Nieruchomości

239 895 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 720 zł1 493 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W miejscowości radwan - ok.1,5KM DO DROGI KRAJOWEJ TARNÓW-KIELCE. Oferujemy do sprzedaży pięć działek budowlanych położonych w miejscowości Radwan gmina Szczucin.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł31 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie położone na nowym, zamkniętym osiedlu przy ul. Przepiórki na Warszewie. Okolica spokojna i dobrze skomunikowana z centrum - 7 minut samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

8 750 zł3 500 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia teren usytuowany na części działki nr 668/230, położonej wzdłuż linii kolejowej w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł1 224 m² 148,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy idealną działkę położoną w Babicach (koło Oświęcimia) przy ulicy Spacerowej. Działka w pierwszej linii zabudowy, o powierzchni 1224 m 2 , położona jest pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

752 370 zł48,54 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem D28 o pow. 48,54 m2, położone na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł38,80 m² 22 164,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jaglanej w sercu Gdańska - idealne zarówno do zamieszkania jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal składa się z jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł66 m² 11 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone we Wrocławiu na osiedlu Gaj, przy ul. Orłowicza 20. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

109 700 zł1 097 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam coś fajnego działkę w Śliwicach, która może być idealnym miejscem pod Twój wymarzony dom. Spokojna okolica, mnóstwo zieleni i świetny punkt wypadowy w Borach Tucholskich brzmi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 440 zł56,80 m² 10 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, brochów, ul. Syryjska Opis : Na sprzedaż wyjątkowy narożny lokal użytkowy o powierzchni 56,80 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Syryjskiej z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia | 60 m | 3 pokoje | bezczynszowe Piotrków Trybunalski, ul. Wojska Polskiego Na wynajem oferuję funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 910 zł133,92 m² 8 818,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:234 m²

Projekt obejmuje kameralne osiedle 57 nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w Lesznowoli. To inwestycja łącząca komfort życia, funkcjonalny układ pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł128,10 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 128,10 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku apartamnetowym na wrocławskim Ołtaszynie. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł117,66 m² 7 640,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Ostatnie 3 dostępne domy! - klucze już w maju 2026! Na sprzedaż bliźniak Wiślany Zakątek | 4 sypialnie | spokojne osiedle blisko natury i Warszawy. Osiedle Wiślany Zakątek to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 500 m² 79,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Adamowo, w okolicach Nowego Miasta. Nieruchomość usytuowana jest w wyjątkowo spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł116,21 m² 5 120,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na dzień otwarty inwestycji w czwartek pomiędzy 16.00-18.00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Inwestycja Osiedle Gródki mieszkanie 4/5 pokojowe |116,21| /1 miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł999 m² 140,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 10ar, położona w III pasie zabudowy od drogi asfaltowej gminnej. Wymiary: szer. 28mx 34.5m Wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

1 199 000 zł | Sprzedaż I Dom parterowy 160 m2 | Przypki | gm. Tarczyn gotowy dom! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! 0% prowizji! Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł277,77 m² 3 780,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 905 m²

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   oferta tylko W naszym biurze! Do sprzedania przestronny, ładnie wykończony dom wolnostojący w zacisznej i zielonej okolicy Osowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł96 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem. Lokal znajduje się w prestiżowej, zielonej i bardzo spokojnej okolicy tuż obok Parku Szczytnickiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży urokliwego domu wolnostojącego, położonego w sercu dzielnicy Zawarcie przy ul. Śląskiej. Ta unikatowa nieruchomość z 1991.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 €228,70 m² 5 028,42 €/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Royal Space prezentuje ofertę sprzedaży dwupoziomowego apartamentu w stylu klasycznym przy ul. Józefa Piłsudskiego na Starym Mieście, tuż obok krakowskich Błoń. Kamienica Zabytkowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł31,19 m² 16 992,63 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka z balkonem, jasna i w pełni wyposażona Grunwald Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania lub atrakcyjnej inwestycji pod wynajem? Ta jasna, dobrze doświetlona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Borne

Borne,zachodniopomorskie

480 000 zł11 000 m² 43,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż przepięknie zlokalizowaną działkę rolną o powierzchni 1,1041 ha, położoną w obrębie geodezyjnym Borne, gmina Drawsko Pomorskie. Grunt ma bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł41,87 m² 23 405,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament typu delux, położony w prestiżowym obiekcie "nadmorskie Tarasy spa" Nieruchomość luksusowa, z dostępem do bezpłatnej dla mieszkańców strefy rekreacji: kryty basen (pływacki 16.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł39,77 m² 18 104,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z możliwością oddzielenia kuchni od salonu. Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,77 m . piętrze budynku przy ul. Szeligowskiej. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł200 m² 2 245 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjny lokal usługowo-handlowy znajdujący się w miejscowości Wyszanów, zaledwie 9km od Wieruszowa. Nieruchomość położona na działce o pow. 2597mk.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł385 m² 64,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zadzwoń I umów sie na prezentację   Do odstąpienia prawa do zadbanej i klimatycznej działki rod o powierzchni 385 m , położonej w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł963 m² 249,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, zadrzewiona o powierzchni 963 m2 wraz z domkiem holenderskim w miejscowości Lipy wśród lasu, nieopodal jeziora Wielkiego. Lipy to malownicza wieś kociewska.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²250 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale w kamienicy w centrum Przemyśla Do wynajęcia całe piętro zabytkowej kamienicy narożnie usytuowanej u zbiegu ulicy Franciszkańskiej i Jagiellońskiej, na osi.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł94 m² 44,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Z ogrodem dla wymagających Do wynajęcia nie tylko nowy ale również nowoczesny budynek w zabudowie szeregowej o powierzchni 94m2. Parter pokój dzienny z aneksem kuchennym, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł42,30 m² 14 302,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Wyjątkowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji, gotowe do zamieszkania! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł650 m² 261,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam Działkę w Rudnej Małej na osiedlu domów jednorodzinnych. Media w okolicy. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Więcej informacji pod numerem tel

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Jarużyn,kujawsko-pomorskie

2 499 000 zł280 m² 8 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Poszukując domu kierujemy się różnymi kryteriami: lokalizacją, ceną, wielkością domu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 311 m² 60,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nowo wydzielaną działkę rolną, położoną w miejscowości Słone, gmina Świdnica, oddaloną 9 km od centrum Zielonej Góry. Działka o kształcie prostokąta, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł47 m² 21 276,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Ciche 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie - 5 min do metra! Hampton Home oferuje na sprzedaż: umeblowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta dotyczy wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 56 m2 po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Zgierza przy ul. Norberta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł131,20 m² 8 765,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

CO sprzedajemy? Lokal mieszkalny w domu dwulokalowym w istniejącej inwestycji (9 domów/18 lokali) oraz w nowopowstającej inwestycji (14 domów/28 lokali) o powierzchni mieszkalnej 131,2.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł17 m² 117,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prestiżowy adres: kawalerka dla singla na woli justowskiej / salwatorze Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w najbardziej pożądanej części Krakowa? Biuro realdom prezentuje unikatową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

17 424 zł792 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 748 m²

Do wynajęcia hala magazynowo / produkcyjna - 792 m2 - Koszalin Dostępna od sierpnia 2025 r. Do wynajęcia przestronna hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 792 m2, położona w Koszalinie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 815 590 zł70,10 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Apartamant Z ogrodem | wola justowska Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | Parter | Duży ogród | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Mamy przyjemność zaprezentować apartament.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł750 m² 653,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona