Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Działka Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

199 000 zł882 m² 225,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie biura Estaton, przedstawiamy działkę położoną w Tyczynie przy ul. Lasek Warunki zabudowy: budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego - prawomocna decyzja Opis: powierzchnia: 8,8 ar.

Szczegóły ogłoszenia

1 213 836 zł96,72 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej Wawer 0% od Kupującego! Prosty, ponadczasowy design, prywatne ogródki, duże przeszklenia i funkcjonalne wnętrza to przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł2 025 m² 3 407,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 785 m²

Wyjątkowa Nieruchomość Komercyjna w sse euro-park Mielec - Tuszów Narodowy English below Prezentujemy na sprzedaż nowoczesny kompleks magazynowo-produkcyjny, położony w Specjalnej Strefie.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł35,69 m² 18 912,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Przestronne mieszkanie w sercu Nowolipek 35,69 m2, duża kuchnia, piękny widok! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z klimatem kamienicy i dużymi możliwościami aranżacyjnymi?.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

739 000 zł53 m² 13 943,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie, które łączy funkcjonalny układ z przyjaznym, komfortowym klimatem idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 286 000 zł67,07 m² 19 174 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,49 m , położone na 6. piętrze budynku realizowanego w ostatnim etapie znanego osiedla na Gocławiu. Gotowe do odbioru. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

128,81 zł/m²42,70 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdańsk Wrzeszcz - ul. Dmowskiego | Lokal usługowo-handlowy (dostosowany pod gastronomię) o pow. 42,70 m do wynajęcia! Na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 42,70.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł55 m² 6 163,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3 pokoje, 55 m w centrum Ostrowi Mazowieckiej funkcjonalne mieszkanie z oddzielnymi pokojami i bardzo dobrym układem. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 55 m 3 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż - 180 m2, działka 650 m2, sierakowice Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący położony w miejscowości Sierakowice, powiat kartuski, województwo pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

195 920 zł1 264 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idea nieruchomości oferuję na sprzedaż działka W dobrczu objęta mpzp Zapraszam do zapoznania się z treścią poniższej oferty. Działki: działka w Dobrczu , o powierzchni 1264 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 575 zł61,16 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja w Siechnicach komfort, spokój i wysoki standard życia. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,16 m , usytuowane na 1. piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł52,40 m² 11 622,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia przy ul. Hubskiej zlokalizowane na I piętrze o pow. 52,40 m2. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 023 m² 83,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, malowniczo położona działka budowlana w miejscowości Parsów. Działka o powierzchni 1023 m , w kształcie prostokąta, o wymiarach 22x54, płaska.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł65 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Piastów. Bardzo blisko centrum, około 400m od Politechniki idealne pod inwestycje z 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 350 zł53,01 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament 3 pokoje, 53,01m , Wola ul. Waliców 11, mennica Residence Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 53,01 m , położony na 6 piętrze prestiżowej inwestycji Mennica.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł990 m² 404,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mega działka wyjątkowa oferta na sprzedaż! Ksawerów, ul. Pomorska Cena: 350 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 990 m . Wymiary działki: ok. 20 m x 50 m. Media.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokojowe, lubin, przylesie do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w samym Centrum Lubina - ul. Skłodowskiej Curie - przy szkole podstawowej nr 1. Mieszkanie o pow. 45,94m2 + balkon +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 250 646 zł65,55 m² 34 334,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Unikatowy kompleks apartamentowo - biurowy W doskonałej lokalizacji Otoczenie zieleni | Nowoczesna architektura | Sopot ***** rozkład pomieszczeń: lokal mieszkalny o powierzchni 65,55 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,09 m² 15 766,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: kraków, bieńczyce, os. Jagiellońskie 28 oferta na wyłączność Klimatyzowane mieszkanie 2 - pokojowe, o powierzchni 36,09 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

24 600 zł1 230 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala 1018 m, z budynkiem biurowym 212m. Położona w przemysłowo - handlowej dzielnicy Torunia, na terenie ogrodzonym! ogrzewana! rampa hydrauliczna!poziom 0! Możliwość wynajęcia dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł136,25 m² 8 073,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:762 m²

Sprzedam dom w Poznaniu przy ul. Lęborskiej na poznańskich Smochowicach( Jeżyce). Dom o pow. ok. 136,25m2 usytuowany na działce o pow. 762m2. Wybudowany w 1934r. z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł124 m² 5 604,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Przedstawiamy niezwykłą ofertę: nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. Koninko - zaraz za granicą Poznania. Obok Borówca i Szczytnik. Doskonały i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 357 zł50,47 m² 9 715,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy przytulną kawalerkę o powierzchni 27 m , położoną przy ulicy Stefana Okrzei w Dolnym Sopocie. Lokal znajduje się w spokojnej części miasta, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Gubiny

Gubiny,kujawsko-pomorskie

999 000 zł196,92 m² 5 073,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny z dużą działką 3001 m - Gubiny, gm. Rogoźno Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje komfortowy, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł106 m² 7 641,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowy dom jednorodzinny 106 m | działka ok. 530 m | stan deweloperski | Jastrzębie-Zdrój ul. Pszczyńska Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 815 zł48,95 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna - Osiedle "nowa Pradolina", tarnów ul. Skrzyszowska Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej "nowa Pradolina" -.

Szczegóły ogłoszenia

55,09 zł/m²59,90 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazja! Poszukujesz biura w spokojnej dzielnicy, w otoczeniu przyrody, a jednocześnie bardzo blisko centrum Gdańska? Lubisz po pracy wyskoczyć na spacer do lasu? Cenisz sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 776 603 zł105 m² 16 920,03 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł186 m² 6 446,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Dzień otwarty ze specjalną ofertą cenową już 28 kwietnia godz. 17:00-19:00 - szczegóły telefonicznie możliwe ustalenie innego dogodnego terminu wizyty. Na sprzedaż wyjątkowe, trzypoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 040 zł89,62 m² 6 461,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Rzeszowskie-Nieruchomości przedstawia III etap budowy mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej przy ulicy Dębickiej. III etap składa się z 20 mieszkań. Mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 293 006 zł81,34 m² 15 896,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne 5-pokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze, położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko ronda Matecznego. Idealne dla rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

756 zł40 m² 18,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Odstępne 65 000 pln Prezentujemy ofertę mieszkania na wynajem w prywatnej, kamienicy na pierwszym piętrze z balkonem .Lokal przeszedł właśnie gruntowny remont -będziesz pierwszym lokatorem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 193 000 zł226,66 m² 18 499,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 262 m²

Na spokojnej, willowej ulicy Woli Justowskiej powstaje dom zaprojektowany z myślą o osobach, które chcą połączyć prywatność i przestrzeń z wygodą życia blisko centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70 m² 12 842,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomości , Mały Domek 'oferuj bardzo atrakcyjny apartament 3 pokojowy przy ul.Dobre Miejsce w Lubaniu Apartament nowoczesny ,pięknie wykończony na nowym ogrodzonym osiedlu przy ul Dobre MIEJSCE.

Szczegóły ogłoszenia

1 318 200 zł10 140 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni całkowitej 10 140 m2 , zlokalizowaną w miejscowości Szpetal Górny. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 060 zł34,79 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 756 m²

Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość z potencjałem, ul. Wola Żytowska Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym, stawem i strefą relaksu Z przyjemnością prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Dziesławice,świętokrzyskie

50 000 zł2 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno-budowlana W miejscowości dziesławice, gmina stopnica! Oferujemy do sprzedaży działkę z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną, po uzyskaniu decyzji.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 200 m² 59,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Tarnówku, gmina Goleniów przy drodze asfaltowej pięknie obsadzonej starymi dębami. Działka ma wydane warunki zabudowy. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 149 m² 86,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka w sercu przyrody - Nowodworce, ul.Stroma Oferujemy działkę o powierzchni 1149 m w malowniczej miejscowości Nowodworce przy ul.Stromej, tuż przy granicy Białegostoku.