Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

334 200 zł1 114 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pęgów 2 działki budowlane Na sprzedaż oferujemy

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 300 m² 54,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zalasowa - spokojna lokalizacja wśród lasów I punktów widokowych pogórza ciężkowickiego Zalasowa to malownicza miejscowość położona w gminie Ryglice, w powiecie tarnowskim, która.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł247,20 m² 3 636,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży domu wolnostojącego wraz z budynkiem gospodarczymi na dużej działce. Zapraszamy Państwa do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 840 zł65,80 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -400zł/m2 wysoki standard inwestycji czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

619 000 zł90,98 m² 6 803,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować osiedle domów w zabudowie bliźniaczej z wydzielonymi lokalami mieszkalnymi przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł350 m² 1 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

W ofercie biura przytulny dom idealny dla większej rodziny zlokalizowany w Łowczówku gm. Pleśna.OPIS NIERUCHOMOŚCI:Budynek mieszkalny jednorodzinny zlokalizowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł230 m² 3 691,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Szukasz miejsca, które będzie idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod działalność gospodarczą? Ten dom przy ul. Zielonej to strzał w dziesiątkę! Na działce o powierzchni 360.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł115 m² 7 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Prezentujemy nowoczesny dom na sprzedaż o pow. ok. 115m2 na dużej działce 750m2 usytuowany w malowniczej lokalizacji tuż obok Grodziska Mazowieckiego , idealnej dla rodzin poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł168 m² 5 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy Państwa do niezwykłej nieruchomości, położonej w zacisznym zakątku w miejscowości Bartniki ul.Parkowa 11A, pow.żyrardowski gmina Puszcza Mariańska. Ten wyjątkowy dom, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł94,40 m² 6 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 94,4 m2, zlokalizowane na piętrze w zabudowie szeregowej na osiedlu Biała. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,31 m² 18 245,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na nowoczesnym osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

26,92 zł/m²1 300 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala / warsztat o pow. 1300m2 w Gdyni przy ul.Hutniczej. Hala jest z dwoma suwnicami 8 i 12 ton. Wymiary hali : długość 72mb/ szerokość 18mb (wysokość do haka około 8m). Posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 000 zł70 m² 8 342,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować drugi etap kameralnego osiedla kaktusowa. Ogromne zainteresowanie pierwszym etapem inwestycji skłoniło nas do kontynuowania prac. Kolejne budynki doskonale wpasowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 588 519 zł11 820 m² 218,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu grunt inwestycyjny o powierzchni 11 820 mkw. pod magazyny, składy i usługi znajdujący się w Dzielnicy Przemysłowej Ciechanowa. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł210 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom z dużą działką w Podkowie Leśnej wyjątkowa okazja inwestycyjna Na sprzedaż nieruchomość położona w prestiżowej i zielonej Podkowie Leśnej (woj. mazowieckie). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 233 m² 66,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2233 m2 znajdującą się w Puńcowie. Działka usytuowana jest w spokojnym miejscu oddalonym niecałe 5 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł34,70 m² 11 815,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Ustawne mieszkanie o powierzchni 34,7 m2, w którego to skład wchodzą: - pokój dzienny balkonem - sypialnia - kuchnia z oknem - łazienka z prysznicem - korytarz Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 804 m²

Firma , własna działalność i dom mieszkalny w jednym miejscu! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny wolno stojący wraz z murowaną halą z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowy dom na Żoliborzu do aranżacji pod cele biurowe bądź mieszkalne english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje unikalną ofertę luksusowego,.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł314 m² 3 168,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:993 m²

Dom z cegły + 2 wjazdy + pełna piwnica duża działka potencjał Wyględy, gmina Leszno powiat warszawski zachodni Lokalizacja i dojazd ok. 25 km do granic Warszawy ok. 3032 km do centrum dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 012 m² 103,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1012 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł112,77 m² 5 755,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z kolejnym etapem inwestycji Marhel House w Zbrudzewie, która nabiera kształtów. Inwestycja doskonale wpisują się w krajobraz powstającego.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy wynajem atrakcyjnych powierzchni biurowych w reprezentacyjnym budynku biurowym, położonym w samym sercu Szczecina. To doskonała propozycja dla firm poszukujących prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł763 m² 2 031,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 763 mkw w Krakowie na granicy dzielnic Wola Justowska i Bronowice. Najważniejsze informacje powierzchnia 763m2 (7,6 a) wszystkie media na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 600 000 zł283,50 m² 23 280,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 839 m²

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1839 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny 2-pokojowy apartament na Krzykach we Wrocławiu do wynajęcia. Polecamy do wynajęcia 2-pokojowy apartament z ogródkiem przy ul. Saperów w dzielnicy Krzyki Borek we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

283 350 zł1 889 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną w Górach Sowich, w Jugowicach. Piękne położenie, działka nasłoneczniona, położona na wysokości ok 430 m. W pobliżu Sztolnie Walimskie,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53,84 m² 7 800,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - w urokliwej części Ligoty na ulicy Księdza Biskupa Teofila Bromboszcza. Informacje podstawowe: powierzchnia 53,84m2 plus duże pomieszczenie piwniczne przypisane.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł11 033 m² 6,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rolna W cichej I spokojnej lokalizacji blisko jeziora lubień atuty działki: duża powierzchnia 1,1033ha Bezpośredni dostęp do drogi gruntowej. Kształt trapezu daje dużą swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 879 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 539/3 Marzęcino | 1879 m | mpzp | spokojna okolica | media Przestrzeń, cisza, komfort jeśli tego szukasz, ta działka spełni Twoje oczekiwania. Płaski teren o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

398 300 zł54,46 m² 7 317,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania położonego w Policach przy ul. Roweckiego. Lokal o powierzchni: 54,46 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł42 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ua/eng/ru wolne od teraz Zapraszam do wynajęcia uroczego, świeżo odnowionego mieszkania o powierzchni 42m2, doskonale położonego przy ulicy Słężnej, niedaleko Alei Wiśniowej we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

35,29 zł/m²85 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do wynajmu lokal usługowo- handlowy o powierzchni 31m , położony przy ul.Westerplatte w Świdnicy. Cena: wynajmu: 3500 pln Najważniejsze atuty:- bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękną działkę położoną w Targowisku. Działka budowlana położona w dobrze skomunikowanym miejscu, między.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł100 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 387 m²

Twoje miejsce z potencjałem | duża działka 1387 m | Bobrowniki Szukasz miejsca, w którym możesz stworzyć coś własnego od podstaw? Ta nieruchomość w Bobrowniki daje dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²145 m² 6 525 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy do wynajęcia powierzchnie od 145 do 307 m2 w nowoczesnym biurowcu znajdującym się w Dąbrówce przy ulicy Polanej koło węzła S11. Takie położenie umożliwia sprawny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł95,40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z tarasem - ul. Poleska I Psie Pole Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, położone przy ul. Poleskiej 19 na Psim Polu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł884 m² 204 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Ciepielowice Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w miejscowości Ciepielowice, w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł38,64 m² 13 975,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty wakacyjne w ostatnim okresie czasu coraz więcej klientów zwraca uwagę na korzyści jakie generują tego typu nieruchomości jest to stabilna lokata kapitału , możliwość uzyskiwania.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł40,40 m² 9 653,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej około 40,40 m2, położone na I piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 100 m² 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 11 arów, położona w samym centrum Michowa - idealna propozycja zarówno pod budowę domu, jak i inwestycję. Na działce znajduje się dom.