Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

820 000 zł220 m² 3 727 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:26 800 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom położony na terenie jednej z miejscowości należących do gminy Dukla wraz z działkami o łącznym areale 2,68 ha. Oferta idealna dla pasjonatów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Raszowa

Raszowa,dolnośląskie

88 000 zł1 000 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Raszowa k. Lubina Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 10,35 ar (1035 m ), zlokalizowanej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł448 m² 10 022,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:405 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej, w którym znajdują się 4 mieszkania Z odrębnymi księgami wieczystymi! dodatkowo pokoje na poddaszu, na kondygnacji piwnicznej oraz W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł54,90 m² 36,43 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie 55 m , Bałuty-Radogoszcz Wschód! Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 55 m , znajdujące się przy ulicy Świtezianki w Łodzi. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

478 500 zł210 m² 2 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

0% prowizji od Kupującego! = Zapraszamy na prezentację komfortowego domu jednorodzinnego, idealnego dla rodziny poszukującej funkcjonalnej i gotowej do zamieszkania przestrzeni. Na poziomie parteru.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł531 m² 6 120,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:304 m²

Uwaga: w dniach 13-23 lutego biuro nie będzie czynne / urlop :) Przedmiotem oferty sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem biurowym, zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł63,90 m² 5 461,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz komfortowego mieszkania na parterze z balkonem oraz dużą piwnicą? Sprawdź tą ofertę! Mam dla Ciebie mieszkanie na parterze o powierzchni 56,9 m2 z balkonem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł207,16 m² 4 103,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Gorąco polecam dom położony w Stradomi Dolnej. Budynek sprzedawany w stanie deweloperskim, między innymi: - ogrzewanie podłogowe, - pompa ciepła, - fotovoltaika - rolety na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 999 zł150 m² 5 126,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, zlokalizowany w miejscowości Kąty Goździejewskie Pierwsze, na obrzeżach Pustelnika. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

135 zł/m²32,19 m² 4 346 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U35 o powierzchni 32,19 m , który znajduje się na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł181 m² 4 414,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny 135,5m2 w Myszkowie - Nowej wsi. Ogromnym atutem budynku jest to, że został zaprojektowany i wybudowany w sposób, dzięki któremu.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł65 m² 12 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowe mieszkanie 65 m | Zielona okolica | Blisko Warszawy Szukasz miejsca, które łączy komfort, przestrzeń i bliskość natury? Ta wyjątkowa nieruchomość na kameralnym osiedlu może.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł165,20 m² 8 165,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Nowoczesny dom 141,2 m z ogrodem, tarasami i garażem - idealny dla rodziny! Brak pcc! Na sprzedaż oferujemy komfortowy, nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 141,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł1 300 m² 630,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona przy ulicy Błękitnej w Stanisławowie Pierwszym, tuż przy Kanale Żerańskim, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy jednorodzinnej. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł2 326 m² 337,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Konopnica - działka budowlana położona bardzo blisko granicy Lublina Doskonała lokalizacja i aż 23ar działki z wydanymi Warunkami Zabudowy i uzyskanym pozwoleniem na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3,56 zł/m²1 600 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia działka o pow. 1600 m znajdujący się w Zielonce w dzielnicy Bankówka. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach 70m x 23m. Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł61 m² 17 786,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Są mieszkania, które się ogląda. i są takie, które się czuje od pierwszego kroku. To właśnie jedno z nich. Już po przekroczeniu progu wita Cię przestronny, ustawny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

229 800 zł3 001 m² 76,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wiosenna promocja: spełnij marzenie o domu z własnym laskiem brzozowym! Czy widząc tę wizualizację (pierwsze zdjęcie), czujesz już spokój? Wyobraź sobie, że to nie jest tylko obrazek, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł138,09 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny 5 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 151m2 (użytkowej 138 m ), usytuowany na ponad 13 ar działce! Dom w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 250 zł350 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu proponujemy atrakcyjną halę produkcyjno - magazynową o powierzchni 350 m 2. Hala parterowa /poziom 0. Plac kostka, brama dwuskrzydłowa 240 x 240 cm. Brama uchylna 290 x 217.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł796 m² 257,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bestwina/bielsko biała Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 796mkw. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta. Orientacyjne wymiary 32x25m. Front 32m. Wjazd na działkę od.

Szczegóły ogłoszenia

516 000 zł12 900 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjno-budowlany o powierzchni 1,29 ha, zlokalizowany w miejscowości Glinki Rafały, gmina Sypniewo, w woj. mazowieckim. *Dogodna lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowy Lokal użytkowy 50m2 na parterze do idealny do adaptacji pod konkretną działalność! ul. Nenckiego - Sieradz Opis: z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wrocław - ulica wyszyńskiego. Mieszkanie dwustronne, 2-pokojowe, w pełni rozkładowe, z dwoma balkonami Budynek z lat 60-tych , zadbany. Centrum Wrocławia. Polecamy Państwa uwadze.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł207 m² 72,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia duży lokal usytuowany w centrum miasta. Wejście z ulicy. Możliwość adaptacji ogromnego tarasu o powierzchni około 100m. Lokal w stanie bardzo dobrym, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł89 m² 14 494,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjnie położony lokal usługowy we Wrocławiu/ dzielnica - Śródmieście, plac grunwaldzki. Przy campusie politechniki wrocławskiej Lokal położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł37,04 m² 13 228,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Władysławowo ul. Prof. Siedleckiego (odległość do morza ok. 450 m, do dworca pkp ok. 250 m) budynek latarnia morska atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu Władysławowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 735 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 190m2 (powierzchnia całkowita 200 m2) znajdujący się w Wojsławicach gm. Koziegłowy. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 183 320 zł6 574 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego gruntu z potencjałem inwestycyjnym. Przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenie objętym obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł6 281 m² 206,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Drzonkowie, która składa się z dwóch działek budowlanych, a łączna powierzchnia wynosi 6281m2. Nieruchomość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

797 500 zł71,53 m² 11 149,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz przestronnego mieszkania w kameralnym budynku, które jest doskonałą lokatą kapitału? A może marzysz o własnym M, w którym zaoszczędzone na opłatach administracyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kupin

Kupin,warmińsko-mazurskie

399 000 zł7 723 m² 51,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 7723 m , położona w miejscowości Kupin, powiat iławski, w malowniczej i spokojnej okolicy w otoczeniu natury. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł56,97 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56,97 m , położone na Łazarzu w Poznaniu. Mieszkanie znajduję się w budynku wyposażonym w windę. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł69,79 m² 10 747 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowy apartament z klimatem, gotowy do zamieszkania - narożne, słoneczne mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i komórką lokatorską - ul. Kosmonautów 212, wrocław. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł228 m² 6 574,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Nowoczesny dom Z ogrodem wewnątrz budynku. Projekt został stworzony dla osób ceniących prywatność I komfort użytkowania. Dom zlokalizowany na zamkniętym osiedlu. W bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²135 m² 14 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 135 m2, wykończony w wysokim standardzie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 964 m² 91,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o powierzchni 1964 m2 położona w miejscowości Simoradz, w gminie Dębowiec, zaledwie 5 km od cenrum Skoczowa, gdzie dojazd samochodem zajmuje ok. 7.

Szczegóły ogłoszenia

67 200 zł2 800 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opis nieruchomości hala przemysłowo-produkcyjno-magazynowa 2800 m Nowoczesna, wolnostojąca hala o powierzchni 2800m i wysokości użytkowej 6 m stanowi idealne zaplecze dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

156 570 zł921 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane na sprzedaż Skwierzyna, osiedle nowych domów jednorodzinnych, przy lesie, z pełnymi mediami i mpzp Na sprzedaż oferujemy 3 atrakcyjne działki budowlane o pow. 921 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł1 928 m² 90,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

KB Nieruchomości przedstawia działkę w Radlinie przy ulicy Wiosny Ludów - blisko ulicy Rybnickiej o łącznej powierzchni 1928 mkw. Działka po podziale, składa się z dwóch wydzielonych.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł43,93 m² 10 903,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2w1! Dwa apartamenty typu studio w cenie jednego! Lokal mieszkaniowy zaaranżowany jako dwa niezależne i funkcjonalne apartamenty. Jeden apartament o powierzchni ok. 30m2 składa się.