Nieruchomości

239 133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

460 500 zł1 535 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż kształtna działka znajdująca się w Kadach. Teren o powierzchni 1535 m2 i wymiarach 43 m na 35,5 m przy działce jest prąd. Działka jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie, 50 m2, ul. Zwycięzców 40, saska Kępa, praga-Południe Budynek: oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na 5. piętrze apartamentowca przy ul. Zwycięzców 40.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 350 m² 147 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Jeśli szukasz działki z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dostępem do większych miast to dobrze trafiłeś! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł59 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o łącznej powierzchni 59 m2 położonego na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

30,77 zł/m²260 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal na poddaszu o powierzchni 260 m w nowoczesnym budynku usługowym w Mogilanach, w pobliżu trasy Zakopianka. Lokal posiada duże okna dachowe, które.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ińsko

Ińsko,zachodniopomorskie

206 000 zł139 m² 1 482,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:933 m²

Ińsko-Dom 139 m2 w centrum, działka siedliskowa. Rozważasz zakup tej nieruchomości? naprawdę warto Przedmiotem sprzedaży jest dom, o powierzchni 139 m2 do kapitalnego remontu lub rozbiórki.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł28 m² 18 535,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka na parterze z balkonem na Pradze Północ- bezpośrednio przy Parku Praskim, który zapewnia dostęp do terenów zielonych idealnych na spacery i aktywność na świeżym powietrzu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51 m² 49 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji "diasfera Łódzka" przy ulicy Targowej. Posiada powierzchnię 51m2 i położone jest na szóstym piętrze w apartamentowcu. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

84,03 zł/m²1 666 m² 140 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Centrum medyczne na ulicy chopina - nowa nazwa dla obiektu medycznego w centrum Zielonej Góry. Klinika pod nową nazwą będzie działać od kwietnia 2026 roku. Zapraszam do kontaku firmy lub osoby.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł120 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący wybudowany w 2012 roku, położony na dużej działce o powierzchni 900 m . Nieruchomość wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²221,13 m² 14 373 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Biuro do wynajęcia, wrocław Do wynajęcia jasne, w pełni umeblowane biuro w standardzie klasy A - w prestiżowym biurowcu artefakt. Budynek usytuowany przy al. Powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

39,98 zł/m²44,52 m² 1 780 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do wynajęcia lokale na I, II i III piętrze w budynku biurowym, znajdującym się przy ul. Taczaka 10.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł65,80 m² 23 844,98 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m , położone na Woli przy ul. Pawiej, w kameralnym budynku z 2019 roku o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł1 400 m² 2 642,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:19 100 m²

Na sprzedaż nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy Chruszczewka Włościańska (okolice Sokołowa Podlaskiego) Do pilnej sprzedaży oferuję funkcjonalny, doskonale utrzymany obiekt magazynowo-biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł172 m² 3 017,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dochód i nieruchomość w jednym działająca piekarnia + dom - gotowy biznes. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcjonujący biznes piekarniczy z częścią mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł54,29 m² 24 313,87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m przy ul. Kłobuckiej. Lokal znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu - oddany do użytkowania w 2015r., utrzymany w idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł33,70 m² 47,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji na osiedlu Piastowskim w Świebodzicach, przy ulicy Leszka Białego.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł27 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka 4. piętro, osobna kuchnia, blisko Parku Kościuszki Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , znajdująca się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł90 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

Dom Książenice, ładna działka - zabudowa bliźniacza- zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Książenice, gmina Czerwionka-Leszczyny, powiat rybnicki. Do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł54 m² 10 925,93 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe, wymagające odświeżenia i/lub remontu. Jeden pokój i korytarz z nowymi panelami, w pozostałych dwóch pokojach parkiet. Kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł800 m² 311,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość niezabudowana położona na osiedlu nowych domów jednorodzinnych wolnostojących. Na tym terenie nie ma obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, należy wystąpić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 031 976 zł78 m² 13 230,46 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bardzo jasne, 4-pokojowe, mieszkanie dwupoziomowe z dużym tarasem idealne dla rodziny. Komfort, spokój i bujna zieleń otaczająca osiedle w połączeniu ze świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł80 m² 5 113 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 30ar zabudowana murowanym budynkiem, krytym blachą, wykorzystywanym kiedyś do działalności handlowej. Położenie przy drodze asfaltowej, na płaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł44 m² 21 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwustronne mieszkanie z widną oddzielną kuchnią o łącznej pow. 44m2 położone jest na pierwszym piętrze w niskim trzypiętrowym budynku z 1955 roku z cegły. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 054 637 zł57,10 m² 18 470 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

288 585 zł1 749 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Świetna działka przy siódemce Wielogóra (ul. Krótka) 1 749 m Idealna pod dom jednorodzinny z szybkim dojazdem do Radomia i trasą S7. Przedstawiamy wyjątkową, niestandardową działkę.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł34 m² 13 794 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego o powierzchni 34m2 po kapitalnym remoncie. W kamienicy znajdują się 4 mieszkania. Miejsce jest zatem ciche.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł91,68 m² 5 181,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż dwupoziomowe przestronne mieszkanie na czwartym piętrze, o powierzchni 91,68 m2 przy ulicy Wschodniej w Kwidzynie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł10 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Szukasz działki inwestycyjnej w okolicy Mszczonowa? Jeśli tak koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Agencja Nieruchomości "MÓJ DOM".

Szczegóły ogłoszenia

538 500 zł50,30 m² 10 705,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem | Nowe budownictwo Na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 50,3 m , położone na 3 piętrze budynku z 2022 roku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 000 zł102 m² 9 460,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Ostatnie dwa budynki zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - możliwość spotkania W weekend Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 489 m² 127,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości homespace prezentuje na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Handzlówce w gminie Łańcut. Szczegóły oferty: działka nr 1303 - powierzchnia 1,489 ha ( 0,309ha- riva, 1,18 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 000 zł32,10 m² 15 794,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: wykończone studio z balkonem nad samym morzem Mielno. Studio w znakomitej lokalizacji o powierzchni 32.1m , położony na 2 piętrze prestiżowej inwestycji w Mielnie.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł300 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Klasyczny, dom położony na 10 arowej działce. Dom jest w pełni wykończony i może zostać umeblowany. Gotowy do wprowadzenia się. Prezentowany dom składa się z:na parterze:salonu.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,20 m² 10 080,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Gotowe do zamieszkania: 2 pokoje w stylu prowansalskim - Zielona Góra, ul. Agrestowa Szukasz mieszkania, w którym po prostu położysz swoje rzeczy i zaczniesz cieszyć się nowym domem? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł92,97 m² 7 852 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nietuzinkowe mieszkanie w domu wolnostojącym w Lublinie - lsm, 4 pokoje o pow. 92,97 m Z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł39 m² 115 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartament do wynajęcia przy ulicy Burakowskiej 16a. Mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku, położone na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł115 m² 7 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza na prezentacje domu w zabudowie bliźniaczej. Budynek gotowy do sprzedaży, znajduje się w Piechowicach, tuż pod lasem w otoczeniu zieleni i licznych.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł2 150 m² 3 395,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna oferta w Centrum Katowic - Kamienica do rewitalizacji przy ul. Gliwickiej :dla kogo? Dla szukających oferty do realizacji projektu inwestycyjnego. :Atuty: sprzedaż z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,80 m² 9 683,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szwederowo M3 balk on blok z cegły w świetnej lokalizacji! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 56,8m2 (prawie 60m2 licząc po podłodze) w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²276 m² 11 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Lokal w zmodernizowanym budynku biurowym w centrum Wrzeszcza. Standard budynku: - ochrona, - monitoring, - windy, - parking naziemny, - zasilanie.