Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

350 000 zł5 327 m² 65,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 53 arów położoną w malowniczej miejscowości Bóbrka, zaledwie kilka minut od Jeziora Solińskiego. To miejsce idealne dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł820 m² 1 402,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość komercyjną z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowaną w miejscowości Psarskie, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 310, zaledwie 2,4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł2 504 m² 231,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z możliwością zabudowy w miejscowości Ujrzanów gmina Siedlce. Działka o pow. 2504 m2 posiada wym. ok. 14m x 176 m. Na działce znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Rokita

Rokita,zachodniopomorskie

10 zł/m²50 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal usługowo-handlowy/magazynowy o pow. 50m2 usytuowane w budynku Dworca pkp w Rokita Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

385 000 zł32,70 m² 11 773,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż kawalerka na poznańskich Jeżycach, ul. Mylna. Charakterystyka mieszkania: - metraż: 32,7m2 (piwnica w kw 2,7m2) - Piętro: wysoki parter. - stan techniczny: mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 292 570 zł121,30 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Luksusowy Apartament w Sercu Gdańska - Prestiżowa Lokalizacja przy Przystani Szafarnia Atuty: luksusowe wykończenie i wyposażenie w stylu modern classic z elementami glamour, co.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł750 m² 19,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala magazynowa Z częścią biurową idealna pod każdy rodzaj działalności lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w Gorzów Wielkopolski, dzielnica Zawarcie, na terenie przemysłowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 056 zł135,98 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Dom: na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 135,98 m , zlokalizowana w spokojnej, zielonej części Dobrzewina. Nieruchomość w standardzie deweloperskim. Oferuje:.

Szczegóły ogłoszenia

164 880 zł916 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży trzy działki położone bezpośrednio przy Sulęcińsko - Łagowskim Parku Krajobrazowym na skraju miejscowości Łagówek przy ulicy Słowikowy Jar. Działki usytuowane są przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł140 m² 27 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Rapaty,warmińsko-mazurskie

420 000 zł12 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,20 ha położona w miejscowości Rapaty, gmina Gietrzwałd w sercu Mazur, w otoczeniu lasów i niedaleko jeziora. Działka nr 42/13 Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 816 zł56,16 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość o powerzchni 56,16m2 w stanie deweloperskim z wydzieloną przestrzenią na: - salon z dużym balkonem i aneksem kuchnnym - łazienkę z toaletą - sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

25 900 000 zł1 840 m² 14 076,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż dochodowy obiekt wypoczynkowy z wieloletnią historią blisko morza w Świnoujściu na ponad 100 miejsc noclegowych. Przyjedź, zobacz I złóż swoją propozycję cenową.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł1 261 m² 864,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 1261 m - Straszyn, blisko Gdańska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1261 m , położona w Straszynie - w malowniczej okolicy nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 383 zł31,30 m² 12 887,64 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,27 m z balkonem 5,17 m , położona na Winogradach - 3 minuty od przystanku tramwajowego. Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym, ustawnym.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł48,33 m² 5 358,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż Klimatyczne Mieszkanie Przemyśl, ul. Rokitniańska Szukasz nieruchomości , którą możesz urządzić według własnego uznania? Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58,60 m² 5 784,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie Turek, ul. Wyszyńskiego. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , po generalnym remoncie wykonanym z materiałów najwyższej jakości. Lokal dostępny od zaraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł35,53 m² 10 976,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł100,71 m² 7 546,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Polecamy dom o powierzchni 100,71 m2 na dwóch poziomach z przynależnym ogródkiem 58 m2 oraz miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej /al. Niepodległości. Dodatkowo dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

894 000 zł44,70 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż 2 - pokojowe z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 44,7 m2 znajdujące się w samym centrum Krakowa, przy ul. Starowiślnej. - powierzchnia: 44,7 m - przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł36 m² 10 552,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Pilczyckiej na wysokim parterze. [ o nieruchomości ] Lokal mieszkalny wraz z piwnicą o łącznej powierzchni 36mkw, (z czego piwnica około 6mkw). Salon.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł1 334 m² 69,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy 1335 m2- obręb geodezyjny Gościno. Usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł2 867 m² 109,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Rukławkach, w gminie Biskupiec: - o obszarze 2867 m2, za cenę 110 zł/1 m2, - prąd, woda, kanalizacja, gaz w drodze przy działce, - wydane.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł5 800 m² 70,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo duża kształtna działka w Radzikowie na granicy z miejscowością Białuty na przedpolach miasta Błonia. Działka ma 5800 m2 i kształt prostokąta o wymiarach 25m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 327 007 zł44,21 m² 30 015,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja w sercu stolicy Apartamenty Jana Pawła 34 to wyjątkowa inwestycja deweloperska, która na nowo ożywi kameralną nieruchomość w centrum Warszawy. Projekt Polskiego Holdingu.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 5 mieszkań wykończonych pod klucz w Centrum Miasta! mieszkanie: na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł159 m² 4 371,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 159 m | ścisłe centrum Rzeszowa | inwestycja z Najemcą Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 159 m , położony w ścisłym centrum Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł55,79 m² 11 991,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Eastate ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach. Lokalizacja: ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł74 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m2, położone w samym centrum miasta, na 2 piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z jasnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł7 200 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wędkarski raj, enklawa spokoju Do sprzedania cudownie położona działka ze stawem. Położenie Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wiślica, gmina Skoczów. Fantastyczny, szybki dojazd od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Godów

Godów,świętokrzyskie

985 000 zł189,56 m² 5 196,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedaży dom parterowy we wsi Godów, gmina Pawłów, w odległości około 2 km od Zalewu Wióry. Działka budowlano-rolna o powierzchni 3000m2 o kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł47,83 m² 5 644,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne oraz w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,83 m , zlokalizowane w Grodkowie przy ul. Reymonta. Nieruchomość po remoncie, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 414 m² 84,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Trzebinia Czyżówka Mamy do zaoferowania działkę położoną w sąsiedztwie lasu, w jednym z najwyższych punktów w miejscowości Czyżówka w gminie Trzebinia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 610 700 zł55,20 m² 18 801 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży jedno z bardziej atrakcyjnych mieszkań w nowoczesnym kompleksie położonym u zbiegu ulic Hawelańskie, ziarnistej i Naramowickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł3 000 m² 27,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż, działka siedliskowa Wodnica Kolonia, gm. Ustka, powiat słupski, cena 82.000,- PLN Na sprzedaż działka siedliskowa z możliwością zabudowy zagrodowej lub rekreacyjnej, która powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²120 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal/biuro na 1-piętrze o pow. około 120m2 w Gdyni przy ul. Łużyckiej w strefie nowoczesnych biur! Lokal znajduje się w zadbanym budynku o wyższym standardzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł196,54 m² 5 342,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość, położoną w Bochni, przy ul. Rejtana, na małym, cichym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Parametry domu: powierzchnia użytkowa 196,54m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł63 m² 11 825,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Popowice/ 3 pokoje/ Świetny rozkład. Jeśli szukasz mieszkania z oddzielną kuchnią, trzema pokojami i szybkim dojazdem do centrum, ta oferta może być idealnym wyborem. Popowice od lat należą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 000 zł39,70 m² 8 816,12 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tarasy Sobieskiego to nasz kolejny projekt mieszkaniowy powstający w Słupsku. Projekt osiedla jest oparty na nowoczesnej bryle, która wyróżnia osiedle na tle słupskiej zabudowy. Każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł65,10 m² 13 026,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjnie położone na osiedlu Gocław trzypokojowe mieszkanie w niskim budynku. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do komunikacji miejskiej i infrastruktury osiedla. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł220 m² 5 227 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 901 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Zblewie przy ul. Księdza Kreffta Zblewo to urokliwa wieś kociewska położona w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim - miejsce idealne dla osób.