Nieruchomości

239 898 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

639 000 zł76,77 m² 8 323,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mieszkanie w bloku nie jest dla Ciebie, ale budowa domu to zbyt długie i drogie przedsięwzięcie? Centrum miasta to Twoim zdaniem betonoza, za to wieś kojarzy Ci się z izolacją? Być może.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł26,30 m² 2 205,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1902

Gestor nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu , położone na drugim piętrze kamienicy w urokliwej miejscowości Pieszyce. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł3 771 m² 137,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 644 zł63 m² 13 057,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe - 62,86 m + 2 ogródki ( 22,54m2 oraz 37,58m2 ) promocja na parking podziemny tylko teraz 30.000 ZŁ OSTATNIE MIESZKANIE 4-POKOJOWE URSUS / WARSZAWA 20 MIN BEZPOŚREDNIO POCIĄGIEM.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 060 000 zł110 m² 9 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny 110m2 w zabudowie bliźniaczej, połączony z sąsiednim budynkiem wyłącznie garażami, co gwarantuje większą prywatność, ciszę i komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kolosy,świętokrzyskie

270 000 zł15 526 m² 17,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malownicza działka rolna z prywatnym lasem - Kolosy. Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę rolną o powierzchni 15 526 m położoną w spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł143,88 m² 5 768,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny dom w stanie surowym zamkniętym z elewacją położony w spokojnej, malowniczej okolicy- w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41,20 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 (salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia) o powierzchni 41,2 m . Mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł296 m² 9 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 202 m²

Przedstawiam ofertę dla osób, które oczekują wysokiego standardu, prywatności oraz gotowego domu bez dodatkowych nakładów w świetnie skomunikowanej, a jednocześnie spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²52,09 m² 2 344 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna tylko w Realton Nieruchomości! Najemca nie pokrywa kosztów prowizji biura! Do wynajęcia lokal w biurowcu w Gliwicach- łabędach (sse) w pobliżu dk88 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

34,30 zł/m²86 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na parterze z wejściem od ulicy. Lokal składa się z: duża sala sprzedażowa - 49 mkw 2 pomieszczenia od zaplecza - 17 i 15 mkw łazienka z wc Główne atuty duże.

Szczegóły ogłoszenia

79 275 zł1 057 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 6 atrakcyjnych działek położonych w miejscowości Buczków, w gminie Rzezawa, powiat bocheński, woj. małopolskie. Powierzchnie działek: 1. 13,90 a (0,1390 ha) 2. 13,80.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł200 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 343 m²

Wyjątkowa rezydencja w Gorzowie Wielkopolskim przestrzeń, komfort i potencjał inwestycyjny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł60,52 m² 10 988,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania? Oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,52 m , zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2016 roku. Wyposażenie obejmuje meble, pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 000 zł162,14 m² 15 172,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 m²

Wyjątkowa nieruchomość W zielonej części ursynowa Balkon i taras otoczony zielenią | Wysoki standard wykończenia | Kameralna zabudowa segmentowa I Spokojna, zielona okolica I Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł51,80 m² 5 984,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 47 mkw. zlokalizowane na drugim piętrze w kameralnym czteropiętrowym bloku w Nakle nad Notecią, na osiedlu Władysława Łokietka.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł200 m² 34,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam lub zamienię ( wraz z dopłatą na mieszkanie) przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 594 000 zł89,70 m² 17 770,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 89,70 M2 + suterena(wysokość 2,5M)- 69,30 M2 + garaż + słoneczny ogród. Opis nieruchomości: wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej poszukiwanych części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł54,90 m² 8 178,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Atrakcyjne mieszkanie w wysokim standardzie, świeżo po generalnym remoncie na Jednostce E przy lesie! Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie z nowym umeblowaniem do.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²420 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal o pow. 420 m położony w Białej Podlaskiej przy ul. Jana Pawła II 196 na działce o Nr ewid. 1858/53, na której zlokalizowany jest budynek usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 421 zł47,77 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle zlokalizowane w otoczeniu zieleni i doskonałej infrastruktury usługowej na Ruczaju Inwestycja: - pięć kameralnych, pięciopiętrowych budynków - starannie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 000 zł26 300 m² 113,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Marzysz o miejscu, które pobudza kreatywność i koi zmysły? Ta posiadłość slow-life na Kaszubach przenosi w świat inspiracji. 2,63 ha dzikiej natury, pośród której stoi dom.

Szczegóły ogłoszenia

27,83 zł/m²115 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o łącznej powierzchni 115 m , usytuowany na 1. piętrze biurowca, będącego częścią dużego kompleksu handlowego przy ul. Zagnańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł1 000 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prostokątna działka budowlana o powierzchni 10 arów (20,4 50 m) w Gorzowie, gmina Chełmek. Atuty działki: bezpośredni dostęp do gminnej drogi asfaltowej Pełne uzbrojenie: gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna położona w Zalesiu Górnym przy bocznej, kameralnej uliczce asfaltowej z bardzo dobrym dojazdem, kilka minut pieszo od stacji pkp. Atuty tej nieruchomości: przyjemne,.

Szczegóły ogłoszenia

4 zł/m²5 000 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Krakowie przy ul. Łowińskiego 2. Przedmiotem najmu jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 501 m² 99,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę położoną w miejscowości Grabie w gm. Łapanów, w zielonej, niezabudowanej okolicy przy drodze gminnej asfaltowej. Media dostępne : prąd, oraz woda.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 46 metrowe, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia znajdujące się przy ul. Orlińskiego w dzielnicy Czyżyny. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy Czyżyny przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 009 701 zł101,99 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament typu penthouse z dużymi tarasami, położony na ostatnim piętrze inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

353 800 zł3 538 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana na wzniesieniu w Bystrzycy Górnej. Lokalizacja: miejscowość Bystrzyca Górna. Ok. 10 km od Świdnicy. W około działki zabudowane. Spokojna okolica niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł4 270 m² 77,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lipinki Łużyckie - działka - 4270 m2 - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - mn, u. Działka usługowo mieszkaniowa w Lipinkach Łużyckich. Bezpośrednio przy drodze krajowej 12 między.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Spręcowo,warmińsko-mazurskie

115 000 zł3 038 m² 37,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta Działka inwestycyjna Warmia i Mazury. Atrakcyjna działka o pow. 3005m2 zlokalizowana w Spręcow ie przy drodze asfaltowej do Rozgit, w odległości ok. 1 km od drogi krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 zł52,80 m² 35,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia blisko centrum mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Tysiąclecia - przy ul.Kosynierów w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 52,80m2 znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł225 m² 4 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:942 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w Jugowicach. Rozmieszczenie pomieszczeń: podpiwniczenie - pokój "męski" z barkiem i grami zręcznościowymi, spiżarnia, garaż, pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34,30 m² 64,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka położona na 3 piętrze /na 4 strych / zadbanej kamienicy przy ul. Podlesie. W pełni wyposażona /tv, zmywarka ,pralka, itp/ .wszystko nowe nie używane.Ładna aranżacja wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Rakowska Nieruchomości ma do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na Zabobrzu przy ul.Różyckiego w Jeleniej Górze. Opis mieszkania I wyposażenia: mieszkanie o powierzchni 50 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w wysokim standardzie 2 pokojowe w Chwarznie - Wiczlinie na bardzo spokojnym osiedlu w otoczeni zieleni. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²33 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal przy ulicy Kleczkowskiej we Wrocławiu. Lokal o doskonałych parametrach handlowych/usługowych-wejście bezpośrednio z chodnika, duże witryny,parking bezpośrednio przed.

Szczegóły ogłoszenia

529 999 zł56 m² 9 464,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż dwustronne bardzo jasne i przytulne mieszkanie trzypokojowe, w pełni rozkładowe (do każdego pomieszczenia osobne wejście z korytarza) o powierzchni około 56 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom Z dwoma niezależnymi mieszkaniami Na sprzedaż dom o powierzchni 120 m 2 , składający się z dwóch w pełni niezależnych poziomów - mieszkań, położony we wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48,90 m² 36,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Legnicy na Piekarach C. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze z balkonem w cichej i spokojnej okolicy. Na.