Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

67,57 zł/m²37 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca na wynajem lokal położony w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy Stary Rynek. Łączna powierzchnia lokalu 37 m2 ,w co wchodzi jedno pomieszczenie i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

73,30 zł/m²176 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy z 2023 roku - 176 m | Wysoki standard | W pełni wyposażony Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkowy lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł358 m² 2 368,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Dom Mieszkalny w Pile z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży Nieruchomości w Pile. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł65,20 m² 26 380,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Kamienica powstała w latach 1932 1933. Mieszkanie znajduje się na 3 z 4 pięter (bez windy). Układ pomieszczeń: - przestronny salon z otwartą kuchnią, - sypialnia główna, - drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

318 818 zł33 m² 9 661,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż nowej inwestycja w doskonale skomunikowanym punkcie na mapie Łodzi, klucze w 2026r. Dodatkowy rabat na spotkaniu - zapytaj o szczegóły 700m od Uniwersytet Medyczny w Łodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł3 052 m² 491,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w doskonale skomunikowanej okolicy Anina. Bezpośrednie połączenie z trasą E30 pozwala na dojazd do centrum Warszawy w zaledwie 15minut. Tuż obok działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z garażem 45m2 ul. Mariana Domagały Opis nieruchomości: do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 na 1. piętrze budynku z windą przy ul. Mariana.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,20 m² 6 302,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Cieszyn os. Podgórze Na sprzedaż atrakcyjnie położone, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 mkw, usytuowane na doskonałym 1 piętrze w bloku na osiedlu Podgórze w Cieszynie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł199 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesny dom w stylu stodoły w malowniczym Czersku gotowy do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowy dom o nowoczesnej, minimalistycznej architekturze typu nowoczesna stodoła, położony.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł953 m² 220,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł57,46 m² 13 052,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atuty: * aneks kuchenny; * 17 min autem do Gdańskiej Starówki; * w okolicy pełna baza handlowo-usługowa; * balkon z widokiem na zieleń; * przynależna piwnica; * parking z szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł800 m² 462,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Home-Expert oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 8 arów w Michałowicach. Na działce znajduje się stodoła z lat 50-tych ubiegłego stulecia. Działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Mielec,podkarpackie

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:817 m²

Dom z potencjałem dwóch niezależnych mieszkań to największy atut tej nieruchomości przy ul. Działowskiego i Wróblewskiego w Mielcu. Jeśli szukasz miejsca dla dużej rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł12 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Teren inwestycyjny 14 km od morza. Teren magazynowo-składowy położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 6 Gdańsk-Szczecin. Działka inwestycyjna zabudowana trzema budynkami magazynowymi.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 691 m² 164,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 16,91a, położona w malowniczej i spokojnej części Grajowa, z szybkim dojazdem do Wieliczki (ok. 7 km). To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 054 m² 142,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie Do sprzedania działka ok. 1054 m z dużymi możliwościami z udziałem w działce drogowej i wewnętrznej w Głuszycy. W otoczeniu zieleni i gór.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł214 m² 6 775,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

0% prowizji od Kupującego! Biuro sprzedaży Dewelopera! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. 214 m2, położony na ok. 2,4 a działce. Nieruchomość znajduje się w osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł34,83 m² 16 795,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne (wystawa zachodnia), 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni użytkowej 34.83m2, z balkonem, miejscem garażowym, na 1/2 piętrze (winda) kameralnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46,12 m² 49,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ustawne 2- pokojowe mieszkanie (pow. 46,12 m2) usytuowane na trzecim piętrze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Poddaszowe mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni użytkowej 46,12 m2, natomiast po.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²65 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowy 65 m | I Piętro | Os. Staszica | Wynajem Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 65 m , położony na osiedlu Staszica, na I piętrze pawilonu.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł26,51 m² 19 502,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: komfortowy apartament w Bukowinie Tatrzańskiej. Cena: 517 000 zł brutto (dla osób prywatnych). Możliwość fv vat 23% - 578 100 zł brutto (dla firm). Oferujemy do sprzedaży urokliwy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł43 m² 27 906,98 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywny apartament W hotelu belmonte resort & spa Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament klasy premium w najnowocześniejszym kompleksie hotelowym w Krynicy-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł1 200 m² 1,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do dyspozycji najemcy stawiamy dużą nieruchomość / do wyboru konfiguracja najmu w trzech opcjach: już wynajęte pozostała już tylko trzecia opcja tj. 3. Trzecia opcja to wyłącznie plac.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 925 m² 63,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: domachowo - osada w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł221 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:303 m²

! wszystkie! nasze oferty są 0% dla Nabywcy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej Zamość, ul. Dembowskiego 12 | os. Szwedzka Jeśli szukasz solidnego, przestronnego domu , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł68 m² 13 897,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Piękny, słoneczny, nowy, w pełni wykończony, klimatyzowany 3 pokojowy apartament z energooszczędnym systemem smart dom, z garderobą, 11m tarasem od strony południowo-zachodniej na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Kraków,małopolskie

465 000 zł80 m² 5 812,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż działka z budynkiem położona przy ul. Wapiennik w Krakowie. Do działki prowadzi droga z kostki brukowej, otoczenie bloków mieszkalnych. Numer działki: 49/10 Obręb: k-49.

Szczegóły ogłoszenia

489 999 zł91,29 m² 5 367,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 464 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesny dom w Malinówkach 91,29 m | 5 pokoi | Wołcza.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament typu premium do wynajęcia - luksusowa przestrzeń na najwyższym poziomie Przedstawiamy elegancki, przestronny apartament o powierzchni 74 m , usytuowany na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 079 000 zł124 m² 8 701,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 124 m na działce 620 m lok.3b Rozkład Parteru : 1. Pokój dzienny z jadalnią 27,05 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł983 m² 101,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W żeleźnicy - gmina Krajenka o pow. 948 m 2. Działka graniczy z lasem. Spokoju i bliskość przyrody w niedalekiej odległości od miasta. Działka usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 001 zł147 m² 8 503,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opole centrum Apartament 147 m w kamienicy z duszą ul. Grunwaldzka | II piętro / III | tylko 1 mieszkanie na piętrze To nie jest kolejne mieszkanie w bloku. To 147 metrów w prawdziwej.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,20 m² 11 804,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*oferta tylko W naszej agencji: do sprzedaży ładne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48,20 m2 usytuowane na 2.piętrze w czteropiętrowym budynku. Blok bez windy. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł50,60 m² 19 743,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: mieszkanie po remoncie na Starym Mokotowie, przy ul. Lewickiej, z aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł63,89 m² 8 686,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tuwima w Ełku, usytuowane na 3. piętrze (bez windy). Lokal o wygodnym układzie pomieszczeń składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł46,61 m² 15 983,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,61 m2 usytuowane w zacisznej lokalizacji przy ulicy Spokojnej. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Budynek I lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 620 zł54,09 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:837 m²

Lokalizacja Lokal znajduje się w miejscowości Ryczywół , w dogodnej lokalizacji zapewniającej łatwy dostęp dla klientów. Miejscowość posiada rozwiniętą infrastrukturę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 525 m² 98,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mazury Garbate, laśmiady , jezioro Łaśmiady, o pow. 0,1525 ha. Działka posiada wydane warunki zabudowy, pod budynek mieszkalny. Działka zlokalizowana nieopodal dwóch dużych akwenów jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 500 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji - ul. Grunwaldzka 92, bydgoszcz (okole) Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym budynku w dzielnicy Okole, bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| w piątek10.04.2026r jest odnowienie granic i po nim zostanie dopiero złożony wniosek do UG Leszno w sprawie podziału i ustalona cena m.kw. poszczególnych działek. Działki.