Centrum, waszyngtona, budynek z cegły. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69.30 m2, o dwustronnym układzie, położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł51 m² 8 804 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Białystok, os.Nowe Miasto, ul. Stanisława Duboisa , 2 pokoje, i piętro. Mieszkanie jest słoneczne o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Przestrzeń mieszkalną stanowi sypialnia, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł174 m² 2 005,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:636 m²

Do sprzedania dom w Pilawie na Osiedlu Kardynała Wyszyńskiego. Dom w stanie surowym zamkniętym, budowa rozpoczęta w 2000 roku. Działka 636m2. Powierzchnia domu 118m2 użytkowa, 56m2.

Szczegóły ogłoszenia

978 400 zł114 m² 8 582,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe 92 m z klimatycznym strychem (dodatkowe 22m2) w Radunicy. Wysoki Standard | 2 Miejsca postojowe naziemne | Dwa pokoje, salon i łazienka na pierwszym poziomie oraz trzeci pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł195 m² 8 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 923 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 196m2, położony na zalesionej działce o powierzchni 1923m2. Dom położony jest w Stanisławowie, 1 km od granicy miasta, w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł67 100 m² 17,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Strzecha przedstawia do sprzedaży piękną działkę o powierzchni 6,71ha położoną w gminie Purda w miejscowości Pokrzywy. Działka otoczona lasami łańskimi i polami. Urocze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł10 541 m² 66,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - działka siedliskowo-inwestycyjna 10 541 m Goczałkowice-Zdrój | Prestiżowa lokalizacja uzdrowiskowa kluczowe atuty oferty: oferujemy wyjątkową działkę.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł35,49 m² 10 143,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 35,49 m2 w stanie do wejścia w cenie 360.000,00 zł. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym budynku na ul. Jagiellońskiej 60b. Ul. Jagiellońska 60b.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł10 541 m² 51,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna ponad 1 hektar z możliwością agroturystyki | Goczałkowice-Zdrój 10 541 m pod zabudowę zagrodową w uzdrowisku kluczowy atut - potencjał biznesowy W uzdrowisku:.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*** tylko W naszym biurze *** Tej oferty nie znajdziesz na otodom Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Kadzielnię! Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł3 788 m² 224,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka W terenie podstokowym Urokliwie położona działka budowlana o powierzchni 3788 m2, z pięknym widokiem na pasmo gór. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł59,50 m² 7 478,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,50 m2 + balkon + strych zlokalizowane na 1 piętrze (z 1) w nowej inwestycji Kameralne Lwowska w Malawie. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł64 m² 8 828,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dostępne od ręki Możliwość kompleksowego wykończenia według wytycznych kupującego - nie musisz martwić się o terminy - dopilnujemy wszystkiego - od wykończenia ścian, poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł43,61 m² 7 544,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Wyobraź sobie poranek, w którym wychodzisz z mieszkania, przechodzisz przez pasy i po chwili jesteś już na zajęciach na Politechnice Śląskiej. Bez korków. Bez stresu. Bez straty czasu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,44 m² 5 393,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje | Balkon z widokiem | Gliwice Sośnica | idealne dla rodziny lub inwestora Nie każde mieszkanie daje Ci wybór. To daje. Możesz stworzyć tu pierwsze własne miejsce dla rodziny albo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł52,40 m² 8 568,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 52,40 m2 (po podłodze 54,70 m2) + ogród ok. 40 m2 w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Gościnnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł210,75 m² 6 638,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesne rezydencje w okolicach Rzeszowa ponad 175 m luksusu, prywatność i przestrzeń Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne 6 pokojowe rezydencje o powierzchni użytkowej 175,71.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł52,49 m² 8 554,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,49 m2 + ogród w nowej inwestycji Kameralne Lwowska w Malawie. Kameralne Lwowska to nowoczesne, przytulne osiedle mieszkań w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł57,81 m² 10 361,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

420 500 zł1 450 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1450 m Bogdaszowice | spokój, natura i szybki dojazd do Wrocławia Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1450 m w zielonej i kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł324 m² 5 246,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:618 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż duży, rodzinny dom znajdujący się w Pruszczu Gdańskim, na Osiedlu Wschód, przy ul. Stefana Czarnieckiego. Dom położony jest w cichej dzielnicy, która jest.