Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 736 400 zł173,64 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Tec Real Estate prezentuje Nowoczesny bliźniak z garażem, ogrodem i tarasem | Górka Narodowa | Kraków Cena: 1 736 400 zł Cena za m : 10 000 zł Planowane oddanie: czerwiec/lipiec 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł3 185 m² 137,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3185 m (0,3185 ha), położona w malowniczej miejscowości Tylmanowa, na osiedlu Górki. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł51,69 m² 7 719,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja 20 mieszkań w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, mogielnica, gm.Boguchwała OPIS NIERUCHOMOŚCI: - mieszkanie o powierzchni: 51,69m2 + Poddasze pow. użytkowa ok 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 560 zł43,13 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 189 000 zł103,40 m² 11 499,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe I 4 pokojowe z tarasem i balkonami | Muchobór Wielki | garaż | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż jasne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103.40 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł136,80 m² 5 774,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Dom Twoich Marzeń w Zaściankach nowoczesność, komfort i świetna lokalizacja! Prezentujemy dom w zabudowie szeregowej segment narożny o powierzchni 136,8 m , gdzie 106,1.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł6 884 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jeżeli szukasz działek pod inwestycję np. zabudowę szeregową, lubo nowe osiedle ta oferta jest dla Ciebie. Kompleks 7 działek w dobrej lokalizacji, okolice Seminarium. Tylko 3km do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 100 zł40,70 m² 9 707,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją w samym centrum Goleniowa.To trzy budynki jednoklatkowe w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem wielostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,54 m² 11 569 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Alternatywna propozycja dla osób szukających czegoś więcej niż standardowe cztery ściany. Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji w pobliżu Stadion Miejski w Otwocku łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł150 m² 10 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu, który nie tylko spełnia najwyższe standardy estetyki, ale także oferuje funkcjonalność idealną dla każdej rodziny. Stworzony z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł59,44 m² 53,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W nowoczesnym budynku przy ulicy Włoskiej, czeka na Ciebie do wynajęcia nowe, wykończone pod klucz 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,44 m2. Nieruchomość posiada loggie wraz z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Jelenia Góra, okolice Osiedla Robotniczego ***spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, możliwość zakupu przez osoby spoza ue bez zgody ministerstwa***.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 880 zł46,43 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł360 m² 7 361,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny obiekt handlowo - usługowy na Bartodziejach w okolicach bazaru. Obiekt parterowy, wysokość pomieszczeń 3 m, ogrzewanie gazowe. Działka o powierzchni 670 m/2, parking na ok 10 aut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł68,45 m² 8 984,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez prowizji dla biura Przedstawiamy Państwu nową inwestycję nieopodal Oławy w miejscowości - Stanowice. Mieszkania są bezczynszowe! Posiadają Fotowoltaikę. Ogródek. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 022 084 zł146 012 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Powiat Wołowski, wieś Jodłowice, obszar gruntu pow. 14, 6012 ha. Cena 1 022 084 zł (7 zł/m2). Jodłowice, wieś położona w woj. dolnośląskim w gminie Brzeg Dolny na skraju Rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł3 900 m² 71,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o przestrzeni, spokoju i otoczeniu natury? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna

Drzonowo,zachodniopomorskie

115 000 zł1 556 m² 73,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trzy działki rekreacyjne - ogrodowe o łącznej powierzchni 1556m2 zlokalizowane w Drzonowie gmina Kołobrzeg. Odległość do morza w miejscowości Grzybowo 10 km, do Dźwirzyna 12 km, do.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 900 m² 96,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Do sprzedaży ładnie położona działka budowlano- rolna o pow. 29 ar w Mnikowie gm. Liszki. Część budowlana to ok. 8 ar, reszta (ok. 21 ar) rola. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł2 454 m² 93,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana Krosno, turaszówka | 2407 m | mpzp 3.MN.1 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2407m , położona w granicach administracyjnych miasta Krosna,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł38 m² 10 921,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w super miejscu, z super widokiem na Zatokę Gdańską od portu północnego, plaże Sopotu i Orłowa a Trójmiasto jest jak na dłoni. Położenie w stosunku do stron.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 110 m² 360,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest piękna , słoneczna działka znajdująca się 2 km od morza. Działka pod zabudowę jednorodzinną o pow. 1120m2. Okolica cicha i spokojna, znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu mieszkanie jednopokojowe położone w budynku z 2011 roku w ścisłym centrum miasta. Szczegóły oferty: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł190 m² 1 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferuję do sprzedaży dwukondygnacyjną nieruchomość do adaptacji z przeznaczeniem na mieszkania. Nieruchomość wymaga remontu. Parter z filarami 90 m2 i piętro 100 m2, przy nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł29 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie na osiedlu Czarnów, ul. Hoża. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, czyste, widne. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, co zapewnia komfort użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł110 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

(english version below) Do wynajęcia (od 01.06.2025) luksusowo wyposażony apartament w prestiżowej inwestycji w samym centrum Krakowa! LOKALIZACJA: Apartament znajduje się w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Tomaszyn,warmińsko-mazurskie

67 500 zł7 500 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0,75 ha w szczerym polu Tomaszyn, gm. Olsztynek Parametry: - działka rolna nr 44 obręb Tomaszyn - powierzchnia: 0,75 ha (7500m2) - grunty klasy: ivb, V, VI - dojazd: droga gminna, szutrowa - cena: 9.

Szczegóły ogłoszenia

4 933 zł182,70 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Rezerwacja Prezentujemy powierzchnię magazynowo- usługową w budynku murowanym, z dużym parkingiem i dojazdem dla tir, o powierzchni 182 m2 , 1 piętro z windami towarowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45,96 m² 5 417,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!oferta dostępna tylko U nas! Mieszkanie o powierzchni 45,96m , zlokalizowane w bloku przy ul. Dmowskiego 8 w Łomży. Opis mieszkania: powierzchnia: 45,96m Piętro: 2 Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł145,10 m² 9 993,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:433 m²

<!-startfragment->nowoczesny dom bliźniaczy z garażem i ogrodem | Banino | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł96,58 m² 4 814,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Wyjątkowe mieszkanie Z dwoma balkonami W klimatycznej kamienicy bytom 96,58 m do własnej aranżacji Na sprzedaż przestronne, pełne potencjału mieszkanie o powierzchni 96,58.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2, zlokalizowane przy ulicy Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:777 m²

Biuro Nieruchomości Intrata prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dużego i komfortowego domu jednorodzinnego położonego w samym sercu Staszowa przy ul. 11 Listopada. To nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37 m² 17 567,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Żoliborzu. Budynek wybudowany w 1965 roku. Szóste piętro w siedmiopiętrowym budynku. W bloku jest winda. Okna od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł11 656 m² 80,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta bezpośrednia. Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa! Działka budowlana o powierzchni 11656m 2 (1,1656ha) Z linią brzegową jeziora bielskie ok. 12m, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 107 zł51,87 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na sprzedaż trzy pokojowego z balkonem zlokalizowane na inwestycji bloków mieszkalnych przy ul. Technologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 382 zł40,99 m² 11 133,98 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.