Nieruchomości

239 863 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

320 000 zł3 144 m² 101,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3144 m znajdująca się w miejscowości Grabie w gminie Nowe Miasto. Działka jest w kształcie prostokąta, a jej wymiar to ok. 83m.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł59,70 m² 18 257,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie 59,7 m Warszawa Śródmieście, ul. Chełmska / Sielecka elandom Nieruchomości prezentuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w kamienicy Jana Puchalskiego z lat 1937.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Świdnica,dolnośląskie

58 zł/m²50 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy z witryną. Powierzchnia 50m2 wydzielona na salę główną, zaplecze oraz łazienkę. W dobrym stanie, jedynie do lekkiego odświeżenia. Na zewnątrz rolety.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 75m2, lublin, dziesiąta Sala sprzedaży + zaplecze socjalno-gospodarcze z toaletą (w tym dwa pomieszczenia które mogą pełnić funkcję chłodni) Dwa wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 000 zł500 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:14

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 14 mieszkań w dwóch budynkach obok siebie. Są aktualnie wynajęte, więc mogą od razu zarabiać na nowego właściciela. Po szczegóły proszę o kontakt telefoniczny. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł6 177 m² 275,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z 4 działek o powierzchni 61,77 ar, zlokalizowana w Kielanówce ok. 6 km od Rzeszowa. Działka objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Rzeszów,podkarpackie

38,24 zł/m²17 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu przy ulicy Słowackiego znajdującej się dosłownie 2 minuty od płyty Rynku Głównego w Rzeszowie Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł17 644 m² 58,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pięknie położona działka siedliskowa koło Komorowa, 10 km od Lwówka w województwie Wielkopolskim, ok. 20km od Nowego Tomyśla. Wokół działki i na działce las. Obok działki plantacja.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz wygodnego mieszkania w centrum Mosiny z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej? Prezentuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

890 zł17 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka, niedaleko centrum, przy ul. Gliwickiej 111 w Katowicach. -Nieruchomość- mieszkanie o powierzchni 17 m . Piętro 2. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł336 m² 10 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Wilanów | 6 pokoi | po remoncie | ogród | garaż | prestiżowe osiedle Patio Przestronny bliźniak o powierzchni 336 m , położony na działce 480 m , po świeżym remoncie gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł661 m² 37,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn na wynajem o powierzchni 661 m2 Gdańsk Orunia Trakt Św. Wojciecha Od 01 lutego 2026 r. do wynajęcia magazyn o powierzchni 661 m2 składający się z czterech segmentów: - 165 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł244,20 m² 5 692,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Możliwość zrobienia dwóch odrębnych mieszkań centrum dobrzykowic! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dobrzykowicach, gmina Czernica Budynek budowany z suporeksu 44.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł53,23 m² 1 540,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 53,23 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Palińskiego 2 wraz z udziałem wynoszącym 210/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł100 m² 7 090 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferta na wyłączność Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul.Barlickiego, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Chopina oraz głównej ulicy miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 054 535 zł8 057 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w naszej ofercie! Znakomita okazja dla dewelopera! Na sprzedaż oferujemy malowniczą działkę rolną o powierzchni 8057 m , zlokalizowaną w malowniczej części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 542 m² 117,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka - Teodorów, gm. Skórzec Masz dość oklepanych ogłoszeń typu ładna działka, dobra lokalizacja? To dobrze trafiłeś. Tu jest coś więcej niż kawałek ziemi to przestrzeń z potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł94 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Duże , przestronne mieszkanie do wynajęcia! Zabrze Centrum ul. De Gaulle'a ( na wysokości restauracji Balaton ) Metraż 94m2, 3 odzielne pokoje - w tym naprawde duży salon, łazienka z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 736 m² 51,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1736 m Ziąbki Warunki Zabudowy Duża działka o powierzchni 1736 m , położona w otoczeniu pól i lasów, z wydanymi Warunkami Zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł28,34 m² 6 700,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

ścisłe centrum turystycznego miasta Ostróda, województwo warmińsko-mazurskie sąsiedztwo sklepów wielobranżowych, aptek, supermarketów, salonów usługowych, restauracji oraz urzędów zaledwie 130.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł75 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy 75m2 do wyboru pierwsze piętro -do wprowadzenia -blisko centrum -przedszkole i szkoła -przystanek autobusowy w pobliżu -Lidl -możliwość postawienia garażu na.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł75,18 m² 9 044,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament, który łączy komfort życia, funkcjonalność oraz doskonałą lokalizację -idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni w spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł32,51 m² 14 610,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie, położonego w kamienicy na poznańskim Łazarzu przy ul. Kolejowej. Lokal o powierzchni 32,51.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł320 m² 7 496,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

<!-startfragment->wyjątkowy dom wolnostojący 310 m | działka 3000 m | staw | sauna | fotowoltaika | Tuchom Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 740 zł48,96 m² 15 946,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

333 032 zł25,04 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 25,04 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z 1 pokoju połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

970 000 zł110 m² 8 818,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 110 m w nowym budownictwie - duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 110 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

914 000 zł40 m² 22 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 39,75 m , znajdującego się w prestiżowej lokalizacji w Miasteczku Wilanów przy ul. Zdrowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 150 zł51,41 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży wyremontowane pod tzw. "klucz" mieszkanie o powierzchni 47 m2 składające się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni z balkonem, garderoby, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł320 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:896 m²

Oferta idealna dla inwestora, możliwość wydzielenia i wyodrębnienia 4 mieszkań i 2 lokali użytkowych wg. planu zagospodarowania. Teren objęty planem zagospodarowania, dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 131 116 zł38,79 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona w 2024 roku -idealny produkt pod inwestycje lub.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł58 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58m2 położone na 1 piętrze w bloku z cegły na Rakowie. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

963 000 zł1 751 m² 549,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka idealna pod prowadzenie działalności! Działka o powierzchni 1 751m2 położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej. Zaledwie 3km od Grodziska Mazowieckiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 525 000 zł7 500 m² 203 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka usługowo-budowlana o powierzchni 75ar, zlokalizowana w Nowym Sączu na osiedlu Helena. Teren płaski w kształcie prostokąta. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł6 500 m² 4,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży: działka leśna w miejscowości Starawieś gm. Liw, pow. węgrowski. Działka nr 661 Powierzchnia 6500m2 Las mieszany. Zapraszam do zakupu. Łukasz Zawodniak k3nieruchomości  

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł1 265 m² 3 083 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka w sercu nadmorskiego Świnoujścia. Niepowtarzalny klimat, historyczna architektura, inwestycyjny potencjał. Istnieje możliwość zamiany nieruchomości na Apartamet z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki budowlana o powierzchni 1500 m2 w Walendowie koło Nadarzyna, każda w cenie 600tys. Przy działce w drodze prąd i woda Gaz ok 60 m. Kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 531 zł59,03 m² 7 835,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 59,03 m , położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł65,63 m² 3 489,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

!oferta dostępna tylko W pepperhouse! atuty nieruchomości - mieszkanie dwustronne - bezczynszowe - 3km nad morze - przystanek autobusowy pod domem Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

950 000 zł310 m² 3 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa oferta - wyjątkowy dom na Ustroniu III! Na sprzedaż skrajny segment domu w zabudowie szeregowej, usytuowany na działce o powierzchni 3,38 ar - w jednej z najbardziej pożądanych.