Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

2 025 715 zł112,92 m² 17 939,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 112,92 m | ul. Rzeźnicza | Stare Podógrze | 1. piętro I bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 112,92 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł54,04 m² 11 436 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie. Wystrój wnętrza utrzymany jest w białej kolorystyce, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł116 m² 5 939,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Nowoczesny dom w Glinczu bez prowizji i podatku pcc! Marzysz o spokojnym miejscu do życia z szybkim dojazdem do Trójmiasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł106 m² 13 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa w pobliżu Lasu Wolskiego, przy ul. Za Skłonem 6c.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 499 000 zł363,40 m² 9 628,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w dzielnicy Wola Justowska w Krakowie przy ul. Poręba. Eng below Dom zaprojektowany o powierzchni 363,4 m2 jest położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę w miejscowości Krogulec. Teren bardzo dobrze nasłoneczniony o powierzchni 2500 m 2. Media : -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka nr 367 1,0000 ha Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w województwie dolnośląskim, w gminie Świdnica, obręb Słotwina. Działka ewidencyjna nr 367 o powierzchni 1,0000.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł36,24 m² 6 318,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Podolskim idealne dla pary lub małej rodziny Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 36,24 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Więcej szczegółów oraz zdjęcia wkrótce Atuty: możliwość wynajęcia dodatkowo biura w tym samym budynku Możliwość wykorzystania na cele magazynowe, logistyczne lub warsztatowe Dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 193 m²

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Rychwałd | powiat żywiecki | 159 m | działka 3193 m Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²240 m² 11 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia niezależny moduł biurowy o powierzchni 240 m2. Prezentowana powierzchnia znajduje się w kamienicy o charakterze komercyjnym. Do dyspozycji przyszłego Najemcy jest.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł68,99 m² 7 668 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,99 m2, położone na 4 piętrze zadbanego budynku na osiedlu Zarzecze. To przestrzenny i bardzo funkcjonalny lokal z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²247,65 m² 18 573 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Śródmieściu Gdańsk przy ul. Łąkowej 59 w inwestycji Scala History położonej 300m od słynnej Wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną nad morzem - w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł800 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż - Dobroszyce, powiat oleśnicki. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Dobroszyce. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł81,60 m² 6 924,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zadbanego i przestronnego, 3 pokojowego mieszkania, położonego w dobrze skomunikowanym punkcie Osiedla Szwederowo. Budynek Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł31,50 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 31,50m2 znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Lipowej na osiedlu Centrum. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 188 m² 118,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czy miałeś kiedyś marzenie aby wjeżdżać na swoją posesję długim, majestatycznym wjazdem, który powolnie odsłaniałby piękne kształty Twojej wymarzonej posiadłości - a Ty w zadumie.

Szczegóły ogłoszenia

11,50 €/m²545 m² 6 268 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :   . Opis Kompleks biurowy zlokalizowany jest w dzielnicy Włochy z łatwym dostępem komunikacyjnym do Al. Żwirki i Wigury lub Al. Krakowskiej. Przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł737 m² 712,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 44/3, obręb 5-01, o powierzchni 737 m , położona w jednej z najlepszych lokalizacji w Nowym Dworze Mazowieckim na rogu ulic Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł52,84 m² 3 387,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2-pokojowe mieszkanie do remontu kamienica przy ul. Brackiej w Legnicy powierzchnia 52,84 m2 parter w III piętrowej kamienicy 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, z części kuchni wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,34 m² 11 619,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum - idealne pod inwestycję. Do zaaranżowania jako salon z aneksem i osobną sypialnią lub na gabinet, biuro, usługi. Balkon od strony ulicy Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł4 955 m² 381,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam wyjątkową ofertę dla poważnych inwestorów, deweloperów komercyjnych oraz sieci handlowych. Przedmiotem sprzedaży jest strategicznie usytuowana działka usługowa o powierzchni 4 955.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 227 m² 113,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Strumień, 1227 m Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1227 m , położona w spokojnej części miejscowości Strumień. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł83,92 m² 9 413,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku pcc Oferujemy Państwu domy położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Stad wszędzie jest blisko;.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 200 m² 85,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| działka budowlana, luźna zabudowa, 7 minut do Jeziora Żywieckiego Lokalizacja: gilowice, powiat żywiecki, województwo śląskie Powierzchnia: 2200 m Cena: 189 000 zł Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł85,61 m² 11 622,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo usługowy, który został podzielony na 2 mniejsze przy głównej ulicy. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Orłowo - najbardziej znanej,.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł120,80 m² 7 773,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Dom, do którego wracasz z przyjemnością, 0%prowizji Ten dom daje coś, czego większość ofert nie ma: światło, spójność i realny komfort życia - bez żadnych kompromisów. Dlaczego ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł25 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram. Do wynajęcia komfortowe 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 25m , które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł1 300 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Hala-magazynowo-usługowa rzeszow 1300m2 : Tylko u nas oferta na wyłączność Rzeszów Załęże ul. Spichlerzowa opis nieruchomości : - powierzchnia działki 4800m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką w spokojnej, zielonej okolicy Dąbrowa, gmina Świerczów Są miejsca, które trudno opisać jednym zdaniem bo to nie tylko nieruchomość, ale klimat, który.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł23 258 m² 37,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w miejscowości Tarnopol o powierzchni 23 258 m , z wydanymi warunkami zabudowy umożliwiającymi realizację inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł164,70 m² 10 625,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość w Ługowie, w Nowym Mieście Zielona Góra - połączenie wygodnego miejsca do mieszkania z przestrzenią do prowadzenia biznesu. Klient Na dużej, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42,30 m² 82,74 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy mieszkanie o powierzchni 42,3 m , położone w nadmorskiej dzielnicy Gdańska Letnicy. Lokal, mimo bliskości plaży.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł53,66 m² 13 492,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na warszawskiej Pradze-Północ. Opis lokalu Mieszkanie dwustronne. Położone na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym. W pokojach klepka.

Szczegóły ogłoszenia

11 700 000 zł13 000 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki inwestycyjne marki - 13 000 m2 Na sprzedaż działki inwestycyjne w Markach. Świetna lokalizacja. Cena 900 zł Szczegóły planu miejscowego: lokalizację obiektów usługowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 686 m² 266,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej okolicy Kaszub, w otoczeniu natury, w pobliżu terenów objętych ochroną (kaszubski Park Narodowy - działka nr 498/1) Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Recz

Recz,zachodniopomorskie

176 000 zł114 m² 1 543,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Poniemiecki dom, w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w cichej i spokojnej miejscowości, w powiecie choszczeńskim. Stan techniczny nieruchomości do remontu. Powierzchnia całkowita domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł68,70 m² 11 906,84 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Starołęka, to.

Szczegóły ogłoszenia

229 390 zł3 277 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Dom posiada w ofercie sprzedaży działki budowlane w Drzonowie o powierzchni od 3000 tys. mkw - 6000mkw. Dostępne media to woda i prąd , dostępne w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł4 000 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni około 4000 m2, wymiary działki, około 88x45 m, nieruchomość zlokalizowana blisko węzła drogi dk7 Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania: -.