Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł37,79 m² 13 204,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,79 m2. Zlokalizowane przy ul. Jerzego Bogumiła Puscha w dzielnicy Ślichowice. Usytuowane na parterze w II piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 734 zł48,99 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania położonego w nowoczesnej inwestycji Osiedle Hierowskiego w Katowicach. Komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 235 zł48,89 m² 10 763,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 750 zł33,10 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, 2-pokojowego mieszkania położonego w nowoczesnej inwestycji Osiedle Hierowskiego w Katowicach. Komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

102 640 zł1 283 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze bestate nieruchomości Pabianice. Działki letniskowe z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, w sąsiedztwie lasów. 153/5 1746.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43,90 m² 72,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum Gdyni - dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 43,9 m położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z początku lat 30. XX wieku, stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

3 185 000 zł86,70 m² 36 735,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Unikatowy apartament w o powierzchni 87,6 m , położonego w jednej z najbardziej urokliwych części Sopotu, przy ulicy Sobieskiego. Nieruchomość usytuowana jest w pieczołowicie.

Szczegóły ogłoszenia

2 452 500 zł98,10 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Dolny Sopot, zaledwie kilkaset metrów od plaży, pieczołowicie odrestaurowana secesyjna kamienica przy ulicy Kazimierza Wielkiego. To tu, na najwyższej kondygnacji powstały dwa, sąsiadujące ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 105 000 zł66,72 m² 16 561,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane w inwestycji Ogrody Glogera, na krakowskim Prądniku Białym. Dodatkowo możliwość zakupu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł40,54 m² 18 376,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w inwestycji Ogrody Glogera, na krakowskim Prądniku Białym. Dodatkowo możliwość zakupu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł55,78 m² 17 031,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w inwestycji Ogrody Glogera, na krakowskim Prądniku Białym. Dodatkowo możliwość zakupu: -.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł124,35 m² 80,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 106,36 m2, składające się z przestronnego salonu z jadalnią, otwartej kuchni, pokoju dziecięcego, sypialni głównej z przylegającym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 223 m² 92,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 3223 m położona w Mniszku, gm. Małogoszcz, powiat jędrzejowski. Nieruchomość jest zabudowana i częściowo zagospodarowana. Na działce znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł39 m² 16 410,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Kameralne mieszkanie w sercu Gdańska, ulica Rajska Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ulicy Rajskiej w Gdańsku. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompleks Alvarium gwarantuje poczucie pełnego bezpieczeństwa i wygody. Budynki, wzbogacone o infrastrukturę usługową, w tym przedszkole i nowoczesną strefę fitness, idealnie wpisuje.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł124,92 m² 26 416,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Historyczny blask i przestrzeń w sercu starego Sopotu Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu położonego przy ulicy Józefa Czyżewskiego - jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł96,77 m² 28 831 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ekskluzywny Apartament w Inwestycji Nadmorze - Gdańsk Brzeźno Prezentujemy wyjątkową, 93-metrową nieruchomość położoną na czwartym piętrze prestiżowego kompleksu Nadmorze zbudowaną przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Samotna

Komorowice Krakowskie Bielsko-Biała

616 000 zł64,45 m² 9 557,80 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Typ open 64 m Ten unikalny lokal o powierzchni 64 m to idealna propozycja dla osób poszukujących nowoczesnej przestrzeni w harmonii z naturą. Przestronny salon z imponującą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Samotna

Komorowice Krakowskie Bielsko-Biała

766 000 zł79,90 m² 9 586,98 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Typ comfort 80 m Przestrzeń, która dopasuje się do Ciebie i Twojej rodziny. Przemyślany projekt z pełnym stropem oraz możliwością wydzielenia aż czterech pokoi zapewni Ci przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Samotna

Komorowice Krakowskie Bielsko-Biała

733 000 zł80,39 m² 9 118,05 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Dom Leszno

Leszno,wielkopolskie

4 300 000 zł376 m² 11 436,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:368 m²

Gotowiec inwestycyjny w ścisłym centrum - 11 mieszkań, 100% wynajmu, stabilny dochód od pierwszego dnia! Szukasz bezpiecznej i dochodowej inwestycji w nieruchomości? Ta oferta spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł42,65 m² 22 743,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż prestiżowy lokal apartamentowy dwupokojowy w pierwszej linii brzegowej z bocznym widokiem na las nadmorski i wydmy zaprojektowany i urządzony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 31,05 m2, zlokalizowany na piątym piętrze bloku przy ul. Wolności w Zabrzu. Cena nieruchomości- 249.000 zł. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł171,18 m² 9 288,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:963 m²

Nowoczesny, ekonomiczny i funkcjonalny dom wolnostojący - spełnienie marzeń Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego, usytuowanego z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł46 m² 4 760,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w bloku przy ul. Stefana Żółkiewskiego w Zabrzu. Cena nieruchomości - 219 000.

Szczegóły ogłoszenia

698 500 zł33,28 m² 20 988,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Stare Podgórze w Krakowie. Nieduże, słoneczne mieszkanie z przemyślanym rozkładem. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł154 m² 4 538,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:941 m²

Duży dom Z potencjałem | tarnów, ul. Górna | komfortowa działka, pełne media, świetna lokalizacja lokalizacja - połączenie ciszy bocznej ulicy Z wygodą pełnej miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38,15 m² 12 844,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowa cena na maj! - wiosenna promocja! sprzedam jasne, słoneczne i ciepłe mieszkanie dwupokojowe z balkonem i dużą komórką lokatorską na osiedlu z 2001 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł94 m² 4 244,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom jednorodzinny Z budynkami gospodarczymi na 9-arowej działce W tarnowcu Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym oraz budynkami gospodarczymi,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł39 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje przy ul. Słowackiego Idealne pod inwestycję lub na start! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39 m (całkowita z piwnicą to 43,20 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł143 m² 6 286,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:622 m²

Nowoczesny dom przy Parku Fazaniec o powierzchni 143 m położony na działce 622m2. przy ul. Bażantowej. To dom dla wymagającego klienta, który szuka nowoczesnych rozwiązań technologicznych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł11 300 m² 106,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna z mpzp pod zabudowę mieszkaniową (jednorodzinną, bliźniaczą lub szeregową) Zapraszam do zakupu dużej działki budowlanej o powierzchni ponad 1 ha objętej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł131 m² 8 396,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Krótko: na sprzedaż prawa połowa domu w zabudowie bliźniaczej Gdzie: 3 km od Grodziska Mazowieckiego w cichej i spokojnej okolicy Osowca - w uliczce z widokiem na drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

527 575 zł2 245 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana 2245 m - Bieniewice, gm. Błonie, powiat warszawski zachodni Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta duża działka o powierzchni 2245.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł132 m² 7 196,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom premium | 132 m | działka 500 m | garaż | 2026 Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój natury z wygodą życia blisko miasta. Na sprzedaż elegancki dom.

Szczegóły ogłoszenia

6 429 300 zł21 430 m² 300,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna 2,143 ha (z możliwością powiększenia o ok 1,2 ha) położona na terenie gminy Błonie - Błonie wieś w strategicznej lokalizacji, idealnej pod.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł6 529 m² 151,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka w Nowych Faszczycach o powierzchni 6529 m2 - idealne miejsce na spokojne życie w wymarzonym domu Przedstawiamy dużą, atrakcyjną działkę z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 311 m² 198,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na dom marzeń - 1311 m zielonego spokoju w Grądach (gm. Jaktorów) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1311 m , położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł901 m² 109,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| na sprzedaż działka budowlana 853m2 + udział w drodze. Lokalizacja: miejscowość Drogomyśl, gmina Strumień, powiat cieszyński ul.Główna POWIERZCHNIA: pow. 853 m2 , nr działki 823/35 Wg mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 590 m² 364,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widoki, które są spokojne. Działka z mpzp. Atrakcyjna działka budowlana w pięknym miejscu pod zabudowę jednorodzinną. Cisza i las na przeciwko działki bez możliwości zaadaptowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 700 zł70,62 m² 12 824,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Promocja! Biuro sprzedaży dewelopera oferuje wygodne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 70,62 m2 na Żeraniu. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym 19,08 m2, - 3 sypialń.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł39,96 m² 4 979,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż - Kołobrzeg, ul. Ppor. Edmunda Łopuskiego Do podanej ceny należy doliczyć vat 23%. Lokalizacja: ścisłe centrum Kołobrzegu Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

696 000 zł78 m² 8 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużym potencjałem - Chylice, gm. Jaktorów ul. Wojska Polskiego 72, 96-313 Chylice Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 78 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł120 m² 20 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż - 1000 m działki - 2 500 000 zł. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony na pięknej działce o powierzchni 1000 m . Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 000 zł41,17 m² 8 258,44 zł/m²

 

Piętro:1/1