Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

529 000 zł26,49 m² 19 969,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie to prawdopodobnie ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto szuka kawalerki, do której będzie mógł się wprowadzić bez konieczności ponoszenia dużych nakładów na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:18/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nieruchomość znajdujące sie w centrum Katowicach przy ul. Sokolskiej 33 Mieszkanie znajduję sie na 18 piętrze w wysokim budynku Dane techniczne: - ogrzewanie miejskie - ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Warkałki

Warkałki,warmińsko-mazurskie

150 000 zł3 001 m² 49,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Expert oferuję na sprzedaż: 2 działki w Warkałkach - z dostępem do jeziora Warkalskiego! Nowa niższa cena! Szukasz miejsca na wymarzony dom lub inwestycję blisko jeziora?.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł4 730 m² 109,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 4730 m Basin, gmina Baranów warunki zabudowy, media, okolice cpk Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4730 m położona w miejscowości Basin, gmina Baranów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

846 000 zł90,51 m² 9 347,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 90,5 m , zlokalizowanego przy ul. Wapiennej we Wrocław, w kamienicy. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł537 m² 1 452,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na Sprzedaż - Kamienica inwestycyjna w centrum Pyrzyc Cena netto: 780 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna - kamienica zlokalizowana w centrum Pyrzyc, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł55,12 m² 10 105,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,12 m , położone na 2 piętrze w kamienicy w centrum Szczecina. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł1 382 m² 6 874,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 972 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Budynek komercyjny działający hotel pracowniczy Siemianowice Śląskie Wolnostojący budynek usługowy 4 kondygnacje ul. Stefana Żeromskiego 21 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł94 m² 6 904,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:16 m²

Oferta sprzedaży wykończonych domów, wykończenie wygląda tak jak na zdjęciach. (to nie są wizualizacje) Gotowe do zakupu i urządzenia według własnych potrzeb. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł830 m² 18,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 830m2 w konstrukcji szkieletowej, wolnostojącą, jednokondygnacyjną, niepodpiwniczoną, bez ocieplenia, wyposażoną w bramy przesuwne.

Szczegóły ogłoszenia

185 710 zł5 306 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 5306 m z wz i oczkiem wodnym / Dawidy / blisko Elbląga Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie zamiast hałasu miasta słychać tylko wiatr nad polami. Otwierasz drzwi tarasowe,.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł1 187 m² 8 340,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:-

Obiekt inwestycyjny z dużym potencjałem 1187,2 m na działce 5412 m [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł154,10 m² 8 111,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:361 m²

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w zabudowie szeregowej o niskiej intensywności (3 domy szeregowe) z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł263 m² 1 444,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom W cenie mieszkania | widok na śnieżne kotły I zamek chojnik | sobieszów Na sprzedaż dom jednorodzinny w budowie, w stanie surowym zamkniętym z dużym plusem, ale o tym.

Szczegóły ogłoszenia

72,90 zł/m²54,36 m² 3 963 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.54,36 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.   ,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 426 m² 7,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia budynku magazynowego o powierzchni 1426 m2 przy ul. Towarowej w Brzegu Budynek magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł124,10 m² 3 779 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca pod działalność gospodarczą, które zapewni dogodny dostęp klientom? Zależy Ci na tym, by prowadzić biznes w samym sercu miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie sprawdź lokal,.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł43 m² 1 511,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż bardzo ciekawa propozycja inwestycyjna w Przemkowie. Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnej kamienicy przy ul. Głogowskiej, w samym centrum miasta. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł52,80 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Tychy, ul. Legionów Polskich Szukasz świeżego, komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? To oferta idealna dla Ciebie! Do wynajęcia nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł967 m² 191,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana przy ulicy Polnej w Starachowicach. Działka o powierzchni 967m2 w kształcie prostokąta o wymiarach od frontu około 22m i długości około 43m,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł53,91 m² 51,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na Warszewie blisko Puszczy Wkrzańskiej. Ładnie zagospodarowane osiedle składające się tylko z nowych budynków. W pobliżu Żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł59,60 m² 14 244 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Polecamy jasne, ciche, z widokiem na zieleń 3 pokojowe na Ursynowie Niski kameralny budynek z 1981 r 10 min na pieszo Metro Stokłosy Balkon 3,5 m 2 piwnice Grunt w końcowej fazie.

Szczegóły ogłoszenia

10 200 zł1 141 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa - całe 2 piętro budynku położonego na terenie ogrodzonym w świetnej lokalizacji na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 847 zł36,19 m² 14 999,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł82 m² 48,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny z aktem notarialnym, na min. 12 miesięcy. Przestronne, trzypokojowe mieszkanie na Osowie. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, gabinet, łazienka i garderoba. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł102,30 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe mieszkanie | wojszyce To mieszkanie jest już gotowe odbierasz klucze i urządzasz je po swojemu! Lokalizacja: wrocław Wojszyce - Spokojna, zielona okolica z niską zabudową. -Szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł946 m² 411,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Sobolewie Twoje miejsce na dom lub biznes! Marzysz o idealnym miejscu pod budowę domu lub inwestycję? Prezentujemy w pełni uzbrojoną działkę w Gminie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł43 m² 5 093,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe położone na 6 tym piętrze w bloku 10 piętrowym. Lokal powierzchni 43 m2. Mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu Szombierkach. Dobra inwestycja do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

391 446 zł3 954 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Kamela!.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 700 m² 170,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka O powierzchni 1700m 2 W jaworznie - ciężkowice, ul. Wakacyjna Do sprzedania działka o powierzchni 1700m 2 w Jaworznie, dzielnica Ciężkowice. Wymiary działki: szerokość ok.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł9 800 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę o powierzchni 9800 m2, zlokalizowaną bezpośrednio przy jeziorze Siecino na obrzeżach miejscowości Siecino w gminie Złocieniec. Od jeziora działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł93,71 m² 10 137,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wraz z ogrodem oraz zewnętrznymi miejscami parkingowymi | Gaj english description below - please do not hesitate to contact us Biuro Hamilton May ma.

Szczegóły ogłoszenia

388 800 zł8 100 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Duża działka w rekowie. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 8100 m2 z możliwością podziału na 6 mniejszych działek. Dla działki wystąpiono o warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł52,90 m² 10 567,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 i super lokalizacji (galeria Alfa, park Planty). Idealne zarówno dla rodziny jak i inwestycyjnie pod wynajem. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Konwaliowa

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł330 m² 3 330,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Więcej niż dom - to twoje miejsce na ziemi! W nowej niższej cenie! 1.099.000,00 DO NEGOCJACJI! KUPUĄCY BEZ PROWIZJI! Niepowtarzalny dom w zabudowie bliźniaczej (z garażem) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł56,02 m² 26 758,30 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje | 56,02 m | bulvar apartments | 6/12 piętro Wykończone | Jasne | Wysoki standard | Blisko morza | Boho-glamour | Deweloper sea park | Idealne na inwestycję | Widne wnętrza | 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł5 000 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 0,50 ha położona w miejscowości Pińczów przy ulicy Leśnej bezpośrednio przy drodze asfaltowej biegnącej przez miejscowość. Zgodnie z zapisami planu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajduje się w cichej i kameralnej części Gdyni, w dzielnicy Dąbrowa. To miejsce szczególnie docenią osoby szukające wytchnienia od.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł290 m² 41,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Looking for the perfect house to rent? Do not hesitate to contact me! urokliwy I luksusowy dom wolnostojący położony w miejscowości Żerniki Małe 1 km za Tyńcem Małym w gminie Kobierzyce.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł300 m² 5 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Smardzów. Dom został wybudowany w 2010r, znajduje się na ogrodzonej działce o pow. 1120m2 i ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł67,85 m² 21 075,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gaudium Nieruchomości prezentuje nowoczesny apartament w inwestycji porto - mieszkanie w trakcie wykończenia. Zostanie oddane w pełni gotowe do zamieszkania zgodnie z projektem, bez.