Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

225 000 zł3 100 m² 72,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Szczepanowice, 31 ar Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 31 ar , położonej w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 895 zł35,55 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego lokalu inwestycyjnego składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 895 zł35,55 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 739 zł39,51 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

o nowych ogłoszeniach

1 662 500 zł133 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy - 133 m Warszawa, śródmieście, ul. Nowogrodzka Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 133 m , zlokalizowany w kamienicy z 1900 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48,07 m² 15 602,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Metro Natolin 650 m | Park Przy Bażantarni 350 m | Las Natoliński z 150-letnimi dębami 15 min pieszo Dwustronne narożne dwupokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 47,08 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł53,54 m² 21 012,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Hubertus przy ul. Obrzeżnej - idealne pod zamieszkanie lub jako mieszkanie inwestycyjne na Mokotowie. Lokalizacja w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł12 000 m² 70,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny działka budowlana o powierzchni 1,20 ha zlokalizowana w Stramnicy, gmina Kołobrzeg, w odległości 1,5 km od węzła S6 kołobrzeg wschód. Miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 115 000 zł110,13 m² 19 204,58 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:2026

Dom jednorodzinny C11 Powierzchnia: 110,13 m2 Działka: 1315 m2 Opcje elewacji (drewno, beton, cegła):   zł Podana cena domu jest ceną brutto, zawierającą 8% vat. W standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 165 000 zł110,13 m² 19 658,59 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:2026

Dom jednorodzinny C13 Powierzchnia: 110,13 m2 Działka: 1386 m2 Opcje elewacji (drewno, beton, cegła):   zł Podana cena domu jest ceną brutto, zawierającą 8% vat. W standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 235 000 zł110,13 m² 20 294,20 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:2026

Dom jednorodzinny C14 Powierzchnia: 110,13 m2 Działka: 1304 m2 Opcje elewacji (drewno, beton, cegła):   zł Podana cena domu jest ceną brutto, zawierającą 8% vat. W standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²180 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia lokal użytkowy - tarnów, ul. Klikowska Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 180 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku usługowo-handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł60,34 m² 14 915,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Apartament premium z balkonem i garderobą Rezydencja Tumska, ul. Bolesława Prusa | garaż | komórka lokatorska Wyjątkowa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dębica,podkarpackie

1 290 000 zł370 m² 3 486,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 395 m²

Dom marzeń dla rodziny - który przypomni Ci, czym jest spokój, bliskość natury i ciepło prawdziwego ogniska Góra Motyczna k. Dębicy | 287 m | Piękny ogród | Wysoki standard | 1 290 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Tarnów,małopolskie

1 290 000 zł565 m² 2 283,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:252 m²

Kamienica Inwestycyjna w Sercu Tarnowa, ul. Żydowska Do sprzedania kamienica zlokalizowana przy ulicy Żydowskiej 16, zaledwie kilka kroków od Tarnowskiego Rynku. To nie tylko nieruchomość, to szansa.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł50 m² 7 260 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w Tarnowie przy ul. Lwowskiej - 2 pokoje, balkon, duża piwnica Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł44,50 m² 6 179,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 44,5 m - Tarnów, strusina, okolice ul. Klikowskiej Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,5 m , położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 190 000 zł168,61 m² 12 988,55 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

W sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Funkcjonalny układ: duży salon z aneksem, 4 sypialnie, 2 łazienki, garderoba, garaż, poddasze nieużytkowe. Działka 500 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 190 000 zł167,67 m² 13 061,37 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł52 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemności zaproponować Państwu mieszkanie w nowym budownictwie, położone na I piętrze. Nowe osiedle na przedmieściach, przy granicy Tarnowa - rok budowy 2023 - 3 pokoje - bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł127,72 m² 8 612,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowa cena! / bliźniak 128m2 / 4 pokoje + garaż / Żurawiniec / prowizja 0%! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 128m2 ( użytkowa 117m2) w Żurawińcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł52,22 m² 12 045,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, na I piętrze w niskim budynku z 2005 roku. Okna wychodzą na południowy wschód i północny zachód. Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł43,57 m² 15 721,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Lema 2 pokoje z tarasem i halą garażową Mieszkanie stanowi część inwestycji - Osiedle Lema, dewelopera eurostyl. W najbliższej okolicy znajdziemy pełną infrastrukturę handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł67,22 m² 13 225,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 przestronne pokoje z tarasem II 2 miejsca w hali garażowej II komórka lokatorska II winda Nowe osiedle, ogrom zieleni, doskonale skomunikowane zarówno z Centrum Gdańska, jak i z.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł117 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 117 m , położona w ścisłym centrum Mikołajek jednej z najbardziej rozpoznawalnych i atrakcyjnych turystycznie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł202,59 m² 4 195,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:446 m²

Invest Dom Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w spokojnej i doskonale skomunikowanej części Poznania - Krzyżownikach,.

Szczegóły ogłoszenia

300 200 zł1 501 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka numer 120/8 - cena: 300 200 zł powierzchnia: 1501 m2 cena za m2: 200 zł lokalizacja: lubochnia, gm. Gniezno kategoria: działki i grunty rodzaj: sprzedaż typ: budowlana Działka numer 120/7 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł4 080 m² 292,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy grunt inwestycyjny w miejscowości Czernica położony przy drodze wojewódzkiej 455 Wrocław Jelcz-Laskowice. Nieruchomość charakteryzuje się doskonałą ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 297 m² 114,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka nad jeziorem sapunki / kaplityny 1297 m mpzp 1utl: na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka gruntowa położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł7 859 m² 77,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, ul.Piastowska, działki budowlane z WZ-tka (wydane 29.02.2024r) pod budowę 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, w pełni uzbrojona w media, w jednej z najcichszych.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł6 019 m² 39,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka usługowo-przemysłowa - ul. Przemysłowa, morąg, woj. warmińsko-mazurskie Lokalizacja Oferujemy działkę o powierzchni 6019 m , położoną w Morągu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł47,06 m² 5 503,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej około 47,06 m2. Położone na parterze budynku mieszkalnego przy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł48,40 m² 13 429,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowy, słoneczny apartament 2-pokojowy Poznań Grunwald, garaż w cenie Na sprzedaż wyjątkowy, przepełniony naturalnym światłem apartament 2-pokojowy, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł3 000 m² 129,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka gruntowa położona w malowniczej miejscowości Kątno, w pobliżu Ostróda, w sercu niezwykle cenionego regionu Warmii i Mazur. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł66 m² 7 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość - budynek letniskowy o powierzchni użytkowej około 66 m2. Nieruchomość położona na działce o powierzchni wynoszącej 1136.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

2 449 000 zł245 m² 9 995,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Na sprzedaż przedstawiamy resort murowanych domków rekreacyjnych nad morzem w malowniczej miejscowości Rewal położonych zaledwie 450 metrów od plaży. Rewal jest urokliwą nadmorską.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł5 200 m² 45,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiam na sprzedaż działkę o powierzchni 0,52 ha (5 200m2), położoną w miejscowości Łubnice, gm. Łubnice, przy drodze krajowej nr 79. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł138,43 m² 7 007,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wolnostojący dom W sąsiedzctwie lasu I jezior - ściejowice gmina liszki N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 124,66 m2 posadowiony na działce 3 00 m2. Dom:.

Szczegóły ogłoszenia

846 780 zł38,49 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie typu studio Z balkonem I komórką lokatorską kościuszki - salwator N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,49m zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł146,30 m² 3 342,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom stan surowy zamknięty Potulice osiedle domków, wysoka jakość wykończenia, pow. całkowita 146 mkw. użytkowa 133 mkw. wys. budynku 3,60 m szer. elew. fr. 9,00 m dł. bud. 6,00 m dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

N20 Nieruchomości przedstawia ofertę domu położonego w spokojnej i malowniczej części Myślenic, przy ul. Rajmunda Bergela. To miejsce wyróżnia przede wszystkim otoczenie oraz widok na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 2- pokojowe mieszkanie na kazimierzu Z widokiem na zieleń N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2 zlokalizowanego przy ul Starowiślnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł251 m² 6 573,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 756 m²

Dom w zielonym sercu Małopolski Nielepice. W otoczeniu malowniczych krajobrazów, w miejscu gdzie cisza i natura tworzą idealną równowagę z wygodą codziennego życia, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rząska,małopolskie

1 850 000 zł288 m² 6 423,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Jeżeli poszukujesz domu w cichej i spokojnej okolicy, z dużym ogrodem a jednocześnie idealnie skomunikowanego z infrastruktury miejskiej - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł225 m² 2 884,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:672 m²

Jesteś deweloperem i szukasz nowych atrakcyjnych miejsc pod zabudowę wielorodzinną i usługową? A może chcesz zamieszkać w centrum miasta i mieć własną zieloną oazę na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł93,67 m² 4 793,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem i takie, które wybiera się sercem. To mieszkanie łączy jedno i drugie solidną przestrzeń oraz klimat, który trudno podrobić. Na sprzedaż.