Nieruchomości

239 895 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 199 900 zł110,30 m² 10 878,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 430 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Dom wolnostojący o powierzchni 110 m na zalesionej działce ok 2500 m położony w spokojnej i zielonej okolicy Kolonia Jaktorów. Dom idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

6 765 zł108 m² 62,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Dobre Nieruchomości polecają na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy o wysokim standardzie. Parter, przy Sądzie Rejonowym w Toruniu. Idealny pod kancelarię adwokacką, notarialną, radcowską,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 940 zł45,83 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Dragonów Apartamenty & Lofty II etap - kolejny rozdział wyjątkowej inwestycji 20 mieszkań od 27 do 80 m2. 3 lokale usługowe od 60 do 80 m2. Lokalizacja Kameralny budynek o 4 kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł175 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:727 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytani Dom, który czeka, by opowiedzieć Twoją historię - Orzesze, ul. 1 maja Są domy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

610 000 zł55,63 m² 10 965,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania położonego na kameralnym osiedlu Kawie Wzgórza. Lokal o powierzchni 55,63mkw na którą składają się dwa pokoje, salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł1 715 m² 276,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka, położona w Pracach Małych. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, trapez o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,43 m² 9 702,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja bez prowizji! Dwu pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Bronowicach przy ul. Krętej, cicha bezpieczna okolica blisko dworca głównego! Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł48 700 m² 20,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa wśród pól i lasów z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka położona jest w powiecie wyszkowskim, w gminie Brańszczyk, we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł35,40 m² 15 536,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecamy do sprzedaży przytulne i zadbane mieszkanie 1-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji - ścisłym centrum Gdyni przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł90,90 m² 1 705,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 4 o pow. 57 m2. Jest on usytuowanym na parterze przedmiotowego budynku i składa się z dwóch pokoi (o pow. użytkowej: 21,40 m2, 20,20 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 443 m² 249,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Poszukujesz pięknej, kameralnie położonej działki w Bydgoszczy- w otoczeniu dziewiczej przyrody i rzeki Brdy- jest to oferta dla Ciebie. zapraszam Działka położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 014 m² 108,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy z wygodnym dojazdem do miasta? Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 1 014 m , z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²29 m² 725 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną budynku dworca pkp w Krośnie przy ul. Kolejowej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł5 426 m² 110,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 5 426 m2 (44 m x 120 m) w miejscowości Kędzierówka, gmina Prażmów, powiat Piaseczyński. Jest możliwość dokupienie sąsiedniej działki. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

42 588 zł12 168 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta wynajmu Na wynajem atrakcyjny grunt inwestycyjny o dużym potencjale gospodarczym, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, przy drodze krajowej o dużym natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł107,10 m² 7 086,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:892 m²

Możliwość wykończenia domu pod klucz Kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony. Brak prowizji dla kupującego, zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł62,26 m² 8 753,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty W przedsprzedaży! Rozwadów Residence to inwestycja długo wyczekiwana przez wielu mieszkańców Stalowej Woli. To wyjątkowe apartamenty w zabudowie szeregowej z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,91 m² 14 874,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Słoneczne, ciche 2 pokoje przy Rondzie Wiatraczna | Pełna Własność | Potencjał. Szukasz mieszkania z duszą , które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może celujesz w bezpieczną.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł747 m² 207,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną ,położoną w Czarnej Łące(powiat goleniowski). Działka znajduje się około 450 m od jeziora Dąbie w sąsiedztwie nowo budowanych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 983 zł43,27 m² 15 322 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Woli Duchackiej niedaleko Bonarki III kwartał 2026 ( sierpień.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 000 zł44 m² 9 045,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 165 zł65,41 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 65,41 mkw - promocyjna cena Oferujemy wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 65,41 mkw w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł420 m² 7 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 650 m²

Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna nieruchomość położona w centralnej części Starachowic. W jej skład wchodzą dwa budynki mieszkalne oraz zabudowania gospodarcze, posadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży dom położony w miejscowości Pietna k. Krapkowic, w cichej i spokojnej lokalizacji. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42 m² 16 642,86 zł/m²

 

Piętro:8/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy Apartament z Panoramicznym Widokiem w Global Apartments Katowice! Cena: 699 000 pln Lokalizacja: global Apartments, katowice ikona nowoczesności w centrum miasta. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 000 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Północ nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną we Włodzicach Wielkich, gmina Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

530 400 zł5 304 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działek budowlanych W piechowicach doskonała lokalizacja! dookoła dużo zieleni, przepiękne widoki, liczne szlaki, atrakcje turystyczne oraz miejscowości góskie, gdzie można.

Szczegóły ogłoszenia

180 060 zł3 001 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z linia brzegową rzeki Jegrzni. Rajgród, gmina Rajgród. Działka o powierzchni 3001 m2. Zlokalizowana na terenie nowo powstałego osiedla. Dojazd do nieruchomości drogą.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł61,07 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe, blisko Jednostki Wojskowej - Warszawska 250/106, mińsk Mazowiecki Nieruchomość o powierzchni 61,07 m . Znajdująca się na 3. piętrze (ostatnim) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 365 000 zł151,85 m² 8 989,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Domy zlokalizowane na ulicy Przystankowej w miejscowości Ślęza. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to skrajny szereg, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²600 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Hale, magazyny, zakład spożywczy,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł17 000 m² 11,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,70 ha - Sokołowo, gm. Lubasz Prezentujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 17 000 m , położoną w miejscowości Sokołowo , w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

1 052 000 zł97,44 m² 10 796,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja już w przedsprzedaży! tylko U nas! Nie zwlekaj zarezerwuj apartament przy ul. Podklasztornej! Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością przedstawia wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł20 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia nieruchomość w Szamotułach na ul.Bocznej, położna 400m od ul.Powstańców Wielkopolskich o pow. 20000m2. Na działce budynek o pow. 600m2( trzy kondygnacje - wymiary 30x20),.

Szczegóły ogłoszenia

61 800 zł1 030 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki W otoczeniu lasu! Urokliwie położony teren w miejscowości Nowe Smarchowice (przysiółek Stanek) - w spokojnej, zielonej i leśnej okolicy Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 483 zł73,45 m² 8 366 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Rusza kolejny etap jedynej takiej inwestycji w Łomży. Wybierz wygodne mieszkanie przy ul. Akademickiej, nova park III. Lokalizacja ta gwarantuje codzienną wygodę w dojeździe do pracy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł44,72 m² 16 324 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim w dzielnicy Prądniki Biały. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 191 m² 225,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu o pow.parter 80m2/ z poddaszem pow.147,05m2 nowoczesna stodoła /. działki o wymiarach około 32m x 40m , 30mx 42m,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł10 440 m² 36,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę o powierzchni 10.440 m2 położoną w miejscowości Turza, nieopodal Lisowa. Cena do negocjacji! co sprzedajemy? Działka o kształcie.