Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 690 000 zł82,09 m² 20 587,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy apartament pokazowy. Apartament znajduje się w budynku w kompleksie pięciu budynków na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Mieszkanie wykończone pod klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł64,81 m² 10 492,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Centrum Wrocławia na wyciągnięcie ręki: słoneczne 2 pokoje przy Parku i Fosie Miejskiej. Zadbana kamienica w sąsiedztwie Galerii Dominikańskiej i Rynku, 4 piętro, okna na dziedziniec od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł147 m² 8 496,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy do sprzedaży 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 145m2. Posadowiony na działce 700m2 Budynek będzie oddany do użytkowania w Stanie Deweloperskim. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 900 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić działkę budowlaną o powierzchni 2900m2. w bardzo atrakcyjnej cenie! Działka położona jest w Kwieciszowicach, małej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Dom Wolnostojący na obrzeżach miasta. - sieniawa Żarska Na sprzedaż wolnostojący dom położony na klimatycznej działce o powierzchni 1034 m , otulonej naturalną zielenią drzew.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł179 m² 4 078,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony na granicy Gdyni Pogórze oraz miejscowości Pogórze - powiat pucki, gmina Kosakowo. Świetna lokalizacja idealne połączenie Z gdynią- miejska komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł33 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż 2-pokojowe w niskim, zadbanym bloku z ogrzewaniem miejski na bliższych Krzykach. Lokalizacja: okolice Sky Towera. Pełna własność oraz miejskie ogrzewanie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

34,29 zł/m²35 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal o powierzchni 35 m2 położony na parterze budynku jednorodzinnego w Aleksandrowicach w Bielsku. Lokal składa się z jednego pomieszczenia oraz toalety.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł58,57 m² 7 683,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam duże 2 pokojowe mieszkanie po remoncie w zaciszu osiedla Żubardź. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze. Do mieszkania przynależą 2 komórki! Na 58,57 m składa się: * salon *.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne, przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o bardzo dobrym standardzie, położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku. Układ i standard: -mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł26,09 m² 11 460,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie położone przy ul. Grochowskiej Nieruchomość po gruntownym, kapitalnym remoncie usytuowana na 3piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

129 900 zł2 650 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 2650 m Klotyldowo, gmina Szubin Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2650 m , położoną w malowniczej miejscowości Klotyldowo (gmina Szubin).

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł35,33 m² 23 068,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: apartament 35,33 m na 1. piętrze w luksusowej inwestycji Bursztynowe Apartamenty - Stegna Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesny apartament położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł35,32 m² 37 655,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - nowy, nigdy niezamieszkany apartament zaprojektowany przez gdańskiego projektanta. - drewniana podłoga, hiszpańskie płytki, forniry na zamówienie oraz designerskie oświetlenie. - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Są miejsca, które nie wymagają tłumaczenia. Po prostu wchodzisz i czujesz, że tempo zwalnia dokładnie tak, jak powinno. Poranek zaczyna się tu miękko. Światło wpada przez duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61,80 m² 5 809,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Po generalnym remoncie | 61,80 m | panorama miasta + Beskidy | Os. Pionierów Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 61,80 m | ul. Kaszubska, jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż oferujemy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł2 416 m² 60,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pełne uroku widoki zapraszają by tu zostać. Działki przygotowane pod budowę domu. Nie tracisz czasu na formalności. Kupujesz i budujesz. Modrzewek - wieś w województwie łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

3 498 000 zł351 m² 9 965,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowy dom rodzinny w prestiżowej lokalizacji Warszawa, ul. Zapłocie Na sprzedaż oferujemy elegancki, przestronny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 031 m² 222,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

R e Z E R W A C J A ! Działka położona w atrakcyjnej lokalizacji - Bojszowy, ul. Stalmacha Dojazd osiedlową drogą asfaltową zarówno od ul. Stalmacha jak.

Szczegóły ogłoszenia

386 900 zł53 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie deweloperskie, ul. 3 maja, żabno, powiat tarnowski - Centrum miasta Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m, położone w nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

82 zł/m²316 m² 25 912 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł62 m² 17 177,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne, nietuzinkowe mieszkanie na nowym osiedlu Neopolis , wybudowanym w 2023 r. na wysokim pierwszym piętrze z dużym balkonem. Mieszkanie jest dwustronne z wystawą okien zachód.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 556 m² 25,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w obrębie gminy Kiwity, powiat lidzbarski, województwo warmińsko - mazurskie, położona w pobliżu luźnej zabudowy mieszkalnej. Działka jest niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 502 329 zł108,12 m² 23 144 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prestiżowy apartament przy ul. Podgórnej 7 - luksusowe mieszkanie lub gotowy biznes (roi 6,5%) Apartament z widokiem na Ratusz | Dwa wykończone lokale | Gotowiec inwestycyjny roi 6,5% | Strefa spa |.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Moryń

Moryń,zachodniopomorskie

995 000 zł160 m² 6 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Kup kawałek ciszy. Osada Ladimorg Twoje miejsce poza czasem Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast budzika słyszysz śpiew ptaków. Gdzie nie ma korków, zgiełku, napięcia. Tylko Ty, przyroda.

Szczegóły ogłoszenia

540 870 zł49,17 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż jasne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,17 m , położone na 3 piętrze w pięciopiętrowym bloku z 2014 roku z windą. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł172 m² 2 790,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w spokojnej miejscowości Karolew, gm. Dąbrówka. Dom posadowiony jest na 345 metrowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 452 m² 151,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze nieruchomości! Na sprzedaż bardzo ładna działka rolno-budowlana o powierzchni 1.452m2 w kształcie prostokąta i wymiarach ok 22m x 66m. Po.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł120 m² 6 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Numer oferty W biurze: wd/klb3/2025 Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący położony w miejscowości Głowno w okolicy Zalewu Mrożycka. Dom wybudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł228 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:697 m²

Agencja homeserwis nieruchomości wystawia do sprzedaży dom o powierzchni 228 m2 z działką o powierzchni 697 m2. Dom wykończony w 2005r. Technologia budowy cegła, pustak, dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł1 815 m² 100,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kompleks trzech działek budowlanych, położonych w miejscowości Mogilno, gmina Korzenna, powiat nowosądecki, województwo małopolskie super oferta! Działki mają łączną.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł495,70 m² 11 095,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna funkcjonująca na.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł932 m² 5 364,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaży unikatowa działka położona na Wilanowie Wysokim u zbiegu ul. Łowczej z ul. Rumianą. Powierzchnia działki to 932 m2. Na działce istnieje możliwość wybudowania 4 willi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kwiatowa

Morąg,warmińsko-mazurskie

607 zł551,99 m² 1,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, położona w Morągu na ul. Kwiatowej 7b, na działce 4/41 o pow. 551,99 m2. Dostępna od zaraz. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł77 m² 162,34 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł94 m² 12 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jedyna taka oferta na rynku! Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu niezwykle elegancki dom w zabudowie bliźniaczej, stworzony z myślą o osobach, które cenią design, jakość.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł68,41 m² 1 447,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,71 m , położone na 2. piętrze kamienicy w spokojnej okolicy, niedaleko rynku Boguszowa-Gorc. Lokal składa się z dwóch dużych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²2 831 m² 195 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Duża powierzchnia biurowa- doskonale wyeksponowana przy głównych ulicach Wilanowa! Dostępne: 2523 m netto (elastyczne moduły z niezależnym wejściem) Parter - 1 490 m2, piętro 1 - 1 033 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Daleszyce,świętokrzyskie

598 000 zł100 m² 5 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:801 m²

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: dom wolnostojący w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji, tylko 8 km od Kielc. Nowy dom zlokalizowany.