Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

880 000 zł55,70 m² 15 798,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Nubijskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł12 039 m² 91,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cisza, spokój, okolica domów jednorodzinnych, dojazd z drogi głównej. W okolicy powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych. Na spedaż niezabudowana działkę rolną o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł35,48 m² 12 373,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,48 m2, położone na parterze nowoczesnego kameralnego 3 piętrowego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Inwestycja jest w trakcie budowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 072 zł54,07 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na I piętrze z loggią i windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - B4 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie i łazienka Loggia 5,46.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

140 000 zł693 m² 202,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 693 m , położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Gołanice. Wymiary działki: - szerokość wzdłuż drogi: ok. 21,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł34 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 34 m , po generalnym remoncie, położone przy ul. Kazimierza Wielkiego w Poznaniu. Świetna lokalizacja - blisko tereny spacerowe.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł89,10 m² 8 585,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przytulne i przestronne mieszkanie na sprzedaż w Toruniu na Bydgoskim Przedmieściu Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy przestronne oraz komfortowe mieszkanie o powierzchni 89,1.

Szczegóły ogłoszenia

21,17 zł/m²70,87 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przemyśl, róg ul. Wincentego Pola i Mierosławskiego, lokal użytkowy na wynajem o pow. 70,87 m2, położonego na parterze budynku. Lokal posiada wejście oraz witrynę od ul. Wincentego Pola.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł1 200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domaradz- działki budowlane Posiadamy w swojej ofercie działkę budowlaną z wydanymi Warunkami Zabudowy (budownictwo jednorodzinne ) zlokalizowane w zacisznym miejscu pod lasem ok 05, km od.

Szczegóły ogłoszenia

887 000 zł29 m² 30 586,21 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Bardzo atrakcyjna kawalerka o powierzchni 29 m2 na osiedlu przy Arkadii (inwestycja Dantex). Składająca się z salonu z aneksem kuchennym, wydzielonej sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł3 658 m² 9,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Leszno Górne, grunt rolny, działka 36,58 ar, sprzedam, 45000,00 zł. Na sprzedaż działka, położona w Lesznie Górnym. Działka o płaskim ukształtowaniu. Po więcej informacji zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł41,30 m² 43 341,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty - Powierzchnia: 41,16 m - Funkcjonalny układ 2 pokoi idealne dla pary, rodziny lub inwestora pod wynajem - Wysoki standard wykończenia mieszkanie gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł6 800 m² 183,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6800 m , położona w malowniczej wsi w gminie Leśna. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50,40 m² 49,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 50,4 m | Tychy, ul. Moniuszki Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,4 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²190 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia magazynowo-usługowa *** *** Z parkingiem *** Polecam do wynajmu halę przeznaczoną na produkcję, magazyn lub usługę zlokalizowany na parterze budynku w dzielnicy Starosielce.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²200 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Lokal biurowy powierzchnia ok. 200 m2 (1p.) - do wydzielenia dowolny moduł wg zapotrzebowania Standard biura: - klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

570 350 zł46,75 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,75 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

736 300 zł37 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wykończone 1-pokojowe mieszkanie w modnej dzielnicy Krakowa. Gotowe do wprowadzenia, idealne dla pary lub singla. Świetna opcja inwestycyjna - stopa zwrotu przy wynajmie długoterminowym.

Szczegóły ogłoszenia

130 680 zł1 089 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1089 m2, położona w miejscowości Krępa Kaszubska (gmina Nowa Wieś Lęborska), w bardzo wygodnej lokalizacji przy trasie Lębork (12km) - Łeba (18km).

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy działek leżących w strefie zabudowy jednorodzinnej. (możliwość zakupu całości tj. 20 działek) media w drodze: woda, prąd, kanalizacja, światłowód wymiary około 1000 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²32,60 m² 1 141 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal nr 11 o powierzchni 32,6 m znajdujący się na poziomie "-1", przy wyjściu na parking. Lokal w stanie deweloperskim z wykonaną witryną. Bydgoszcz Główna jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 608 zł46,66 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,66 m położone na 1 piętrze nowej inwestycji w Chorzowie. Inwestycja wyróżnia się kameralną zabudową i zielonym otoczeniem -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 270 000 zł162,20 m² 7 829,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwulokalowym o powierzchni użytkowej 162,26 m . Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni ok. 526.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł108 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Są domy, które narzucają rozwiązania. I są takie, które dają Ci przestrzeń do stworzenia własnej historii. Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Katowice,śląskie

649 000 zł570 m² 1 331,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 570 m (0,0570 ha), zlokalizowana w jednej z najbardziej zielonych i zacisznych części Katowic Ligocie, przy ul. Kijowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 917 500 zł29 500 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| to jedna z unikalnych na tym terenie nieruchomości ze względu na swoje wymiary. Malowniczo położona bardzo blisko granicy Kampinoskiego Parku Narodowego daje gwarancję ciszy, spokoju. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł72 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 3-pokojowy apartament 72 m2 na woli justowskiej Nieruchomość dostępna od lipca Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy ul. Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

66,13 zł/m²101,32 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property oferuje na wynajem nowoczesną powierzchnię o metrażu 101,32 m , zlokalizowaną w prestiżowym biurowcu przy ul. Gen. B. Zielińskiego.Lokal znajduje się na parterze, co.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,90 m² 7 286,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie, w Lubinie, przy ul. Legnickiej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Legnickiej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł130 m² 12 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom szeregowy (skrajny) 130 m | 4 pokoje | 3 m wysokości | Ogród | Garaż | Pruszcz Gdański Na sprzedaż oferuję wyjątkowy, skrajny segment szeregowca o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł99 m² 7 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowoczesna przestrzeń do życia przy zachodniej granicy Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł177,30 m² 9 582,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży dom wolnostojący w okolicy Janowic Wielkich. Dom posadowiony na działce o powierzchni 1900m2. Powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł11 927 m² 41,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w ciszy i spokoju w Woli Władysławowskiej, w powiecie Garwolińskim, gminie Garwolin. Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 11 975m2. Na terenie są dwa budynki :.

Szczegóły ogłoszenia

20 €/m²61,03 m² 1 221 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni całkowitej brutto 61,03 m2. Biuro znajduje się na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy z 1898 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 050 m² 219,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno- prawnym. Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 1050 m2 w miejscowości Wilcze.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł49 m² 15 897,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje z dużym tarasem | Świerzawska 11D | Grunwald Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż standardowy układ? Ta nieruchomość przy ul. Świerzawskiej 11D wyróżnia się dużym, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

40,40 zł/m²12,40 m² 501 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usytuowany na parterze. Instalacje: elektryczna, wodnokanalizacyjna. Instalacje wymagają sprawdzenia, ewentualnej wymiany lub doprowadzenia do stanu zgodności z obowiązującymi przepisami przez.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł3 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Gliwice. Grunt utwardzony do wynajęcia. 3500m2. Ogrodzony. Możliwość wynajęcia pomieszczeń biurowych. Teren oświetlony, zamknięty, bezpieczny - ochrona. Bardzo dobra lokalizacja obok tras A1, a4 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,30 m² 15 430,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe (pow.45,30m2+41,50m2, łącznie 86,80m2), 3 pokojowe mieszkanie z ładnym balkonem w Przecławiu. Spółdzielcze własnościowe prawo, dzięki czemu jest możliwość nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł78,48 m² 12 729,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie parterowe w szeregu na Oporowie! Opiekun oferty: justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel.   Opis.