Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

85 000 zł1 161 m² 73,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Bzinica Nowa, gmina Dobrodzień, powiat oleski. Parametry działki: działki o regularnym kształcie, wymiary 28m.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł72 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 72m2 w Cieszynie na ulicy Zofii Kossak- szatkowskiej. Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze i składa się z 3 pokoi, salonu, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł84 400 m² 34,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż bardzo duża, malownicza nieruchomość - pozostałości Lewiczyńskiego parku podworskiego z sadami i stawem o powierzchni 8,4444 ha. Lokalizacja: działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł46,31 m² 3 152,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w centrum dzielnicy Łagiewnik, z łatwym dostępem do sklepów, kościoła, przystanku, itp. Do mieszkania przynależy spora piwnica o pow. 8,99m2. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

249 999 zł728 m² 343,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Brzeszcze - działka budowlana / inwestycyjna położona przy ulicy Ofiar Oświęcimia Działka budowlana nr.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:602 m²

Sprzedam dom letniskowy na Kaszubach, na pojezierzu bytowskim. Położony w pięknym, kameralnym miejscu między trzema ładnymi jeziorami- między innymi Dużą Borują w miejscowości Rekowo-10 km.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Drzewce

Drzewce,kujawsko-pomorskie

7 000 zł132 m² 53,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na wynajem prezentujemy pięknie położony dom wolnostojący parterowy w miejscowości Drzewce o powierzchni całkowitej 132 m 2. Nieruchomość składa się z kuchni otwartej na salon.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²60 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia na długi okres lokal usługowo - handlowy położony w centrum miasta przy ul. Piłsudskiego i Placu Wolności. Lokal wymaga wykończenia, które właściciel może wykonać.

Szczegóły ogłoszenia

271 580 zł13 579 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna w okolicy miejscowości Buk. Działka o powierzchni 13579 m2, rivb, jest zlokalizowana bardzo blisko granicy Polsko-Niemieckiej, a co za tym idzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 000 zł66,44 m² 16 842,26 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²87 m² 6 525 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne lokale usługowe na wynajem Kraft-Park Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 520 000 zł5 600 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki o pow. 56 arów tuż obok Północnej Obwodnicy Krakowa. Działka płaska, widokowa, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny - dla pary lub singla -bez zwierząt Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia. Ul. Kościuszki / Pułaskiego. C.O. Miejskie, winda. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

154 750 zł3 095 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są decyzje, które podejmujesz z myślą o przyszłości. Dotyczą one własnego domu, przestrzeni spokoju lub bezpiecznej inwestycji kapitału. Spręcowo to lokalizacja, w której te plany.

Szczegóły ogłoszenia

545 375 zł12 500 m² 43,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1826

Mieszkanie z charakterem I duże okna z widokiem na ulicę Garbary | Odrestaurowana kamienica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,63 m , położone w kameralnej, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł102,77 m² 3 405,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:337 m²

Narożny bliźniak pod biznes waryńskiego/wyspiańskiego Ostrowiec Świętokrzyski Master House Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł702 m² 8 119,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam całoroczny, w pełni działający, nowy pensjonat w samym centrum Łeby. Idealne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej, w zakresie usług turystycznych , domu opieki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Police,zachodniopomorskie

435 119 zł52,11 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie deweloperskie Police, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,11 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 695 zł59,59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji! nowa inwestycja mieszkaniowa Skorupy | Nowoczesny 8-kondygnacyjny blok | Mieszkania od 27,72 do 66,25 m Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu nowoczesny dom wolno stojący wybudowany w charakterystycznej sudeckiej architekturze na wolno stojącej działce w Szklarskiej Porębie. Budynek: wolno.

Szczegóły ogłoszenia

14 007 zł437,72 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia wewnętrza przestrzeń magazynowa o pow. 437,72 m2 w budynku 5. Lokalizacja to warszawskie Bielany, niedaleko metra Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł50,53 m² 6 689,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Sprzedaż mieszkania do generalnego remontu, łódź, ul. Kurczaki 49 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 50,53 m , położone w Łodzi, przy ul. Kurczaki 49.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł114 m² 9 991,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:552 m²

Mały dom z niesamowitym wnętrzem? To tu! Zapraszam! cdom Dworkowy styl przyciąga spojrzenie. Spójność stylu wnętrza, ogrodu oraz ogrodzenia dopełnia odczuć estetycznych. Oto nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł215 m² 3 627,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 028 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z częścią warsztatową w Lubiczu Górnym! Działka na której posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

63,16 zł/m²190 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Obiekt w prestiżowej lokalizacji, oferujący powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł160 m² 7 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Ofera na wyłączność Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom w Katowicach, w malowniczej dzielnicy Kostuchna w rejonie ul. Boja-Żeleńskiego. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

828 000 zł62 m² 13 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 61,72 m | vinea 2025 | Osiedle Winnica | 2 balkony | Smart Home Na sprzedaż nowoczesny apartament położony w prestiżowej inwestycji vinea z 2025 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 576 zł49,72 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NR 12 top oferta: komfortowe 2 pokoje na ostatnim piętrze Metraż: 49,72 m | Piętro: 3 (ostatnie) | Balkon: 9,86 m | Cena: 785 576 zł Szukasz ciszy, spokoju i braku sąsiadów nad głową?.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł118,26 m² 9 724,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1900

Polecam: gotowiec inwestycyjny w samym centrum Wrocławia przy ulicy Sienkiewicza. Nieruchomość znajduje się w kamienicy na drugim piętrze. Czysta i odświeżona klatka schodowa. Ogólne.

Szczegóły ogłoszenia

992 000 zł42 m² 23 619,05 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 42 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł2 504 m² 1 437,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Jastrzębiej Górze - wyjątkowa lokalizacja nad Bałtykiem W Jastrzębiej Górze, jednej z najbardziej rozpoznawalnych miejscowości nad polskim morzem, znajduje się działka.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł8 592 m² 50,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Objazda /bałamątek -4,5 km od morza - najbliższe plaże Dębina, poddąbie. W pobliżu trasa rowerowa-R20. Działka z warunkami zabudowy -zabudowa jednorodzinna, z udziałem w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 297 zł67,30 m² 10 405,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknego, słonecznego mieszkania z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską w cenie! Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Barnówko,zachodniopomorskie

1 490 000 zł340 m² 4 382,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dochodowa nieruchomość z prosperującym biznesem Barnówko, woj. zachodniopomorskie. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 180 000 zł31 083 m² 102,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam, do sprzedania 5 działek o łącznej powierzchni prawie 3,2 ha we wsi Szczaki obok węzła Złotokłos, zaledwie 20 km na południe od Warszawy. Działki zlokalizowane są przy nowo powstałej.

Szczegóły ogłoszenia

514 500 zł2 100 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w miejscowości Regut gm Celestynów. Pow 2100m2. Szerokość 30m długość 70m. Przy samej drodze utwardzonej. W pobliżu zabudowania. Pozwolenie na budowę. Media prąd woda.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z balkonem w kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 100m w skład której wchodzą: - duży pokój/ salon - pokój I - biuro - pokój II -.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł37,62 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż duża, ładna i tania w utrzymaniu kawalerka. Mieszkanie położone w centrum Ligoty-Panewnik, w otoczeniu pełnej infrastruktury miejskiej. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł115 m² 7 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem, garażem i dwoma niezależnymi lokalami - idealne dla rodziny lub inwestora! Lokalizacja: cicha i zielona okolica z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł65,37 m² 6 990,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przemyśl ul. Dworskiego Do sprzedania przestrzenne mieszkanie o pow. 65,37 m2 zlokalizowane na poddaszu, na 3-cim piętrze kamienicy przy ul. Dworskiego. Ciekawie zaadaptowane, umeblowane, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł40,20 m² 8 706,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie 40 m w bloku z cegły na 2. piętrze na osiedlu Skrzetusko. Układ mieszkania: 2 pokoje Osobna kuchnia Korytarz Łazienka Piwnica.