Nieruchomości

239 895 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

387 193 zł32,01 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem, kompaktowe i wygodne. Ekspozycja okien na stronę południową zapewnia doskonałe nasłonecznienie mieszkania. . Chcesz dowiedzieć się.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł82 m² 5 304,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:571 m²

Dom z potencjałem ul. Marii Dąbrowskiej, tomaszów Lubelski Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85 m , położony przy ul. Marii Dąbrowskiej. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł148 m² 7 425,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom w malowniczej Krzywaczce Położony w cichej, spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę i bliskość natury. Dom o powierzchni 148.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł140 m² 63,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom w Jugowicach (borek Fałęcki) Krakowie. Dom- skrajny szereg, o powierzchni ok. 140 m2 znajduje się na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla. Jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem

Zgorzelec,dolnośląskie

824 000 zł245 m² 3 363,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:404 m²

Szukasz dużego domu w Zgorzelcu, który może być jednocześnie miejscem do życia, siedzibą firmy i inwestycją pod wynajem? Ta nieruchomość przy ulicy Bocznej daje znacznie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze apartamentowca na Woli Justowskiej. Mieszkanie posiada balkon i miejsce parkingowe (w cenie najmu) przed budynkiem. Brama zamykana.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł550 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:3 476 m²

Na sprzedaż oferuję Państwu Dom Seniora/pokoje pracownicze, położony w Gminie Stare Babice, w miejscowości Koczargi Nowe. Budynek o powierzchni użytkowej 500 mkw., wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł31,45 m² 20 635,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość: luksusowy apartament typu studio z oddzieloną strefą sypialnianą, w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania lub wynajmu. Wnętrze zaprojektowane w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 382 zł38,07 m² 19 946,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

389 500 zł46 m² 8 467,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gustowne i urokliwe mieszkanie w centrum Piły! 3 pokoje, powierzchnia 46 mkw, i piętro, balkon, wieżowiec Mieszkanie posiada funkcjonalny i korzystny układ, co zapewnia jego.

Szczegóły ogłoszenia

3 213 000 zł119,60 m² 26 864,55 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-poziomowy narożny apartament o powierzchni 119,59m2 znajdujący się na 11 oraz 12 kondygnacji budynku. Kameralne i prestiżowe osiedle- monitoring, ochrona, lokale usługowe, patio.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł5 382 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 5382 mkw. z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, ze wskaźnikiem powierzchni zabudowy do 10,38%, znajdująca się w Rosanowie.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł100 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Nowa Wieś gmina Dobczyce, w skład nieruchomości wchodzi stary dom z działką 30 ar z dojazdem z drogi asfaltowej, działka ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł210 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Pół domu wraz z 17 arową działką rolną Wieś na trasie Świdnica-Jaworzyna Śląska, dobry dojazd do Świdnicy, strzegomia, jaworzyny Śląskiej czy Świebodzic. Spokojna wioska, dostępne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

559 900 zł50,91 m² 10 997,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury. Osiedle Pastelowe to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie spokój otoczenia z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²14 m² 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowe, dostępne różne powierzchnie, pojedyncze pokoje 14m2, 17m2 , 25m2 , 30m2 50 m2, 75 m2 174m2 cena 35 zł /m2 plus media wg zużycia. Lokalizacja Katowice ul Warszawska. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł3 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren z Planem Miejscowym pod produkcję i usługi. Możliwość wynajmu dodatkowo budynku o powierzchni 150 m2. Pod najem wydzielona jest północna część działki. Przeznaczenie - 001.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Susz,warmińsko-mazurskie

370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej okolicy? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

957 015 zł68,85 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Cube Garden nowoczesne osiedle z charakterem | Kraków, ul. Gryczana Nowoczesność. Komfort. Przestrzeń. Witaj na Osiedlu Cube Garden miejscu, w którym nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł124,10 m² 7 252,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura Franczewska Nieruchomości. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 124,10 m2 na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym bloku z 1998 r. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Grzybowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

88 000 zł1 499 m² 58,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obrowo ul. Grzybowa działka 1499m2 pod budowę domu jednorodzinnego Oferta tylko w biurze "rodzinne Nieruchomości" Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż działkę o powierzchni 1499.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjnie zlokalizowany w ścisłym centrum Bydgoszczy przytulny apartament zlokalizowany na 1 pietrze w odrestaurowanej pięknej kamienicy z windą. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na elbląskiej starówce. Nowy komfortowe apartament z pięknym widokiem na rzekę Elbląg. Lokal mieszkalny usytuowane w zespole kamienic znajdujących się najbardziej reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł279,71 m² 4 468,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący osiedle Przylesie Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 219,71 m z dodatkowym poddaszem użytkowym ok. 60 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł180 m² 1 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom 180 m z potencjałem | działka 900 m | Chróścice (gm. Dobrzeń Wielki) Na sprzedaż solidny, murowany dom z 1978 roku w stanie surowym zamkniętym gotowa baza do stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dąbrówka/k. Poznania /osiedle Księżnej Dąbrówki, ulica Pałacowa Polecam na wynajem sympatyczne 2-pokojowe mieszkanie na II-piętrze. Powierzchnia : 60,20m2. Budynek dwu kondygnacyjny wzniesiony przez.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł230,85 m² 17,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia budynek biurowo-magazynowy w Lesznie Powierzchnia użytkowa: 198,60 m2 media: prąd, woda, kanalizacja, gaz cena: 4.000 zł netto (plus podatek VAT) opis nieruchomości: oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

876 800 zł2 192 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka (płaski teren) o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym położona w Rumi, w strefie inwestycyjno-przemysłowej. - powierzchnia działki to 2192m2 - Media w drodze:.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł44,40 m² 17 792,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Piękne mieszkanie w ścisłym centrum Rzeszowa, minutę od płyty Rynku. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4 m2, położone na wysokim parterze budynku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie (w.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł32,20 m² 6 055,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z Potencjałem - Dąbrowa Górnicza, ul. Kościuszki Szukasz mieszkania w samym sercu Dąbrowy Górniczej, które urządzisz według własnej wizji? A może szukasz pewnej lokaty.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł500 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 738 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko idealne pod agroturystykę lub pensjonat Kolonia Pozezdrze 47, gm. Pozezdrze | Pow. działki: 7 738 m | Pow. użytkowa: ok. 500 m Marzysz o prowadzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

533 600 zł1 840 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę o powierzchni 1840 m2 w Dobrzewinie. Działka znajduje się w bardzo uroczym i zacisznym miejscu Dobrzewina. Położona jest przy otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 211 m² 213,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka w na ulicy Kasztanowej miejscowości Kruszyn Krajeński w gminie Białe Błota: - do asfaltu 200 metrów - 5 minut do najbliższego węzła S5 - 20 minut do centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł4 806 m² 436,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, składającą się z trzech działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 48,06 ara położoną w północnej części Tarnowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł278,30 m² 10 779,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Na sprzedaż Dom jednorodzinny w m. Szczęsne | 278 m | działka 3400 m, wyjątkowa nieruchomość dla osób, które marzą o dużej przestrzeni, prywatności i możliwości wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 008 m² 49,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Skudzawy powiat Rypin. Ostatnie dwie działki do sprzedaży! Nieruchomość o metrażu 800m2 lub 934m2 o płaskim ukształtowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł86,50 m² 10 739,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie 86,5 m | Katowice, ul. Wróbli | Balkon | Garaż opcjonalnie Lokalizacja - zieleń, prestiż i świetna komunikacja Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Mierzyn,zachodniopomorskie

799 000 zł75 m² 10 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne domy, zlokalizowane w spokojnej i prężnie rozwijającej się miejscowości Mierzyn, w gminie Dobra zaledwie kilka minut od granic Szczecina. Każdy lokal to.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej 1000 m o numerze 140/11, położonej w malowniczej wsi Dąbie, gmina Secemin, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od 1.06.2026 r !. Mieszkanie 1-pokojowe ( obszerne studio z możliwością oglądania i wcześniejszej rezerwacji ) położone na 3 piętrze w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł24 m² 20 792 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka, mieszkanie 1 pokojowe Kraków, rejon Stare Miasto, ul. Szlak, po remoncie-przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 24 m2- pełna własność- księga Wieczysta.