Nieruchomości

239 109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 500 zł140 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta bezpośrednia! Dzień dobry Przedstawiam do wynajęcia Apartament który znajduje się w: plewiskach przy ulicy fabianowskiej 76 Oferta ekskluzywnego.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 327 m² 82,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka o pow. 1327 m2, z domem rekreacyjnym, zwierzynek, gmina Węgorzyno, cena - 110.000,00 zł. Przedmiotem oferty sprzedaży jest przestronna działka o pow. 1327 m2, (w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł148 m² 10 810,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do kupienia piękny dom w Czarnym Lesie o powierzchni użytkowej prawie 150 m2 Dom stanowi na parterze: obszerny salon z kominkiem z wyjściem na zadaszony taras i do ogrodu, otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 020 zł6 000 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pakiet dwóch działek o łącznej pow. 6000 m2 -pod lasem z wszystkimi mediami bezpośrednio przylegają do drogi gminnej. Działki objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

559 164 zł35,69 m² 15 667,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 51m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji przy ul. Wita Stwosza. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkania w centrum miasta dla firm Twoje idealne rozwiązanie! Szukasz wyjątkowych mieszkań dla swoich pracowników? Oferujemy w pełni wyposażone lokale o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł43,59 m² 2 913,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 2 o pow. użytkowej 43,59 m2 usytuowany w budynku mieszkalnym parterowym składa się z dwóch pokoi (pow. użytkowa: 18,51 m2 i 8,97 m2), kuchni (pow. użytkowa 9,14.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł96 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż Nowoczesny dom całoroczny 5 minut od Jeziora Chańcza! Oferujemy nowo wybudowany, całoroczny dom o powierzchni 96m2, w malowniczej miejscowości Chańcza, gmina Raków, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

71,82 zł/m²55 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy - ul. Pileckiego, warszawa Do wynajęcia przestronny, funkcjonalny i doskonale doświetlony lokal usługowy, położony przy skrzyżowaniu U Puławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł90,13 m² 3 328,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 90,13 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w 3. piętrowej kamienicy przy ul. Św. Urbana w Zabrzu. Cena nieruchomości wynosi 300.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia wyremontowane mieszkanie przy ul. Okrzei w Kłodzku. Nieruchomość o powierzchni około 45m2 znajduje się na parterze budynku, a w jej skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł821 m² 998,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z projektem i pozwoleniem na budowę - 6 mieszkań | Centrum Żor Cena: 820 000 pln Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z gotowym projektem oraz prawomocnym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł150 m² 9 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Klimatyczny dom usytuowany w podwarszawskiej miejscowości Kąty w gminie Góra Kalwaria. Dom jest jasny, przestronny i bardzo funkcjonalny. Urządzony z dużym smakiem i rozmysłem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 000 zł29,58 m² 13 928,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z balkonem od południa | możliwość wydzielenia 2 pokoi | Na sprzedaż wygodne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29,58 m , położone na 4 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł58,40 m² 5 308,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż duże ,ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ulicy Ociosowej w Polkowicach. Mieszkanie o powierzchni 58,4 m2, znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł140,77 m² 5 533,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom idealny dla rodziny i pracy zdalnej Błędowo Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina znajdzie spokój, przestrzeń i komfort, a jednocześnie bez problemu połączysz życie.

Szczegóły ogłoszenia

64,74 zł/m²115,85 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal gastronomiczny wraz z zewnętrznym ogródkiem położony na parterze kamienicy w centrum Opola. Powierzchnia to 115,85 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł46,36 m² 21 246,76 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje | 46.36 m2 | balkon | Moko Botanika [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 121 zł38,63 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na zielonym Ursynowie lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, na Ursynowie. To lokalizacja, łącząca bliskość biznesowego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

685 000 zł61,30 m² 11 174,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

| na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem , zlokalizowane na parterze szeregowca z 2021 roku, usytuowanego w dzielnicy Zagórze w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²360 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu duży lokal handlowo-usługowy z witryną, położony na parterze budynku znajdującego się w Centrum. Nieruchomośc składa się 3 pomieszczeń oraz zaplecza socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł5 100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoja Oaza Spokoju na Mazurach Działka z Warunkami Zabudowy w Witramowie Marzysz o domu blisko lasów i jezior, z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł67,43 m² 5 635,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal o powierzchni 67m2, położony na parterze bloku przy ul. Bóżnicznej. Nieruchomość posiada: wejście bezpośrednio z chodnikawitrynę wystawowądwie sale frontowe oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²15 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu lokale biurowe do wynajęcia o powierzchni 15 m2, 55 m2, 76m2 i 15 m2 usytuowany na piętrze budynku przy głównym ruchu pieszym w centrum Koźlu. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł37 m² 13 784 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 10., ostatnim piętrze bloku z windą przy ul. Szegedyńskiej na warszawskich Bielanach. Mieszkanie jest przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł150 m² 4 526,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:45 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w spokojnej i malowniczej okolicy Kolonia Chruszczów, w gminie Nałęczów, słynącej z pięknych krajobrazów i uzdrowiskowego klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rytro,małopolskie

1 990 000 zł171 m² 11 242,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro az Nieruchomości Nowy Sącz, prezentuje nieruchomość na sprzedaż położoną w malowniczej miejscowości Rytro. W skład nieruchomości wchodzi budynek mieszkalny, który może pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 172 m² 340,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Damian ponikwia Agent prowadzący   % prowizji kupując, nie płacisz prowizji! Oferuję na sprzedaż widokowe działki położone w Brennej przy ulicy Żory, o numerach 112/21 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł1 251 m² 379,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukujesz ciszy i spokoju w bliskiej odległości od miasta - sprawdź tę ofertę! Zapraszamy Państwa na prezentację atrakcyjnej działki położonej w super lokalizacji ok. 8km.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 151 m² 77,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca do wypoczynku - zapraszam do Kamionki w gminie Latowicz. Zapraszam do Gminy Latowicz - Kamionka piękne miejsce otoczone lasami i polami. Duża i szeroka działka ( 36m.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kotkowo,warmińsko-mazurskie

7 200 009 zł173 m² 41 618,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:713 m²

Nowa cena Całoroczny dom na Mazurach w letniskowej miejscowości Kotkowo , 12 km od Morąga, 35 km od Olsztyna. Dom energooszczędny, murowany z bloczków gazobetonowych, otynkowany, ocieplony 6 cm.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i stylowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Zabłocie. Lokalizacja: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł29 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. Atuty :.

Szczegóły ogłoszenia

399 200 zł55,62 m² 7 177,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

37 120 zł1 856 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:150 000 m²

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa Lublin, czechów 1856m2 za 37120zł netto Możliwość wynajęcia nawet 4000m2! Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię magazynową zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł43,97 m² 12 030,93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,97 m , położone na drugim piętrze w klimatycznej kamienicy przy ul. Roosevelta we Wrocławiu. Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 158 988 zł70,67 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł55 700 m² 4,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Działka 5,57 ha ( 55700 m2 ) / 4,94 zł za 1 m2! Sprzedaż / 4,94 zł za 1 m2 Jeżeli Twój zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości daj znać! Z przyjemnością przeprowadzimy Cię.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 500 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod zabudowę działka w miejscowości Kraśnicza Wola koło Grodzisk Mazowieckiego. Brak mpzp - są wydane warunki zabudowy na realizację domu wolnostojącego. Działka o powierzchni 1500m2.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł49,98 m² 10 384,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

W sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji- stanisława Wyspiańskiego -rzeszów opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 49,98m2 - piętro: 2 z 4 - balkon.