Nieruchomości

239 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Działka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 190 000 zł3 130 m² 380,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 3 130 , zlokalizowana w Kielcach w dzielnicy Piaski. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 130 m szer.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł77,40 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w kamienicy przy ul. Sudeckiej na parterze. Lokalizacja mieszkania zapewnia bliskość sklepów, przedszkola, szkoły, a także przystanków komunikacji miejskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,79 m² 11 135,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w samym centrum Rzeszowa, około 300m od płyty rynku.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,79m2.

Szczegóły ogłoszenia

464 900 zł49,75 m² 9 344,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 49 m , usytuowany na parterze nowoczesnego budynku w dynamicznie rozwijającej się części Pruszkowa. Lokal znajduje się nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

119 280 zł1 704 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w miejscowości Dobre gmina Będzino, blisko trasy S6! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Dobre, blisko trasy S6. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł31 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Łódzka giełda nieruchomości .KAWALERKA Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA ZACHÓD I PROFESJONALNYM OPERATEM WYCENY Atrakcyjna kawalerka położona w samym centrum Retkini, ul.Rajdowa 14. Super.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 204 m² 199,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości ,mały Domek" oferuje na sprzedaż działkę w Kostrzycy, położona na nowo powstającym osiedlu ( 23 działki). Działka jest płaska o regularnym kształciez przyłączem.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie przy ul. Krasińskiego na zielonym Żoliborzu. Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Warszawy. Okolica łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

372 820 zł2 663 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| kompleks działek położonych zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego na terenie przeznaczonym pod zabudowę jednorodzinną. Piękna ,malownicza okolica w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł45,60 m² 11 995,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości ms Home poleca nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na popularnym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Zachodnia w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł36,40 m² 13 159,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament znajduje się w popularnej nadmorskiej miejscowości Stegna, jest to idealne miejsce dla miłośników natury i spokoju. Oferuje piękne plaże oraz liczne ścieżki rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł146 m² 10 616,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:725 m²

Zapraszamy do zapoznania z ofertą wyjątkowego domu wolnostojącego w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 146 m2, posadowionego na działce 725 m2. Dom znajduje się w Tychach,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł140 700 m² 16,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż gospodarstwo rolne z domem, murowanym budynkiem gospodarczym, drewnianą stodołą oraz gruntami rolnymi i stawem o łącznej powierzchni 14,07ha-wszystko w jednym kawałku!.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł182 m² 3 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:339 m²

Przytulny, widny dom wolnostojący o powierzchni 182m2 usytuowany na działce o powierzchni 339m2 w Ostrowcu Św na ulicy Rodzinnej. Dom wybudowany w 1987r. To 3 kondygnacje z 2.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²375 m² 7 125 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Stylowe biuro do wynajęcia w centrum Gdańska 375 m , gotowe do pracy! Szukasz przestronnego, gotowego do wprowadzenia biura w prestiżowej lokalizacji? Oferujemy 375 m nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł4 180 m² 186,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow. ok. 41,80a z lokalizowana po między dwoma działkami zabudowanymi dużymi domami jednorodzinnymi. Lokalizacja atrakcyjna pod budynek jednorodzinny lub kilka mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł63,33 m² 11 511 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kamienica Słowackiego to nowoczesna inwestycja od dewelopera Jania Construction położona w centrum Myślenic, zapewniająca wygodny dostęp do wszystkich miejskich udogodnień. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 178 m² 169,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1178 m , położona w miejscowości Zduny k. Krotoszyna, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Nieruchomość posiada aktualne pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ochojno,małopolskie

7 999 000 zł244,56 m² 32 707,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Emmerson prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 244 m2 w malowniczej miejscowości pod Krakowem (ochojno). Na pięknie zagospodarowanej 27.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 215 m² 123,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prestige Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę w Balczewie o powierzchni 1215 m2. Działka ustawna, o doskonałych wymiarach pod budowę 30mx40m, usytuowana w pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł130 m² 6 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:884 m²

Kraków Nowa Huta dom 110 m2 istnieje możliwość wydzielenia większej działki. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 8,84 a. oraz domu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 817 m² 24,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o nr 264/2 w miejscowości Skomack Wielki gmina Stare juchy o pow. 4817 m2. Skomack Wielki to atrakcyjna, spokojna wieś oddalona o 20 km od Ełku, 23 km od Orzysza,.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł2 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 646 m²

Oferujemy do wynajmu powierzchnię w obiekcie stanowiącym przetwórnię owocowo-warzywną w miejscowości Konary, gmina Warka - zlokalizowany ok 10 km na południe od Góry Kalwarii (dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł88,70 m² 9 233,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

W sprzedaży wykończony dom, nigdy niezamieszkały w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym, kameralnym osiedlu w Głogowie Małopolskim - dzielnica Zabajka. Doskonała lokalizacja szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 250 zł46,75 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na pograniczu Myślenic deweloper Jania Construction realizuje inwestycje mieszkaniową wielorodzinną Leśne Miasteczko. W sąsiedztwie 60 hektarowego lasu w dwóch etapach deweloper zaplanował.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Grabowo

Grabowo,zachodniopomorskie

670 000 zł242,29 m² 2 762,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 373 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny położony 5 minut spokojnej jazdy od Centrum i Mariny w Kamieniu Pomorskim. Budynek wolnostojący z użytkowym poddaszem, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

135 270 zł1 002 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 5 atrakcyjnych działek budowlanych w centrum Wicka - teren 32mnu z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową i usługową. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,36 m² 23 148,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Prestiżowy apartament na Starym Mieście w Gdańsku widok na Motławę, świeżo po remoncie! Elegancka , przytulna, dwustronna i słoneczna nieruchomość o powierzchni 45,36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 000 zł371,26 m² 15 487,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 940 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowej, nowoczesnej willi jednorodzinnej, położonej w miejscowości Będkowice. Budynek Prezentowana nieruchomość to nowo wybudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 098 m² 408,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka w Jankowie Gdańskim! lokalizacja: działka jest położona w Jankowie Gdańskim. To doskonała lokalizacja dla osób, którym zależy na ciszy i spokoju oraz doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

23,26 zł/m²214,95 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia lokale użytkowe mieszczące się w budynku administracyjnym, położonym w Gliwicach Łabędy.

Szczegóły ogłoszenia

1 998 972 zł80,28 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do wyjątkowego miejsca na mapie Wrocławia - nowego, nigdy niezamieszkanego apartamentu w inwestycji Drukarska 56 od renomowanego dewelopera okre. To przestrzeń stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Długa

Wierzchowo,zachodniopomorskie

280 000 zł6 996 m² 40,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża - 0,7 ha - działka z możliwością zabudowy w Wierzchowie na Pojezierzu Drawskim 0% prowizji od kupującego Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko Sprzedający lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł318 m² 3 113,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 424 m²

Unikat: historyczny Dworek z 1911 roku w Sercu Polesia - Adampol Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł83,13 m² 23 457,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż niezwykłe mieszkanie o podwyższonym standardzie w budynku willowym W7 , należącym do prestiżowej inwestycji Bacciarellego 54 we Wrocławiu. To wyjątkowe, kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł200 m² 3 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

O f E R T A Z A R E Z E R W O W A N A Oto rozbudowany, nowoczesny dom usytuowany w malowniczej miejscowości Nasiłów, niedaleko Janowca i Puław. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 010 m² 63,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest w miejscowości Krępsko w cichej i spokojnej okolicy i w sąsiedztwie lasu. Dzięki bliskości Goleniowa mamy miasto na wyciągniecie ręki, a latem możemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł175,24 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu część budynku magazynowo-biurowego o łącznej powierzchni 373,49 m2. Budynek znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł82,92 m² 8 188,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

W ofercie na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni blisko 83m2 z dużą narożną działką o powierzchni ponad 380m2, położony w Zaczerniu. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

387 900 zł70 m² 5 541,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny dom jednorodzinny o powierzchni 70 m2 z użytkowym poddaszem w uroczej części Beskidów. Nieruchomość jest położona w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Wspaniała okazja zakupu przestronnego mieszkania w Gdańsku / Borkowie Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą.