Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

560 000 zł31 m² 16 969,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość o powierzchni 31 m2, składająca się z 2 pokoi, łazienki, położona jest w budynku z 2023 r. przy ul. Wiktoryn 6, na granicy Ochoty i Włoch. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45,65 m² 4 819,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie typu M-3 Rybnik Śląska 16 - powierzchnia: 45,65 m2 - piętro: 4/4 - balkon - piwnica - parking przed budynkiem - co miejskie - okna pcv (2003 rok) - instalacje częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł78,80 m² 17 753,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronny apartament o pow. 78,8 m2 z kominkiem, zlokalizowany wśród zapierających dech widoków górskiego krajobrazu, w sąsiedztwie wejścia do Doliny Kościeliskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł3 317 m² 64,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z potencjałem 3317 m blisko jeziora, z planem I prądem! Lokalizacja: branica / Gmina Bukowiec, pow. świecki, kujawsko-pomorskie Powierzchnia: 3317 m Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

169 000 zł855 m² 197,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00, a w weekendy w godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 500 zł18 900 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo - produkcyjna Pow. ~ 1,89 ha. Zgodnie z mpzp: wyznacza się tereny produkcji i usług oznaczone na rysunku planu symbolami: p/u0.1-P/U0.6, dla których obowiązują.

Szczegóły ogłoszenia

29,88 zł/m²220,92 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow 220,92m2 położony na 1 piętrze w kamienicy w Centrum miasta przy reprezentacyjnej al. Wojska Polskiego która po długim remoncie powróciła w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł33 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Dionizosa na nowym osiedlu Comfort City budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2025.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł5 701 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena! Działka z potencjałem w Biadolinach Radłowskich idealne miejsce na Twój dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 57 arów, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

410 000 zł47,56 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,56 m , w niskim bloku na ul. Janosika w Szczecinie. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

34 500 zł1 019 m² 33,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajęcia hali w Straszynie. Do wynajęcia oferujemy Państwu halę wyposażoną w suwnicę o udźwigu 3,2tony, dwa kanały serwisowe oraz siedem bram wjazdowych. Hala posiada także.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²65 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gniezno Centrum | Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia | 65 m Lokalizacja: ścisłe centrum Gniezna, w bezpośrednim sąsiedztwie innych lokali handlowych i punktów usługowych. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł56 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu przy ul.Charlesa de Gaulle a. Lokal usytuowany jest na parterze zadbanego bloku z wielkiej płyty, po.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł1 245 m² 83,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż bardzo dobrze położona działka 1245m2-rolna z prawem zabudowy mieszkaniowo-usługowej w Siennie za jedyne 104000 do neg. Co ważne jest pzp zgodnie, z którym są to tereny pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł3 040 m² 360,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3040 m2, położona w spokojnej i rozwijającej się części Oleśnicy - Lucień. Nieruchomość stanowi bardzo dobrą propozycję zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 715 000 zł8 255 m² 450,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 8255 m2, wymiary 175m x 47m Teren zlokalizowany blisko wjazdu ta trasę, w najbliższej okolicy hale magazynowe i produkcyjne. Teren przy.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł1 388 m² 124,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca gdzie możesz wybudować nowoczesny dom poza miastem, a jednocześnie dobrze z nim skomunikowanym ? Oferta działki w Pogórskiej Woli, w gminie Skrzyszów jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

692 000 zł49,40 m² 14 008,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie z umową najmu do lutego 2027 roku. Mieszkanie wykonane w nowoczesnym stylu, w najmodniejszej panelowej jodełce i modnymi drzwiami. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje wymarzone miejsce na dom spokój, zieleń i doskonała komunikacja. Prezentujemy wyjątkową okazję inwestycyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m położoną przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

664 956 zł70,74 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować kolejny etap Inwestycji od Dewelopera - Osiedle Filmowa. - klient oraz brak pcc - Inwestycja Dewelopera powstała tuż obok rzeki Brdy, która stanowi wyjątkowy VI.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Brodnica,kujawsko-pomorskie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na parterze w kamienicy w centrum Brodnicy sprzedam. Ulica Przykop to arteria opinająca ścisłe centrum miasta od południowej, wschodniej oraz północnej strony. Tędy.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł910 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce do zamieszkania dla miłośników spokoju, wśród przyrody i pięknego widoku ta działka spełnia wszystkie te kryteria. Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 159/7.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł102 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie własnościowe z wyodrębnioną księgą wieczystą o pow. 102m2 - Katowice Śródmieście ul. Dąbrowskiego. Na sprzedaż duże i bezpieczne mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł30 m² 18 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2 pokojowe! pod inwestycje! lokalizacja : Nieruchomość położona przy ul. Stefana Bobrowskiego, dzielnica Grzegórzki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Miętkie

Miętkie,warmińsko-mazurskie

619 000 zł72 m² 8 597,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 359 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną i dużą działkę zabudowaną domem rekreacyjnym o powierzchni użytkowej 72 m2 zlokalizowaną w miejscowości Miętkie. Dom wybudowany został w 2006.

Szczegóły ogłoszenia

47,01 zł/m²23,40 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia kompleks lokali usługowych o przeznaczeniu biurowym, usługowym, handlowym, znajdujący się w ścisłym centrum Gdyni w kamienicy z 1997r, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

313 900 zł6 278 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt o powierzchni 6278 m2 znajdujący się w miejscowości Tomaszew gm. Wiskitki powiat Żyrardowski. Właścicielka podjęła kroki w celu uzyskania warunków zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł60,17 m² 56,51 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 60 m | Podgórze Duchackie | od zaraz Zapraszam do wynajęcia komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,17 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:45 m²

W witoszowie Dolnym domek parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 45m2. Zbudowany z cegły. Wewnątrz wydzielony pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, garderoba oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł67,60 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania ładne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 usytuowane na 1. piętrze w 3.piętrowym bloku z windą znajdujące się najlepiej lokalizacji na Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł11 880 m² 7,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną o powierzchni 1,19 ha w Żdżarach, gmina Radgoszcz. Oferuję na sprzedaż malowniczo położoną działkę rolną w miejscowości Żdżary, w gminie Radgoszcz,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł830 m² 4 698,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:671 m²

Budynki handlowo/usługowe o łącznej powierzchni około 830m2 - Lublin. Wszystkie powierzchnie obecnie wynajęte, w budynku: - powierzchnie biurowe około 600,2 - hala około 230m2 Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł62 m² 11 532,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania z balkonem, na świetnie usytuowanym osiedlu Szczepin w samym sercu Wrocławia. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²140 m² 5 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Jesteśmy zarządcą obiektu i posiadamy do wynajęcia w Rzeszowie przy ul. Hanasiewicza 10. Do wynajęcia lokal o powierzchni 140 m , przeznaczony pod działalność usługową lub.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł67,20 m² 4 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację. Roma tel:   Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Nakle nad Notecią. Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 67,2 mkw. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł800 m² 74,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kameralne osiedle jednorodzinne w bezpośrednim sąsiedztwie rozległego lasu, wygodny dojazd drogą o nawierzchni asfaltowej. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 107 000 zł388 m² 2 853,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu niepowtarzalną okazję zakupu działki budowlanej położonej przy ul. Drzymały jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji Poznania. Lokalizacja premium.