Nieruchomości

240 127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

555 000 zł120 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, segment skrajny o powierzchni 120 m2, położony w Tarnowskich Górach, sowice, w niedalekim sąsiedztwie lasu. Cena obejmuje stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

321 360 zł41,20 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu, mieszczącego się na Osiedlu Via.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 925 zł59,99 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 400 zł59,92 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:lipiec 2026

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

815 000 zł84 m² 9 702,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament na piętrze z balkonem, tarnowskie Góry, opatowice. Nieruchomość o powierzchni 84 m2 składa się z: > ustawnego salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, > 3.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł43,59 m² 4 932,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,59m2, zlokalizowane w centrum Bytomia, w niedalekiej odległości od centrum handlowego agora. Nieruchomość składa się z: > urządzonej kuchni >.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie trzypokojowe, położone na III piętrze zadbanej kamienicy w doskonałej lokalizacji przy ul. Spacerowej w Chojnowie. Kupujący nie ponosi kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł164 m² 5 481,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 456 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący z możliwością podziału na 2 mieszkania | 0% prowizji Lokalizacja: bielsko-Biała, ul. Szafirowa Cena: 899 000 zł ( 5 481 zł/m ) Nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Straconki 63

Leszczyny Bielsko-Biała

594 048 zł53,04 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Straconki 63

Leszczyny Bielsko-Biała

690 552 zł63,94 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Straconki 63

Leszczyny Bielsko-Biała

599 091 zł59,54 m² 10 062 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł345 m² 9 420,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% prowizji od Kupującego. Bardzo ładny czterokondygnacyjny, skrajny segment położony na cichym, zadbanym, strzeżonym osiedlu na Ursynowie na granicy z Wilanowem blisko Dolinki Służewieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł181,12 m² 7 172,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

*** lokalizacja, która łączy spokój I ciszę zielonej okolicy Z szybkim dojazdem do oleśnicy I wrocławia *** *** dom, który zapewni komfort twojej rodzinie *** *** ogród, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko u nas w biurze. Dwupokojowe, umeblowane mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią położone na 3. piętrze w zadbanym, 6-piętrowym budynku z windą, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł39,40 m² 73,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam, tylko u nas! oferta wynajmu mieszkania nowa papiernia, wrocław Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39,4 m , położone w prestiżowym apartamentowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł43 m² 11 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Pośrednikom dziękuję - nie współpracuje z biurami nieruchomości. Cena 500 tys dla klientów gotówkowych, dla kredytowych temat do rozmów. Sprzedam bez.

Szczegóły ogłoszenia

36,90 zł/m²729 m² 26 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Posiadamy do wynajęcia lokal o powierzchni 729 m na parterze. Lokal jest przeznaczony do usług, handlu oraz biura Cena za wynajem wynosi 26.900 zł brutto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie

1 370 000 zł144,38 m² 9 488,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Gotowy dom! Świerkowe Bielany to czwarty projekt realizowany przez Spółkę Prodim i trzeci budowany w oparciu o zabudowę domów jednorodzinnych. Inwestycja, którą rozpoczęliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie

1 250 000 zł136,49 m² 9 158,18 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Świerkowe Bielany to czwarty projekt realizowany przez Spółkę Prodim i trzeci budowany w oparciu o zabudowę domów jednorodzinnych. Inwestycja, którą rozpoczęliśmy w Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł44,75 m² 5 921,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferowana na sprzedaż nieruchomość znajduje się w Jaworznie przy ul. Klonowej 6 w bloku po termomodernizacji. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone jest domofonem. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł50,20 m² 13 147,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie do odświeżenia | Widok na zieleń Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy oferuje na sprzedaż bardzo jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł50,95 m² 8 145,24 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Są takie miejsca, które mają w sobie coś więcej niż tylko ściany i okna. Mają klimat. I choć mieszkanie przy ulicy Piłsudskiego 30 w Jaworznie stoi w wysokim, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł72 m² 20 138,89 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku apartamentowym 2002 r., położonym przy ul. Kacza na pograniczu dzielnic Wola i Śródmieście. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł64 m² 15 578,13 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Polecam: 3 przestronne pokoje w mieszkaniu o powierzchni 63,9 m2 usytuowanym na 4 piętrze w bloku z 2004 roku. Lokal bardzo zadbany, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł84 m² 10 595,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż komfortowe nowocześnie umeblowane 84m2 mieszkanie mieszczące się na skraju Puszczy Niepolomickiej w miejscowości Kłaj. Mieszkanie mieści sie na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł55,73 m² 7 895,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,73 m2, w nowym, dwupiętrowym bloku z windą, położonym w Olecku przy ulicy Słonecznej. Teren wokół bloku jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

729 999 zł54,50 m² 13 394,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny standard, spokój zielonej okolicy i błyskawiczny dojazd do centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

530 900 zł43,50 m² 12 204,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: jasne, 2-pokojowe mieszkanie z widokowym balkonem | Marki, os. Małachowskiego. Prezentuję Państwu na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł37 m² 15 513,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie, które mimo kompaktowego metrażu, oferuje wyjątkowo przemyślany i funkcjonalny układ. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, nie chcących rezygnować z miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł31,59 m² 7 913,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 31,59 m , położone na 2. piętrze prestiżowej inwestycji Centrum Apartamenty przy ul. Stromej 1 w Olecku. Wyobraź sobie poranek z kawą na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34,83 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, zielonej części Krakowa, z wygodnym dostępem do komunikacji miejskiej ? Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł30,70 m² 13 908,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,7 m , położone na 2. piętrze przy ul. Topazowej w dzielnicy Złocień. Układ obejmuje dwa niezależne pokoje oraz balkon. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł33 578 m² 5,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Urocza działka na wymarzone siedlisko lub domek rekreacyjny położona na wzniesieniu z przepiękną panoramą okolicy i własnym stawem. To wszystko na powierzchni 3,35 ha zapewniającej pełną.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł38 m² 16 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Poszukujesz wyremontowanego, umeblowanego mieszkania do wprowadzenia albo wynajmu? Zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji, blisko parku i plaży? W takim razie ta oferta powinna Cię zainteresować!.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł2 123 m² 296,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Emów / 2 123 m2 / procedowane warunki zabudowy / własny las / blisko rzeki / Do sprzedania urokliwa działka o powierzchni 2 123 m2 położona w Emowie (gmina Wiązowna) przy ul. Wiązowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Jonkowo

Jonkowo,warmińsko-mazurskie

5 679 000 zł126 200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna pod zabudowę jednorodzinną Lokalizacja: jonkowo, powiat olsztyński Powierzchnia: 12,62 ha (126 200 m ) Dojazd: 20 minut do centrum Olsztyn Duży, zwarty areał idealny pod kompleksowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł60,73 m² 12 514,41 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: sandra turkiewicz   Na sprzedaż mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł49,66 m² 7 430,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Hot oferta taniej nie będzie 3 pok.balkon, fotowoltaika NOWE OSIEDLE Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku PCC 3 POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRODEM i BALKONEM 10m2 BEZ PROWIZJI I PCC -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 000 zł42,48 m² 13 206,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 443 m² 762,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1443 m2, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w Biestrzykowie przy południowej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 000 zł35,11 m² 12 332,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe oddane - świetny standard - widok na las - niskie 3 piętrowe budynki Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: sandra turkiewicz   Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł800 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku, podaj mi swoje oczekiwania, a postaram się pomóc! Działki budowlane w Lutyni, gałowie i Gałówku (także bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł160 m² 59,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia urządzony i kompletnie wyposażony, posiadający dużo nowoczesnych rozwiązań dom wolnostojący położony w podwrocławskim Sadkowie. Dom dwukondygnacyjny o powierzchni 160.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł70,33 m² 9 654,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70,33m2 w dzielnicy lsm przy ul. Jana Sawy. Mieszkanie składa się 3 pokoi, jasnej oddzielnej kuchni, dużej łazienki oraz dwóch balkonów (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,40 m² 8 408,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Joker House Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,42 m , położone na 2 piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł36 m² 23 055,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu warszawskiego Mokotowa, położone na 5. piętrze w eleganckim 8-piętrowym budynku z 2017 roku. To doskonała propozycja dla osób szukających.