Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 197 504 zł67,20 m² 17 820 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny apartament w najlepszej dzielnicy Szczecina na Pogodnie, usytuowany w pieczołowicie odrestaurowanej, zabytkowej willi, otoczony pięknym ogrodem. W budynku wyodrębniono jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł35,79 m² 12 405,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 4 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23D w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 35,79 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna

Radostowo,warmińsko-mazurskie

110 165 zł2 003 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bonus Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą działek położonych w Radostowie, nad Jeziorem Blanki. To jeden z najładniejszych akwenów regionu, a teren inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

705 zł235 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o łącznej pow. 235,00 m2, znajdujący się w m. Włoszakowice przy ul. Dworcowej. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

250 000 zł62,82 m² 3 979,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania na poddaszu (4 piętrze) o powierzchni 62,82m2, w trakcie przebudowy / adaptacji. Lokal zaadaptowany ze strychu położonego w budynku mieszkalno-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł32,29 m² 27 872,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Unikatowość, historia i najwyższy standard. Wyjątkowy apartament w wielokrotnie nagradzanej inwestycji Lokum Vena, tuż przy Placu Bema i Ostrowie Tumskim. Szukasz unikalnej nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł58,60 m² 8 532,42 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z ogromnym potencjałem o powierzchni 58,6 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych i kultowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł90 m² 7 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 5 minut od Jeziora Miedwie. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ignatki, ul. Przemysłowa | Grunt 5000 m2 | Podział na 6 działek | Media | Teren wykarczowany. Prezentujemy grunt inwestycyjny o powierzchni ok. 5000 m , zlokalizowany w miejscowości Ignatki.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł10 001 m² 549,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki usługowej z doskonałym potencjałem. Podstawowe informacje: działka o powierzchni 10 001 m , usytuowana przy autostradzie A4 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gostkowo

Gostkowo,kujawsko-pomorskie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 9 atrakcyjnych działek budowlanych , położonych w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 138 m² 325,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka zlokalizowana nad jeziorem Strykowskim, w miejscowości Strykowo, koło Stęszewa. Wieś ma bezpośrednie połączenie kolejowe z Poznaniem (30 min pociągiem), do.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł250,56 m² 5 308,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:709 m²

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom położony w zielonej i spokojnej części Krakowa na osiedlu Sidzina, przy ulicy Wrony. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63,90 m² 12 504 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,90 m (powierzchnia całkowita aż 100m2), położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł153,60 m² 6 412,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż całe piętro budynku W kamienicy W ścisłym centrum miasta. Nieruchomość składająca się z dwóch lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 153,6 m2 usytuowanych na 1.

Szczegóły ogłoszenia

3 987 000 zł1 903,57 m² 2 094,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 11 469 m , położona w Sławutówku, zaledwie ok. 8 km od centrum Pucka i Zatoki Puckiej. W skład oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 381 zł58,99 m² 8 753,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł96,60 m² 7 246,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| jelcz-Laskowice, mieszkanie 3 pokojowe, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Centrum miasta. Gorąco polecam Państwu wygodne,.

Szczegóły ogłoszenia

41 000 zł443 m² 92,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! szubin-wieś Poszukujesz wyjątkowej działki z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 026 zł29,13 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc Możliwość odliczenia 23% vat Na sprzedaż funkcjonalne nowe mieszkanie pod inwestycję w nowoczesnej inwestycji w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł163 m² 7 055,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nadmorska rezydencja W stanie deweloperskim Prestiżowa lokalizacja | Wysoki standard | Energooszczędność| Niskie koszty | Przestronna działka 400m2 | Funkcjonalny rozkład | Prezentujemy wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Borówno

Borówno,zachodniopomorskie

890 000 zł193,35 m² 4 603,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Na sprzedaż piękna nieruchomość w środku lasu w m. Kolonia Borówno, gmina Dębno. Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkami gospodarczymi otoczony lasem. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł31 m² 22 548,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m usytowana na 2 z 6 pięter w budynku z 2018 roku na strzeżonym osiedlu w dzielnicy Mokotów Stegny. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł350 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:927 m²

Dwa domy na jednej działce - bemowo Na sprzedaż zabudowana działka położona w spokojnej części Bemowa przy ul. Telewizyjnej. Lokalizacja: cicha i spokojna okolica domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Dobre Nieruchomości polecają 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na 4 piętrze budynku wielorodzinnego na spokojnym Błoniu. Lokal wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 266 m² 110,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1266 m Sieroczyn k. Człuchowa spokojna okolica! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1266 m , położona w urokliwej miejscowości Sieroczyn,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł112 m² 7 946,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Matejki na Bydgoskim Przedmieściu. Nieruchomość mieści się w wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 000 zł34,66 m² 12 925,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji - pracujemy w weekendy To przestrzeń, w której klasyczna bryła kamienicy została połączona z nowoczesną estetyką oraz rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł225 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 560 m²

Magazyn warsztat hala produkcyjna ty decydujesz na jaki cel potrzebujesz użytkować powierzchnię powierzchnia od ok. 225 mkw do 400 mkw W cenie 42 zł/brutto plus media do wynajęcia wyposażona (może.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł1 420 m² 68,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam ofertę sprzedaży pięknie położonej działki w miejscowości Jurki w gminie Kąkolewnica, powiecie radzyński, w województwie lubelskim. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 027 m² 189,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową działkę budowlaną gdzie miasto spotyka się z naturą - rzadka okazja w dzisiejszych czasach. Działka budowlana (mn 1 - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) na.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł80,66 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie 80 m z osobną kuchnią i pięknym widokiem - ul. Bezpieczna, wrocław Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 80 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł67 m² 7 164,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości "home Estate" przedstawia na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Opola. Nieruchomość zlokalizowana jest przy Uniwersytecie Opolskim. Lokal o pow. 68 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 849 000 zł96 m² 29 677,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty nowy apartament - wykończony w bardzo dobrym standardzie pełna aranżacja wnętrz zaprojektowana przez architekta bardzo komfortowy układ pomieszczeń dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana tuż przy lesie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 1600 m2 przy ul. Wesołej w Kaletach - bezpośrednio przy lesie, w spokojnej, zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł174 m² 7 988,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bardzo atrakcyjny dom z pięknym widokiem i linią brzegową.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł210 m² 2 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 406 m²

Wyjątkowa oferta! zacharzyn koło chodzieży dwa domy mieszkalne + lokal użytkowy pod działalność + budynki gospodarczo-garażowe + fotowoltaika a to wszystko na działce o powierzchni 1 406.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie, znajdujące się w północno zachodniej części Krakowa, przy ulicy Gnieźnieńskiej, na Azorach. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł142 000 m² 6,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość rolną o powierzchni 14,20 ha, położoną w miejscowości Pudwągi (gmina Reszel), stanowiącą jeden zwarty kompleks gruntów rolnych o zróżnicowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 322 000 zł4 476 m² 965,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 4476 m2 w ścisłym centrum Ustronia z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł989 m² 136,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Barczyzna, gmina Nekla pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Działka położona jest w idealnym miejscu z dala od miejskiego.