Nieruchomości

239 897 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

573 750 zł33,75 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam mieszkanie po kapitalnym remoncie z tarasem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

176 452 zł52 m² 3 393,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie Zabrze przy ul. Mikołowskiej 5a/4.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł40 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz domku letniskowego dla siebie? A może pod inwestycję? Zapraszam! Nieruchomość położona w Okunince, woj. lubelskie popularna, malownicza miejscowość wypoczynkowa nad Jeziorem Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 000 zł112,61 m² 7 486,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i cenionej części Rzeszowa- na Słocinie. Nieruchomość ma funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1.000m2 zlokalizowana w miejscowości Ojrzanów gmina Żabia Wola. Położona w otulinie lasu, w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 385 m² 78,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1385 m , położoną w wyjątkowo zielonej lokalizacji w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Traugutta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 217 m² 163,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka położona ok 150m od drogi gminnej, w której są wszystkie media.W obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jest to teren rolny. W sąsiedztwie powstają nowe.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 157 m² 68,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona 5 minut jazdy autem od centrum Kamienia Pomorskiego. Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy pod dom wolnostojący. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 451 m² 121,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3451 m2 w miejscowości turystycznej Cieszyno w gminie Złocieniec. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Tarnów,małopolskie

8 170 zł454 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do wynajęcia lokal magazynowy położony przy ulicy Przemysłowej w Tarnowie! Lokal z najduje się w budynku magazynowo-usługowym, składa się z dwóch pomieszczeń magazynowych (255m 2.

Szczegóły ogłoszenia

746 800 zł67,89 m² 11 000,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 4 pokojowe z balkonem, położone w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Mariańskiej. Mieszkanie o pow. użytkowej 67,89 m kw. zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

23,58 zł/m²58,90 m² 1 389 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Dzień dobry, jeśli szukasz lokalu użytkowego, który mieści się w sprawdzonej lokalizacji i Do wynajęcia lokal użytkowy Nowa Ruda, ul. Świdnicka 49 dostępny od 30.04.2026 r. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł37,10 m² 10 485,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Polecam przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,10 m2 , zlokalizowane na osiedlu Zielone Wzgórza Cechy mieszkania: mieszkanie o powierzchni 37,10 m2 w skład którego wchodzą :.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł150 m² 3 866,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do sprzedania piętro budynku usługowego w centrum Kęt. Lokal handlowo- usługowy o powierzchni 115mkw położony jest na pitrze budynku usługowego w Kętach przy ulicy Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

3 899 000 zł450 m² 8 664,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:-

Na sprzedaż unikatowa na skalę Szczecina nieruchomość - cała kamienica, w pierwszej linii zabudowy, tuż obok szczecińskich bulwarów. Z okien mamy widok na Odrę. Zachęcam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł80 m² 16 737,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie widokowe z balkonem, usytuowane na 7 piętrze. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na ulicy Francesco Nullo tuż przy Al Pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

964 zł51 m² 18,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Odstępne 61 000 pln Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w prywatnej kamienicy przy ul. Próchnika. Lokal składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 750 m² 73,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sułkowice (obok Andrychowa). Działka o powierzchni całkowitej 47,5 ar (zaznaczona na żółto) z tej części 31 arów posiada.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł46,50 m² 6 021,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal na gliwickiej Starówce. Lokal o powierzchni 46,5m2 plus piwnica. Lokal położony na parterze zadbanej kamienicy. Wejście bezpośrednio z ulicy, witryna. Na podłodze płytki,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł9 229 m² 19,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno - leśna z dostępem do drogi i sąsiadująca z działkami budowlanymi. Istnieje możliwość zabudowy domem do 80 m.kw. - dla tego obszaru przewidywana jest kanalizacja. - do.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 669 m² 131,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Kleczewie. Nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach, przy drodze powiatowej a zarazem blisko centrum miasta. W najbliższym sąsiedztwie tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

567 500 zł85,90 m² 6 606,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta mieszkania 6 - pokojowego w Koszalinie! Prezentuje Państwu dochodowe mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 85,90 m2 użytkowej znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Sosnowiec,śląskie

35,48 zł/m²62 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 62,18 m 2 - Sosnowiec, klimontów - bezczynszowy, parterowy, dostępny od zaraz. Oferujemy na wynajem samodzielny, bezczynszowy lokal użytkowy o powierzchni 62,18 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł56,65 m² 10 238,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Eleganckie 3 pokoje z garderobą | Wysoki standard | pcc 0% | Nowe osiedle Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 56,65 m , położone na prestiżowym, nowym.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom o powierzchni 80m2 położony w Laskowicach pod Korczewem. Działka na której stoi posesja jest położona z dala od sąsiadów. Cisza, spokój, zapach.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować do wynajmu dwupokojowe mieszkanie w Niepołomicach na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty tj. lodówka, pralka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 415 m² 260,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. 14,15 ar, znajdująca się na osiedlu Zawada. Kształtem zbliżona do prostokąta ze ściętymi rogami od strony drogi. Najdłuższy bok ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł71,50 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży na Starym Mieście przy ul. Koletek / ul. Sukienniczej. Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 71,50 m2 w prestiżowej lokalizacji w pobliżu wawelu. Jest po.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34 m² 16 147,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na szóstym piętrze budynku przy ul. Toruńskiej 74 (nieopodal stacji metra Bródno) Lokal znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

UL. Skarbowców / nowe mieszkanie Krzyki - wysoko ceniona i dobrze skomunikowana z resztą miasta dzielnica Wrocławia. Mieszkanie wykończone z materiałów wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł985 m² 106,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 985 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km. Działka z warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł635,70 m² 5 818,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 358 m²

Oferta sprzedaży: na sprzedaż prestiżowa nieruchomość - dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 635,70 m (całkowitej 713,40 m ), położony na działce o powierzchni 2 358 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł8 400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działkę budowlaną/iwestycyjną/uslugową w Siedlęcinie koło Jeleniej Góry. Prezentowana działka posiada regularny kształt - prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 500 m² 146 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Drewnica, w gminie Stegna, przy ul. Kasztanowej w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Aktualne pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 591 698 zł1 706 m² 933 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka komercyjna o łącznej powierzchni 1706 m2. Z czego działki: 14/44; 14/45 i 14/46 stanowią utwardzoną drogę dojazdową o nawierzchni asfaltowej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł1 380 m² 293,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do zakupu działkę o powierzchni ok. 13,8 arów zlokalizowaną w miejscowości Dębie w gminie Chrząstowice. Na działce znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni ok. 250.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł92,86 m² 8 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł61 m² 13 934,43 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane na warszawskim Bemowie,. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku z lat 80., wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł156 m² 5 032 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym o powierzchni 156 m. Budynek wzniesiony z cegły typu max, ocieplony styropianem o grubości 10 cm, otynkowany (bez koloru elewacji). Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²100 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal usługowo- biurowy : Wrocław, nowy Dwór Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 100 m , usytuowany na parterze w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Nowy Dwór we.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²150 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal gastronomiczny na kazimierzu blisko placu nowego O powierzchni 150 M2. Z dużym ogródkiem. Lokal jest w pełni wyposażony i wykończony. Działa w nim.