Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

799 000 zł2 576 m² 310,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa, rzadko spotykana na rynku oferta dwie niezależne działki budowlane położone w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji pod Gorzowem Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Tarnów,małopolskie

1 099 000 zł178,89 m² 6 143,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Solidne fundamenty tej rodzinnej opowieści to 178,89 m przemyślanej powierzchni użytkowej, posadowionej na 10-arowej działce. Dom przy ulicy Apenińskiej w Tarnowie to klarowny podział na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł926,67 m² 2 482,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Emmerson prezentuje Kameralny pensjonat zlokalizowany przy ul. Dworskiej w Gdowie, zaledwie 20 km od granic administracyjnych Krakowa. Wzniesiony na 33 arowej działce o numerze ewidencyjnym 1516/81.

Szczegóły ogłoszenia

221 550 zł1 477 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o pow. 1477 m2 w Brzózkach - gm. Nowe Warpno, powiat policki. Atuty lokalizacji: spokojna okolica w otulinie lasu gwarancja ciszy i prywatności, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 242 495 zł94,09 m² 13 205,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament 4pokojowy w samym centrum Jeżyc z dwoma balkonami 94.09m2 - wyjątkowa promocja z 1 307 889 zł na 1242495 zł Nowe apartamenty Jeżyce - jedynie 3 km od centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł110 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 480 m²

Biuro Freedom Nieruchomości oddział Namysłów zaprasza do zakupu domu wolnostojącego o pow. około 110 m2 posadowionego na około 75 arowej działce w otoczeniu lasów i pól Stobrawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł49,60 m² 5 826,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie Częstochowa, dźbów Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do wszystkiego, co potrzebne na co.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie przy ulicy Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie osiedle Projektant. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł163,58 m² 1 741,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Klimatyczny lokal w Centrum! Po remoncie! | Sosnowiec ul. Sadowa zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł100,20 m² 2 694,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   Lokal Handlowo-Usługowy oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania lokal o powierzchni 100 m2, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł71 m² 91,55 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia przestronne, odnowione mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 71 m, położone na 5. piętrze w 8-piętrowym budynku w samym sercu warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwa niezależne pokoje w sercu historycznego Starego Miasta Krakowa tuz obok Galerii Krakowskiej. Nieruchomość ma powierzchnie 32 m2 i przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

3 360 000 zł489 m² 6 871,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

Na sprzedaż unikalny, bardzo komfortowy dom o charakterze rezydencji, w Wilanowie-Powsinie. Położony na końcu zamkniętej ulicy dostępnej tylko dla mieszkańców (brama zamykana pilotem). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł47 m² 17 234,04 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Design, ekologia i Twój Nowy Adres na Mokotowie (0% pcc | 0% Prowizji) Zainwestuj w przyszłość bez zbędnych kosztów na start. Oferujemy zakup bezpośrednio od dewelopera: oszczędzasz 2% na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł35 m² 12 828,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Chcesz zainwestować pieniądze, kontynuować działający interes na airbnb, a może szukasz swojego własnego mieszkania? Ten wyjątkowy apartament na Starym Mieście może być Twój. Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania od 1 maja! Do wynajęcia świeżo wykończone, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 35 m , idealne dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł59,60 m² 7 885,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Bochnia, ul. Kolejowa | 59,6 m Cena: 470 000 pln Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,6 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52,36 m² 11 077,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie położone w sercu zielonej Kleciny. Idealne dla osób szukających funkcjonalności, ciszy i wygody. Wnętrze zaprojektowane Z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 029 m² 89,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3029 m2 , zlokalizowana w miejscowości Mniów, gmina Mniów. Działka w kształcie prostokąta, o szerokiej linii frontu ( ok. 45m ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł662 m² 2 568 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:511 m²

Budynek handlowo - usługowo - mieszkalny. Lokalizacja i cechy fizyczne budynku umożliwiają realizację wielu funkcji zamiennych (np. medyczna) Stan surowy zamknięty. Solidna budowa (ściany 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,80 m² 6 528,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy 2-pokojowe mieszkanie, położone na 3 piętrze w bloku mieszkalnym przy ul. Wańkowicza. Osiedle Przylesie to najchętniej wybierany rejon do zamieszkania, tutaj znajdziesz wszystko, co.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł53,60 m² 13 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 53,6 m , zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł55,40 m² 8 465,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 55 m , położone na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2002 roku na cenionym osiedlu Górzyskowo. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł8 600 m² 151,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę o powierzchni 8 600 m, położoną w rozwijającej się, dobrze skomunikowanej okolicy. Nieruchomość posiada regularny, prostokątny kształt, co.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł120 m² 74,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Wyjątkowa nieruchomość W pruchniku 120 m , 24 ary, fotowoltaika, zabudowania dodatkowe Cena: 899 000 zł Lokalizacja: pruchnik, powierzchnia domu: 120 m Powierzchnia działki: 2400.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł115 m² 5 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Poszukujesz domu w cichej, spokojnej i polecanej przez wielu mieszkańców okolicy ? blisko lasu, ścieżki rowerowej ? Nowa inwestycja obejmująca domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł33,10 m² 5 709,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem Głogów, os. Kopernik Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,10 m na 4 piętrze w zadbanym wieżowcu na osiedlu Kopernik.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł122 m² 16 385,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy, 4-pokojowy apartament w sercu Ołtaszyna o powierzchni mieszkalnej 122m2 + zamknięty garaż 37m2 w zamkniętej inwestycji Apartamenty Szafera. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł8 613 m² 150,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1 850 000 pln nowa cena! teraz = 1 300 000 pln! Przedmiot sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa zabudowana obiektami (budynkami) o charakterze usługowo - magazynowymi: budynkiem biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

7 414 500 zł74 145 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne w Trzebiatowie idealne pod osiedle lub domy jednorodzinne Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży zespołu działek położonych w Trzybiatowie, w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 805 zł13 695 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bagicz - 4 km od Kołobrzegu. Działka o pow. 13695 m2. ( 1,36 ha ) Położona 750 metrów od morza. W planie przestrzennym przeznaczona w części pod : 1)tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²295,11 m² 29 511 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Firma newstate rei prezentuje ofertę wynajmu przestronnego i nowoczesnego lokalu komercyjnego o powierzchni 295,11 m , zlokalizowanego w nowej inwestycji lea spot w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stare podgórze - rynek podgórski nowe - salon I aneks sypialniany - 34 m2 - 2500 pln Do wynajęcia apartament w sercu Starego Podgórza przy ulicy Rynek Podgórski. Okolica tej pięknej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł55,07 m² 9 896,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż. Zapraszam do zapoznania się z nowym projektem mieszkań w Wilczycach ul. Dworska. Na tym etapie umożliwiamy Państwu rezerwacje lokali. Posiadamy 2 typy mieszkań: 1. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł840 m² 355,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Widuchowa przy ul. Nadodrzańskiej, w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem i jasnymi warunkami zabudowy. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł105,47 m² 12 695,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Komfortowy, dom wolnostojący z dużą działką, kleszczewo Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 105,47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł114,07 m² 4 821,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:898 m²

oraz podatku pcc. Kameralna inwestycja budowlana w Bolewicach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Domy budujemy pod klienta a czas realizacji to 7 miesięcy z gwarancją ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł45 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971