Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

605 000 zł42,41 m² 14 265,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł963 m² 142,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Powierzchnia działki wynosi 963 mkw. Działka w kształcie trapezu prostokątnego o wymiarach: 24,80x38,80 metra.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł4 320 m² 18,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową działkę w malowniczej miejscowości Rowele, gm. Rutka Tartak, powiat Suwalski. Grunt o pow. 4320 m2 - usytuowany jest ok. 30 km od Suwałk. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł28 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka - pokój z kuchnią, łazienką i przedpokojem Powierzchnia - 28mkw. Piętro 2/4. Rozkład - z przedpokoju wchodzimy do pokoju i łazienki. Z pokojudo kuchni Wykończenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

244 000 zł3 050 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w naszym biurze. Na sprzedaż działka siedliskowa z wz na dwa domy jednorodzinne Oferuję na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 3052, położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł106,30 m² 4 412,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji położonej przy ul. Sikorskiego w Głogowie Małopolskim. Oferta dotyczy mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 684 zł67,60 m² 24 862,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

115 999 zł860 m² 134,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki o powierzchni 860 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położonej w miejscowości Zławieś Mała.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł13 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia malutka kawalerka na.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Można ze zwierzakiem! :) Mieszkanie na wynajem Jagodno, ul. Vivaldiego (wrocław) Oferuję do wynajęcia komfortowe, rozkładowe mieszkanie idealne dla pary: 2 niezależne pokojeduży taras.

Szczegóły ogłoszenia

104 900 zł1 038 m² 101,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy dziś na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ponad 1000 m2, położoną w spokojnej i malowniczej okolicy, z pięknym widokiem na dolinę rzeki Samy. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł132 m² 3 780,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:877 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym | Osada Leśna, gm. Oleśnica Powierzchnia użytkowa: 115,7 m Powierzchnia działki: 877 m Projekt domu: malachit Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wałbrzych,dolnośląskie

590 000 zł140 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m , położony na dużej działce o powierzchni 1160 m w spokojnej, zielonej części miasta Wałbrzycha. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł17 304 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwie zlokalizowana działka o powierzchni ponad 17 tys. m2, położona w miejscowości Tomaszew, 5 minut od węzła A2 - Wiskitki Działka złożona z części budowlanej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Obrzycko,wielkopolskie

569 000 zł180 m² 3 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:763 m²

Na tej wyjątkowej ofercie kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji! Dodatkowo, zapewniamy bezpłatne wsparcie w zakresie doradztwa kredytowego, dzięki czemu proces zakupu będzie jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²70 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 70 m , zlokalizowany na parterze w samym sercu Częstochowy - w dzielnicy Śródmieście. To.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł37 m² 459 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży kompleks 3 działek rolnych w miejscowości Stary Żmigród gmina Nowy Żmigród powiat Jasło. Działki rolne o powierzchni łącznej 37 ar. Cena za całość 17 tyś zł.

Szczegóły ogłoszenia

15 356 zł698 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Z uwagi na standard i udogodnienia, obiekt doskonale sprawdzi się jako lokal produkcyjno - usługowy jak i magazynowy. Proponujemy Państwu powierzchnię magazynową 698 m2 o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²212 m² 4 028 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia pow. gastronomiczną (dark kitchen) o powierzchni całkowitej brutto 212 m2. Lokal znajduje się na parterze w zabytkowej kamienicy z 1898.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł257 m² 2 603,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Duży dom na pograniczu Bielska-Białej i Bestwiny z możliwością prowadzenia działalności na działce o powierzchni 13,5 ara. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 257m na którą.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,28 m² 4 763,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

**2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 maja świetna lokalizacja** Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł61,16 m² 76,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie rozkładowe, starannie wykończone, wyposażone w klimatyzację, inteligentny system oświetlenia. Budynek z 2018 roku, wyposażony w windę do poziomu garażu. Pomieszczenia: -.

Szczegóły ogłoszenia

78 990 zł1 500 m² 52,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2 położonej w miejscowości Skorzynice, gmina Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 028 m² 82,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3028 m , położona w miejscowości Laski Wielkie, w gminie Kalinowo, powiat ełcki.To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 000 zł83,63 m² 6 983,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nową kameralną inwestycję składającą się z 4 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, położoną w malowniczej miejscowości Mójcza, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł53,26 m² 12 749 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z balkonem w spokojnej, zielonej dzielnicy Świnoujścia. Na jego powierzchnię 53,26 m składają się: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 000 zł38,70 m² 12 480,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 998 m² 55,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki - Lubraniec Parcele, nr ewid. 137/9 Najważniejsze informacje: numer ewidencyjny: 137/9 Powierzchnia: 1998 m Wydane warunki zabudowy - pozwalają na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł41,26 m² 17 668,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Hot oferta! tylko W pepperhouse! Na sprzedaż nowy, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 41,26m2 położony na 1. piętrze prestiżowej inwestycji przy ulicy Liliowej 3!.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł46,90 m² 6 930 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 46,9m. Mieszkanie położone na trzecim piętrze kamienicy w samym centrum Częstochowy-.

Szczegóły ogłoszenia

1 554 000 zł444 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Promocyjna cena_lokale inwestycyjne lub pod własną działalność biuro, magazyn, produkcja oferta właściciela nie pobieramy prowizji Pozostało już tylko kilka lokali Istnieje możliwość zakupu lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł500 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania zadbany i solidnie wykonany dom na pięknie zagospodarowanej ok.12 arowej zacisznej działce z ogrodem stwarzającym wyjątkowe warunki do prywatności z dojazdem asfaltowym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł43,16 m² 14 596,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

647 841 zł1 145 m² 565,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej położoną w Rzeszowie przy ulicy Malowniczej. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 1145.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł195 m² 12 815,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż przestronny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 195 m , usytuowany na dużej, zaadaptowanej działce o powierzchni 1400 m w miejscowości Józefów, gm. Dąbrówka.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł103 m² 18 932,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Kupujący bez prowizji Rewelacyjna lokalizacja, bardzo dobry punkt, 5 minut do piaszczystej plaży, 10 minut do Monciaka, molo i dworca pkp, a jednocześnie cicha spokojna uliczka. Posesja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Bilcza,świętokrzyskie

889 000 zł143 m² 6 216,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością przedstawia ofertę domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Szafirowej w Bilczy. Dom W zabudowie bliźniaczej nowe budownictwo po odbiorach!.

Szczegóły ogłoszenia

19,99 zł/m²63,53 m² 1 270 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu do wynajmu 4 lokale użytkowe zlokalizowane w położonej w centralnej części miasta Zdzieszowice. Lokale znajdują się w nowoczesnej galerii handlowej wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł62,22 m² 6 252,01 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,22 m2, położone na 4. piętrze w 10.piętrowym bloku z winą przy Wyzwolenia 4.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł9 600 m² 14,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka nieopodal roztocza Do sprzedaży piękna działka rolna (z możliwością zabudowy domem) znajdująca się wśród domów jednorodzinnych w atrakcyjnej lokalizacji nieopodal roztocza -.