Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż: prosperujący obiekt hostelowy z doskonałym Potencjałem znajdujący się w doskonałej lokalizacji, tuż przy granicy z Niemcami, w pobliżu miejscowości Schwedt, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 624 zł59,62 m² 17 538,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowo wybudowanym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Osiedle tworzy pięć eleganckich budynków.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł57,50 m² 8 086,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,5 m , usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Radomia,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 459 m² 164,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1459 m Szczodrochowo, ul. Włókiennicza, gmina Skoki Cisza, natura i szybki dojazd do Poznania idealna pod dom całoroczny Lokalizacja i otoczenie: działka nr 15/51.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 099 000 zł144,53 m² 7 603,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mdp Partners przedstawia: nowoczesny dom parterowy 144,5 m | duża działka 1200 m | Aleksandrów, gm. Góra Kalwaria Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 144,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł1 834 m² 320,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno składa się z dwóch działek po 917m2 - całość o pow. 1834 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł65 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie na Pradze - Północ z prywatnym ogródkiem i klimatyzacjaą, położone przy ul. Jagiellońskiej 83a w Warszawie. Lokal jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 000 zł36,65 m² 8 703,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - nowe kameralne osiedle w Stargardzie. Blok wyposażony w cichobieżne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 278 zł48,03 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w funkcjonalnym układzie oraz atrakcyjnej cenie gotowe jeszcze w tym roku. Opis nieruchomości: - powierzchnia 48,03m3 - 3 pokoje - piętro: drugie z 2 - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł188,50 m² 12 196,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuje na sprzedaż przestronny i nowoczesny dom o powierzchni 188,5 m , położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Budy Głogowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł132,80 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł6 000 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentację nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w miejscowości Bachury gmina Michałowo - około 50 km od Białegostoku. Działka rolno - budowlana o powierzchni 6000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42,50 m² 10 588,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Świetna oferta dla inwestora lub dla osoby prywatnej! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w sercu Katowic przy ulicy Curie-Skłodowskiej, na sprzedaż świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł57 m² 13 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie o metrażu 57,10 m2, w bloku na osiedlu Różanka! Funkcjonalny i wygodny układ pomieszczeń sprawia, że mieszkanie idealnie nadaje się dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł991 m² 196,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta cenowa! tylko 195.000zł Działka budowlana w Bielsku-Białej (Komorowicach Krakowskich) IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNĄ OPIS: Nasłoneczniona parcela.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł105 m² 65,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Do wynajęcia środkowy segment o powierzchni 105 m2, na działce 274 m2, położony w okolicy ul. Zakręt (sadyba). Nieruchomość składa się z: parter - zamkniętej i widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł185,15 m² 5 941,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom szeregowy z ogrodem i altaną 6 pokoi idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż komfortowy segment w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 185,15 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł240 m² 4 104,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 538 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z dużym ogrodem i zabudowaniami | Kęty, ul. Żwirki i Wigury klimatyczny dom jednorodzinny z dużą 15-arową działką, zadbanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 518 m² 243,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Masz dość chaosu potrzebujesz ciszy i spokoju pod swój wymarzony dom. Znajdę dla Ciebie rozwiązanie , moja oferta to świetna okolica dużo zieleni i miejsce w którym w końcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 323 440 zł93,20 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:15/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na widokowym 15 piętrze w 41 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł5 900 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży piękną działkę położoną w odległości kilku kilometrów od granic miasta Krosna. Oferta idealna dla inwestora. Działka o powierzchni ok. 59ar. Na działce znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł31,32 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M1 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²84 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 84m 2 usytuowany na I-szym piętrze jednego z budynków przy ul. Balickiej. Na powierzchnię lokalu składają się: - hall, - wyposażony aneks kuchenny, -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł57,78 m² 6 732,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie z balkonem na ostatnim piętrze cisza, spokój i mnóstwo możliwości! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,78 m , położone na ostatnim, czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

26 845 000 zł41 300 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa o powierzchni około 40.000 m2 pod planem zagospodarowania przestrzennego. Mpzp w trakcie zmiany zwiększenia parametrów zabudowy. Dostęp do wszystkich mediów. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł61,50 m² 8 941,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! nowa lepsza cena! - do negocjacji - oferta na wyłączność Nieruchomość dostępna tylko w moim biurze. Zapraszam Profi Nieruchomości pośredniczy przy sprzedaży mieszkania o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 020 zł172 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia ogrzewany magazyn o pow. 172 m kw. (możliwość zwiększenia do 219 m), posadzka niepylna, duża dwuskrzydłowa brama. Biura o pow. 127 m kw. (pokoje 15,24 i 57.

Szczegóły ogłoszenia

57,38 zł/m²376,87 m² 21 625 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal gastronomiczny na parterze w dynamicznie rozwijających się Włochach! Powierzchnia: 353,7 m netto / 376,87 m brutto Piętro: parter atuty: idealny pod gastronomię - open space +.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł3 538 m² 819,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę zlokalizowaną w Krakowie, rybitwy ul. Rączna. Działka w mpzp - Rybitwy Północ oznaczona jako mn38 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł35 m² 34 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 568 m²

Nieruchomości ,mały domek ' polecają do sprzedaży śliczny ,w pełni wyosażony domek w cudownym miejscu nad zalewem sosnówka z bajecznym widokiem na góry Marzysz o małym ,ślicznym domk.

Szczegóły ogłoszenia

190 740 zł1 734 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1734 m2 - działka budowlana o powierzchni 287 m2 w całości objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzeni oznaczona symbolem 1mnl -.

Szczegóły ogłoszenia

873 750 zł69 m² 12 663,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w sercu Gdańska - Siedlce | Wyjątkowy klimat, przestrzeń i spokój Jeśli marzysz o miejscu z duszą - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł60 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:565 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż wolnostojący, praktyczny, jednorodzinny, dom w atrakcyjnej okolicy Działoszyce. Prezentuję Państwu dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł43 m² 22 023,26 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji Gdańsk Przymorze, przy ul. Obrońców Wybrzeża w inwestycji 4 Oceany.

Szczegóły ogłoszenia

933 000 zł31 100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 3ha w miejscowości Karolinów Stary gmina Puszcza Mariańska Świetna lokalizacja 15km od Puszczy Mariańskiej 2km od trasy Puszcza Mariańska Skierniewice idealne połączenie do.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł7 900 m² 177,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z domkami letniskowymi W bronkowie nad jeziorem! Propozycja dla inwestora - działka o pow. 7900 m2 - warunki zabudowy na 8 domków - 60 m od jeziora! Malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł41,01 m² 20 482,81 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lux premium klimatyzacja balkon strefa spa & siłownia concierge Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny 2-pokojowy apartament w standardzie premium w prestiżowej inwestycji, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow.użytkowej 74,9 m2 z dużym balkonem typu loggia położone na 5 piętrze w 15 piętrowym budynku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

91 620 zł1 018 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga, dwie działki już sprzedane. Wybieraj i kupuj - zapraszamy. Poszukujesz jednej, dwóch lub .KILKU działek w Radomyślu Wielkim, o ustawnych wymiarach, w rozsądnej CENIE, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł34 m² 7 617,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamienicy na Zakanalu. Cena mieszkania: 259.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne pokoje. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 000 zł31,30 m² 10 383,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Atrium house nowoczesna inwestycja W spokojnej okolicy, tuż przy granicy rzeszowa szukasz kompaktowego mieszkania W spokojnej okolicy, ale blisko rzeszowa? To idealna propozycja zarówno jako.