Nieruchomości

240 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

780 000 zł57 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Charakteryzujące się świetnym rozkładem, 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Mokotowa Bardzo blisko do przystanków linii autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:412 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w Kielcach, położony przy ul. Mazurskiej - w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. Nieruchomość idealna dla rodziny, inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Opole

Opole,opolskie

6 200 000 zł2 700 m² 2 296,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 128 m²

Obiekt magazynowo-biurowy o łącznej pow. ok. 3000m2 położony w przemysłowej części Opola na działce o pow. ok. 8128m2. Obiekt w bardzo dobrym standardzie , częściowo ogrzewany (.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł40,10 m² 3 740,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie 40,10 m2 | Bezczynszowe | Parter | Wapnica gm. Suchań Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,10 m2, położone na parterze budynku po termomodernizacji oraz wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

759 000 zł137,68 m² 5 512,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu doskonałą ofertą mieszkania o powierzchni 137,68 m2 Planowana data odbioru mieszkania to Wrzesień 2026r. Na tym etapie budowy istnieje możliwość przeprowadzenia zmian.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 976 zł61,56 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na I piętrze z loggią i windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - B14 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie i łazienka Loggia.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł27 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Wrocław, krzyki, ul. Komandorska Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok. 27m , położone w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł853 m² 96,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż, wyjątkowa działka budowlana Z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną, usługową W płóczkach dolnych, lwówek śląski. Wgn Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 999 000 zł312 m² 6 407,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

W tej cenie lepszego domu nie znajdziesz! Luksusowy, energooszczędny dom wolnostojący z 2021r. w Stylu Skandynawskim z bezpośrednim widokiem na Kanał Bydgoski! Bydgoszcz - Flisy. Otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł219,20 m² 5 200,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż przestronny dom szeregowy o powierzchni użytkowej 175 m , położony na działce o powierzchni ok. 312 m w spokojnej i cenionej części Swarzędza na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kompleks 24 działek o pow. od 3000 do 4000 m2. Działki znajdują się w idealnej, malowniczej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie ok.600 m od plaży nad Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł172 m² 24 418,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1886

Zespół Annderson prezentuje apartament o powierzchni 172 m2 zlokalizowany przy ulicy Stefana Batorego. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1886 r.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²185 m² 14 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro typu open space | 185 m | sufit 3,8m | ul. Wiertnicza english description below - please do not hesitate to contact us Do wynajęcia powierzchnia biurowa typu open space, o powierzchni 185.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaproponować Państwu zakup luksusowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu w centrum miasta - Janów Park. Mieszkanie już istniejące i odebrane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 016 zł35,04 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Inwestycja ta mieści się w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, kultura i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł70,73 m² 5 217,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu lokal usługowy w Centrum Gorzowa Wlkp. Lokal o powierzchni 70,73 m2 składa się z : - dużej sali usługowej , - pokoju biurowego , - kuchni , -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł135,20 m² 4 215,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Spełnij swoje marzenia o własnym domu! cena: 570.000 zł, pow. użytkowa domu 135,2 m2, pow. działki 1003 m2, 15 km od wschodniej granicy Wrocławia Oferta jest skierowana do osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł15 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia podwójne miejsce postojowe w hali garażowej nowoczesnego budynku przy ul. Moniuszki 9. Wjazd do hali bramą automatyczną zamykaną na pilota. Opłaty: -300zł odstępne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 109 794 zł92,70 m² 11 971,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na sprzedaż w nowym budynku! Lokal: - powierzchnia użytkowa: 92,7 m - parter - w nowoczesnym budynku - duża witryna, zapewniająca doskonałe doświetlenie i widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 100 zł72,56 m² 9 207,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkanie! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w miejscowości Zalesie gm. Iwanowice. Mieszkanie o pow. 72,56m2. Mieszkanie sprzedawane z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł68,55 m² 10 503,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Lokalne Nieruchomości przedstawia ofertę pięknego apartamentu usytuowanego na czwartym piętrze kameralnego bloku zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta przy ulicy Skłodowskiej-Curie.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

870 000 zł1 002 m² 868,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:961 m²

Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 403/1, 403/2 o łącznej powierzchni 961 m oraz prawo własności do: - budynku technicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 972 zł38,27 m² 16 199,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyróżniona oferta: mieszkanie Z prywatną enklawą - ogrodem tylko 1! nr 2 - Metraż: 38,27 m | Taras ziemny / Ogród: 72 m | Cena: 619 974 zł brutto. To mieszkanie to prawdziwa rzadkość.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł150 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek ekspedycji kolejowej, wyposażony w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną, bez ogrzewania. Powierzchnia budynku do najmu wynosi 150 m2. W otoczeniu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł35,70 m² 5 434,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,70 m2, ivp w IV bloku psm L-W w Pile, śródmieście bezpłatna pomoc W uzyskaniu kredytu przy współpracy Z ponad 20 bankami.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł41,85 m² 11 899,64 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dla biura! Oferta na wyłączność! Nie szukaj gdzie indziej! Mieszkanie na 7 piętrze w budynku 8-piętrowym z 1999 roku, z dużą windą, przy ul. Kościuszki róg Pułaskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł90 m² 38 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 526 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom który znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

911 540 zł76,60 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*** nieruchomość idelna do prowadzenia działaności *** centrum miasta *** parter *** Zapraszamy na prezentację bardzo atrakcyjnej nieruchomości położonej w rewelacyjnej okolicy, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł49 m² 20 387,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament o powierzchni 49 m , z wyjściem na balkon, zlokalizowany w sercu Krakowa przy klimatycznej ulicy Piwnej (stare Podgórze). To unikatowa.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 200 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Księginice gm.Trzebnica Powierzchnia: 1200 m ,Kształt prostokątny,Przybliżone wymiary 23m x 53mNieruchomość objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

953 800 zł350 m² 2 725,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 932 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 350 m2 zlokalizowany na 19,32 arowej działce. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Żarki - Letnisko przy ul. Grzybowej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł32 m² 4 656,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

** 32 mkw, roi 8,5 % chorzów batory** Mieszkanie aktualnie jest niezamieszkałe, ale po wynajęciu może zapewnić przychód na poziomie 8% w skali roku. Układ pomieszczeń: 1 duży pokój Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 700 zł57,14 m² 8 733 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość! Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Nowoczesne apartamenty w otoczeniu natury - tylko 20 minut spacerem od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 007 985 zł37,74 m² 26 708,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twój apartament nad morzem - komfort, natura I inwestycja Zamieszkaj lub zainwestuj w wyjątkowej lokalizacji, gdzie bliskość morza łączy się z ciszą i naturalnym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł400 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Na sprzedaż prawo do działki z zasobów Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Działka zlokalizowana na bydgoskim Miedzyniu w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł38,05 m² 11 432,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | duży balkon | wysoki standard | blok Z windą | 2022 R. Szukasz mieszkania, które będzie tym wyjątkowym? Ta oferta to idealne połączenie komfortu, nowoczesności.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł63,52 m² 7 399,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne, klimatyczne mieszkanie w sercu Aleksandrowa Łódzkiego z wyjątkowym potencjałem szuka nowego właściciela. Oferujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 663 m² 95,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Piękna widokowa działka budowlana 16,63 ara Dobra Na sprzedaż działka widokowa w miejscowości Dobra w cichej okolicy oddalonej od centrum o około 1,5 km, co daje bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł60,74 m² 13 088,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są miejsca, do których wprowadzasz się z walizką, rozpakowujesz ją i po prostu mieszkasz :) I są takie, do których wraca się z przyjemnością bo wszystko jest na swoim miejscu:.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł53,60 m² 5 018,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m2, położone w Olecku przy ulicy Wojska Polskiego. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w dwupiętrowym budynku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł160 m² 5 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 817 m²

Opis oferty Jeżeli kochasz ciszę i zieleń to ta oferta jest dla Ciebie Do sprzedaży wygodny dom jednorodzinny, raptem 10 minut od Częstochowy Powierzchnia użytkowa domu 132 m2 plus kotłownia.