Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

124 000 zł2 992 m² 41,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka w malowniczej miejscowości Olszyny, gmina Szczytno, powiat szczycieński, województwo warmińsko-mazurskie. Miejsce pełne spokoju i ciszy blisko lasu z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł198 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:202 m²

Ząbki rejon ul. 11 Listopada i Batorego, do sprzedania segment środkowy o pow. 198 m2, w stanie surowym otwartym; budynek pobudowany został w 2022r., konstrukcja żelbetowo-szkieletowa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 900 zł92,77 m² 11 101,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego, słonecznego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego na Osiedlu Leśnym. Informacje O budynku: budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 238,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m w bloku na ulicy Mickiewicza. Mieszkanie po remoncie - nowa instalacja elektryczna, gazowa i hydrauliczna. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy szeregowiec 160 m2 |ogródek|bezrzecze| 4 sypialnie Do wynajęcia nowoczesny szeregowiec o powierzchni 160 m2, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji Bezrzecze. Nieruchomość nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł75 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom położony w malowniczej miejscowości Woliczka, tuż pod Rzeszowem. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, otoczonej zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł112,45 m² 4 704,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:222 m²

Szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Prezentujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim, łączące komfort domu z wygodą mieszkania. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł40,16 m² 14 068,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowe mieszkanie w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy. Ta oferta w rejonie ul. Podłęskiej (podgórze/bieżanów) jest właśnie dla Ciebie. Idealne zarówno "na.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²98 m² 5 390 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu lokalu użytkowego - katowice, ul. Jagiellońska Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 100 m (z możliwością dostosowania metrażu - nieco mniejszy lub większy,.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł190 m² 4 626,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 527 m²

Dom + działka o powierzchni 2527 m , położoną w urokliwej, górskiej miejscowości Berest , w gminie Krynica-Zdrój. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł6 100 m² 195,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość dla inwestora! Prezentujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 6.100 m , położoną w samym sercu Janczewa, w gminie Santok zaledwie 8 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł38,78 m² 17 251,16 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Duży wybór mieszkań 2-pokojowych (od 33,5m2 do 57,0m2) w korzystnych cenach! Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 38,78m2. Z pokoju dziennego istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł74,40 m² 2 137,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1792

Przestronne, wygodne mieszkanie z ogródkiem i wielkim potencjałem. Widok z okien rozpościera się na park dworski o powierzchni ponad 3000 mkw. Samo mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 000 zł49 m² 10 836,73 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w otoczeniu zieleni. Unikatowa i nowatorska propozycja wśród katowickich inwestycji mieszkaniowych, oferująca znacznie więcej niż komfortowe apartamenty. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

122 400 zł1 020 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż. Atrakcyjna działka budowlana 1020 m2 rogoźno Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o pow. 1020 m2, położona na obrzeżu miasta Rogoźna gm. Oborniki. Działka o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²76,14 m² 5 025 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Moduł biurowy 76 m m.kw. w centrum Warszawy. 4 pokoje. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł224 m² 5 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 224 m położony na spokojnej, kameralnej ulicy na Umultowie w Poznaniu (ul. Kryształowa 8) To nieruchomość, która daje kilka scenariuszy wykorzystania : do.

Szczegóły ogłoszenia

59 803 zł2 860 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala o pow. ok. 2 860 m2 zlokalizowana w południowo - zachodniej części Radomia. Hala o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym wraz z pomieszczeniami socjalno-biurowymi.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł187,60 m² 5 063,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż przestronny, ustawny, duży dom wolnostojący o powierzchni 187,6 m2 usytuowany na działce o powierzchni 900 m2 w miejscowości Koryta w gminie Torzym. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Siemiany

Siemiany,warmińsko-mazurskie

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt dający duże możliwości stworzenia własnej posesji jest doskonale zlokalizowany. Działka z dobrym dojazdem zlokalizowana na obrzeżach wsi leży w równej odległości od dwóch jezior :.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł2 925 m² 17,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Jeżeli szukasz działki w Cieszynie to mamy coś właśnie dla Ciebie. Duży areał za bardzo przystępną kwotę w rejonie ulicy Wiejskiej i Wierzbowej. Jest to działka rekreacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł63,40 m² 3 075,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie dwupokojowe O pow. 63 M2, usytuowane na drugim piętrze kamienicy położonej W pobliżu ośrodka sportowego, szkoły oraz osiedla W strzegomiu. Więcej szczegółów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 611 zł26,69 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 26.69 m2 w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 15 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,20 m² 51,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48,2 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Braci Wieniawskich. Dwustronny układ zapewnia dobre doświetlenie przez cały dzień,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł800 m² 2 487,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas, bez prowizji lokalizacja: oferta dotyczy sprzedaży terenu z dwoma halami nieopodal Trasy S7 w miejscowości Orłowo w Gminie Nowy Dwór Gdański. Nieruchomość z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł42 864 m² 5,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wonna to spokojna i malownicza miejscowość, która oferuje swoim mieszkańcom oraz gościom możliwość cieszenia się pięknem natury na co dzień. Otoczona lasami i łąkami, stwarza idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł149,13 m² 8 046,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

Oferujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany z pasją dla własnych potrzeb. Nieruchomość składa się z 4-pokoi, 3- łazienek, garderoby i pięknej kuchni. Urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

175 zł/m²67 m² 11 725 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal parterowy z możliwością rozstawienia ogródka o powierzchni 67 m2 usytuowany przy centrum Warszawy. Idealne pod cukiernie, piekarnie czy pub. . Doskonałe, widoczne miejsce, wśród znanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

618 760 zł89,20 m² 6 936,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Nowoczesne osiedle Zielona Dolina to wyjątkowa inwestycja, która łączy komfort, funkcjonalność i spokojną okolicę. W ofercie posiadamy elegancki segment skrajny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

361 335 zł4 251 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowy Jasiniec - wieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Koronowo. Wieś położona na północny wschód od Koronowa, na trasie do.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 815 m² 444,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o budowie domu w mieście to serdecznie zapraszamy oferta jest dla Ciebie. Działka w centrum osiedla domów jednorodzinnych. Działka o powierzchni 1815 m - do szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

18,97 €/m²70,62 m² 1 340 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentowany lokal handlowo-usługowy o powierzchni 70,62 m znajduje się na pierwszym piętrze nowopowstałego centrum handlowego Parkova w Gdyni przy ul. Wielkopolskiej. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 900 m² 315,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana