Nieruchomości
239 895 ogłoszeń
Od najnowszych
596 400 zł2 130 m² 280 zł/m²
Działka Soce
Soce,podlaskie
49 000 zł601 m² 81,53 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Rydzewo
Rydzewo,warmińsko-mazurskie
7 600 000 zł8 823 m² 861,39 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Apartament z garażem
Poznań,wielkopolskie
765 000 zł58,15 m² 13 155,63 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Kupca
Gdynia,pomorskie
85 zł/m²30,76 m² 2 615 zł
1 820 000 zł128 m² 17 560,79 zł/m²
Działka rolna z dojazdem utwardzonym Szopy
Szopy,warmińsko-mazurskie
70 000 zł13 262 m² 5,28 zł/m²
Dom, ul. Jagielska
Warszawa,mazowieckie
11 000 zł211 m² 52,13 zł/m²
Magazyn ogrodzony, ul. Zajęcza
Kłodzko,dolnośląskie
7 500 zł300 m² 25 zł/m²
50 zł/m²194 m² 9 700 zł
Apartament z garażem, ul. Dionizosa
Warszawa,mazowieckie
549 000 zł39,50 m² 13 898,73 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Lipińskiego
Kraków,małopolskie
3 000 zł40 m² 75 zł/m²
Biuro, ul. Wały Piastowskie
Gdańsk,pomorskie
88 zł/m²104,10 m² 9 160 zł
67,11 zł/m²20,10 m² 1 349 zł
1 890 000 zł2 142 m² 882,35 zł/m²
5 500 zł54 m² 101,85 zł/m²
Dom wolnostojący
Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie
1 650 000 zł295 m² 5 593,22 zł/m²
325 000 zł47 200 m² 6,89 zł/m²
Dom z garażem
Pęgów,dolnośląskie
1 885 000 zł232 m² 10 126 zł/m²
Działka inwestycyjna, Pobitnie-Północ
Rzeszów,podkarpackie
1 750 000 zł5 000 m² 350 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Imbramowska
Kraków,małopolskie
898 994 zł65,62 m² 13 700 zł/m²
Rynek pierwotny
442 382 zł37,49 m² 11 800 zł/m²
Budynek użytkowy
Łazy,śląskie
2 100 000 zł305 m² 6 885 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Syta
Warszawa,mazowieckie
2 741 250 zł127,50 m² 21 500 zł/m²
Magazyn, ul. Władysława Łokietka
Wocławy,pomorskie
15 000 zł500 m² 30 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Żabno,małopolskie
237 000 zł37,20 m² 6 370,97 zł/m²
Mieszkanie umeblowane
Warszawa,mazowieckie
3 000 zł45,84 m² 65,45 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulwar Gdański
Szczecin,zachodniopomorskie
1 391 110 zł81,83 m² 17 000 zł/m²
Lokal handlowy Świnoujście
Świnoujście,zachodniopomorskie
260 000 zł20,90 m² 12 440,19 zł/m²
Hala ogrodzona Chocianowiec
Chocianowiec,dolnośląskie
150 000 zł1 064 m² 140,98 zł/m²
498 000 zł46 m² 10 826,09 zł/m²
Działka
Łodygowice,śląskie
399 000 zł2 458 m² 162,33 zł/m²
390 000 zł51,07 m² 7 636,58 zł/m²
Budynek użytkowy Lubuczewo
Lubuczewo,pomorskie
3 000 000 zł1 050 m² 2 857,14 zł/m²
1 800 000 zł7 008 m² 256,85 zł/m²
Apartament 2-pokojowy
Rewal,zachodniopomorskie
670 000 zł36,19 m² 18 513,40 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego
Warszawa,mazowieckie
700 000 zł42 m² 16 666,67 zł/m²
35 000 zł35 m² 1 000 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia