Nieruchomości

239 109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

83,84 zł/m²65,60 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz kompaktowej, a zarazem funkcjonalnej przestrzeni dla swojego biznesu? Oferujemy lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji w samym sercu Lublina, w nowoczesnym obiekcie handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł131,18 m² 8 004,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 10.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Nowy projekt agat! 5 sypialni + salon. Projekt domu został zmieniony i zamiast garażu posiada dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł251 m² 3 820,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Nietuzinkowa Oferta wyjątkowej nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 11,37 arów, zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi w zabudowie bliźniaczej idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 500 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 1500 m , położona w gminie Nowa Karczma, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

9 000 zł320 m² 28,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Piękny wolnostojący dom położony w Grudziądzu na dużej i ładnie zagospodarowanej działce, wraz z częściowym umeblowaniem i wyposażeniem do wynajęcia. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł43 m² 10 116,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Starym Mieście, ul. Rabiańska. Cztery pokoje, drugie piętro w kamienicy. Informacje podstawowe: mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 944 zł25,34 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w nowoczesnym budynku? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 25,34 m komfortowej przestrzeni, idealnej do własnej aranżacji. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

543 950 zł47,30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferta zarezerwowana do 14 maja 2026 roku 2-pokojowe, ciche, słoneczne mieszkanie, z widną kuchnią i loggią. Mieszkanie jest czyste i w obecnym stanie nadaje się do zamieszkania ale.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rulewo

Rulewo,kujawsko-pomorskie

439 000 zł375,64 m² 1 168,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 810 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o historycznym charakterze, położony w malowniczej miejscowości Rulewo, w otoczeniu natury i zabytkowej zabudowy. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 520 000 zł86 m² 29 302,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przestronny apartament 4-pokojowy blisko morza - Gdańsk Jelitkowo Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 86 m2, położony na 1. piętrze kameralnego budynku w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 410 m² 326,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| polecam wyjątkową działkę składającą się z dwóch Jedna o powierzchni 1010mkw druga o powierzchni 400mkw usytuowaną w doskonałej lokalizacji ze świetnym dojazdem z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

3 806 000 zł11 195 m² 339,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w Dąbrowie pod Kielcami 11 195 m Biuro Nieruchomości Własny Kąt Kielce prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 11 195.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł107 m² 6 168,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni około 107 m z ogrodzonym ogródkiem oraz dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 000 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Dobrej Szczecińskiej, gotowa do zabudowy domem jednorodzinnym. Możliwość bardzo szybkiej zabudowy działki. Pełne uzbrojenie: woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł250 m² 4 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nieruchomość gruntowa o pow. 650 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, wolnostojącym, dwukondygnacyjnym, o pow. użytkowej ok. 250 m2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 000 zł9 800 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o idealnym miejscu na budowę wymarzonego domu lub o perspektywicznej inwestycji z gwarantowanym zwrotem? Mam dla Ciebie ofertę, której nie możesz przegapić! Prezentuję na.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²120 m² 11 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal użytkowy o powierzchni 120 m przy ul. Goszczyńskiego w dzielnicy Podgórze w Krakowie. Lokaizacja Budynek znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł34,86 m² 15 174,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m ,.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²200 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Mint property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 200 m , zlokalizowany przy Alejach Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego.Układ.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,59 m² 14 015,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogrodem narożnym Zielona Laguna Wzgórze, gdynia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 220 m² 818,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 594/2 o pow. 1220m2 w Lublinie, ul. Tarninowa 20a. W mpzp symbol działki - M4a. M4a - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł75 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Dom w Turowoli przestrzeń, spokój i gotowe miejsce do życia Jeśli szukasz miejsca, które daje ciszę, prywatność i realną przestrzeń do życia ta nieruchomość spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł89,40 m² 6 487,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie, z tak zwaną duszą: 3- pokojowe o pow. 89,4 m2, położone na 2- piętrze w IV kondygnacyjnej odrestaurowanej przedwojennej kamienicy. Atrakcyjna lokalizacja na Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51 m² 13 705,88 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadamy w ofercie 3 pokojowy apartament w Aura Towers. Aura Towers to prestiżowa inwestycja, która powstała w znakomitej lokalizacji - bezpośrednio nad Brdą, w pobliżu Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! suwnica! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 1000 m2 z zapleczem biurowym, duże bramy wjazdowe , ogrzewana. Możliwość przystosowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 812 360 zł15 103 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Grunt inwestycyjny przy trasie S1 W gminie wilamowice. Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 1,5103 ha , położony w Starej Wsi, w gminie Wilamowice. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 322 zł47,89 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta mieszkania W stanie deweloperskim W naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,89 m2, położonego na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 444 000 zł104 m² 23 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w centrum Gdyni, idealny pod sklep lub pod biuro. Nieruchomość zlokalizowana przy jednym z głównych placów miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, biurowców.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Smęgorzów,małopolskie

146 340 zł2 439 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana W gminie dąbrowa tarnowska! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 0,2439 ha. Działka znajduje się w niedalekiej odległości od Dąbrowy Tarnowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł33 m² 13 939,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 33,0300 m2, pokój , osobna kuchnia, łazienka, przedpokój w kamienicy. Lokal po remoncie, okna pcv, łazienka w gustownych kaflach, kuchnia z meblami na wymiar i sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 660 zł39,70 m² 17 577 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w pięknej, spokojnej okolicy Krakowa i w doskonałej lokalizacji, spełni wszelkie Państwa oczekiwania! Mieści się ono w nowoczesnym budunku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł133 m² 9 766,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży segment zewnętrzny w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 137m2 z działką ok, 300m2 w Grodzisku Mazowiecki. Budynek położony.