Nieruchomości

239 761 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

70 000 zł300 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Bydgoszcz miedzyń 300 mkw. Działka rod Mam do zaoferowania kaskadową działkę rekreacyjną o powierzchni 300 mkw. Na działce znajduje się dwupoziomowy domek murowany. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł2 500 m² 139,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni ok 25 ar w Choczni. Pozwolenie na budowę 2 budynków jednorodzinnych wolnostojących. Kształt działki zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44,50 m² 58,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze w biurze! Właściciele są w trakcie kupna nowej kanapy oraz stołu z krzesłami. Gumieńce, przepiękny apartament 2pok o pow. 44m2 z balkonem położony na 4piętrzew.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł49 m² 13 877,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nieruchomości z duszą, która łączy historyczny klimat z nowoczesnym luksusem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w całkowicie zrewitalizowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

742 500 zł62,50 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje z widokiem na las | Morena | balkon Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,5 m , zlokalizowane w centralnej części gdańskiej Moreny, przy ul. Amundsena.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie | ul. Makowskiego / | oferta na wyłączność. Funkcjonalne mieszkanie z 3 osobnymi pokojami i jasną kuchnią, położone na 3. piętrze ocieplonego kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł1 198 m² 198,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 1198m2 Częstochowie na pograniczu dzielnic Stradom i Dźbów Wymiary działki to szerokość 19 m x 63 m. Brak planu zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł64,30 m² 23 794,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam na prezentację przestronnego, wykończonego w podwyższonym standardzie 3 pokojowego apartamentu w samym sercu warszawskiej Woli. W pełni rozkładowe mieszkanie wykańczane pod.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł33 m² 10 090,91 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Wam zjawiskowe mieszkanie położone na ostatniej kondygnacji wysokiego budynku położnego na os. Gagarina, nieopodal auli umk. Z mieszkania roztacza się niewiarygodny, wręcz.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł67 m² 10 149,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Unikatowe poddasze z duszą przy ul. Wspólnej zapraszam na dzień otwarty tego mieszkania. Będziemy na Państwa czekać 25 kwietnia w godzinach 11.00-13.00. Szukasz miejsca, które wymyka się.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 30,53m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "młyny Mogilska" od Noho.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 100 m² 112,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana przy ul. Oboźnej w Kraśniku Nieruchomość znajduje się na terenie, na którym obecnie Urząd Miasta Kraśnik opracowuje miejscowy plan. Działka w części,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł132 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wolnostojący budynek usytuowany na osiedlu Górczewska wśród bloków mieszkalnych. Budynek otacza dzierżawiony od spółdzielni ogródek o powierzchni 400 mkw. Ogródek jest ogrodzony. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł19 m² 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wilcza jednopokojowe bardzo ładne małe mieszkanie Małe jednopokojowe mieszkanie z małym aneksem kuchennym w centrum Warszawy na ul. Wilczej. Mała bombonierka. Powierzchnia 19m2. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł70 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:468 m²

Oferujemy na sprzedaż domek całoroczny znajdujący się na działce rod niedaleko Międzywodzia, jedynie 3000 m do plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

700 854 zł9 471 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka rolna Tychy Jaroszowice. Nowa oferta, tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działka rolna składająca się z dwóch działek, o powierzchni 9471 mkw. Jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 053 m² 237,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

****działka Budowlana w Wasilkowie**** ****powierzchnia 1053m2**** Serdecznie zapraszamy na prezentację działki budowlanej zlokalizowanej w Wasilkowie na osiedlu Dąbrówki (ok. 9 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Rychtal

Rychtal,wielkopolskie

70 000 zł69 m² 1 014,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Obiekt handlowo-usługowy o powierzchni ok. 69 m2 posadowiony na małej działce w centrum. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 92 m2 zabudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 658 zł66,42 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

M3.1.2 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA! Prądnik Biały ul. Glogera - mieszkanie 66,42 m2 + balkon - taniej o 30 tys! Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

547 200 zł57,60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze urokliwej kamienicy, zlokalizowanej na deptaku w samym sercu Zielonej Góry. To niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł43 m² 132,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście_stare miasto_plac zamkowy Apartament znajduje się na 2. piętrze kamienicy w centrum Placu Zamkowego. Koszt - czynsz najmu 4.800 ZŁ + 900 CZYNSZ ADMINISTRACYJNY = 5.700 ZŁ/M-C.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 zł52,10 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie położone na strzeżonym osiedlu Wola Prestige. Ostatnie piętro z tarasem 12m2. Obszerny przedpokój z wygodnymi szafami, salon z otwartą kuchnią, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł41,03 m² 5 093,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2 pokoje - 41 m - 1 piętro - Gotowe do wejścia Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,03 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

1 727 758 zł108,89 m² 15 867 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Usługowy o powierzchni całkowitej 107 m2 w którego skład wchodzi pomieszczenie główne - 104 m2 oraz toaleta - 3 m2. Na wybrany lokal przysługują po 2 miejsca parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27,80 m² 10 755,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Kawalerka 27,8 m - Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł131,19 m² 4 954,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prezentowany Mini Segment (lok52) dwupoziomowy posiada 4 pokoje na I kondygnacji i II kondygnację na której mogą powstać 2 pokoje i łazienka. Powierzchnia domu to 131,19mkw (użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł188,20 m² 15 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 188,1 m, położony w kameralnej, zielonej okolicy. Budynek został zrealizowany według indywidualnego projektu, z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 191 m² 225,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu o pow.parter 80m2/ z poddaszem pow.147,05m2 nowoczesna stodoła /. działki o wymiarach około 32m x 40m , 30mx 42m,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł5 997 m² 22,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Munina / ul. Morawska W ofercie sprzedaży działka o charakterze budowlano-rolnym położona w Muninie przy ul. Morawskiej. W sąsiedztwie łąki i pola uprawne idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 003 m² 84,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Mościska, w gminie Brzuze. Działka idealnie nadaje się pod budowę wymarzonego domu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²30 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal biurowy *** *** klimatyzacja *** *** dostępne Z umeblowaniem *** Polecam lokal biurowy zlokalizowany w trzecim piętrze odrestaurowanej kamienicy w centrum Białegostoku. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł3 278,80 m² 3 019,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonała inwestycja | wysoki standard obiektu | duża działka 18 864 M2. Obecnie na terenie obiektu znajduje się w pełni wyposażony zakład - masarnia - gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł700 m² 257,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja Częściowo uzbrojona działka o powierzchni 700 m2 (7 ar) znajduje się w malowniczej miejscowości Wołowice, gmina Czernichów, powiat Krakowski. Obecnie (od 04.10.20221 roku) jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł39,27 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego, przytulnego mieszkania na warszawskiej Białołęce? Chcesz zamieszkać ze swoją połówką, a może wolisz mieć przestrzeń tylko dla siebie? Cenisz dobrą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł56 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na 1 piętrze budynku apartamentowego przy ul. Fabrycznej w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł67 m² 7 597,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis ogólny Na sprzedaż lokal hanldowo - usługowy W stanie deweloperskim O pow.: 67 MKW., położony na parterze W NOWYM BUDYNKU przy ul. 6 sierpnia w Łodzi (dzielnica Polesie - Stare.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 452 m² 134,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Hecznarowice-gmina wilamowice działka budowlana Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1452 mkw, położoną w Hecznarowicach w otoczeniu zieleni oraz lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł6 850 m² 102,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny