Nieruchomości
239 839 ogłoszeń
Od najnowszych
Działka budowlana ogrodzona, ul. Mazowiecka
Gniezno,wielkopolskie
590 000 zł1 966 m² 300 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona Damianowo
Damianowo,dolnośląskie
299 000 zł1 931 m² 154,84 zł/m²
Dom umeblowany, ul. Krzyżańskiego
Kraków,małopolskie
8 000 zł160 m² 50 zł/m²
99 000 zł1 004 m² 100 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Dom wolnostojący
Kuźnica Czarnkowska,wielkopolskie
494 000 zł91,39 m² 5 405,41 zł/m²
Rynek pierwotny
939 000 zł148,30 m² 6 331,76 zł/m²
Działka Ryjewo
Ryjewo,pomorskie
99 000 zł1 046 m² 94,65 zł/m²
Lokal handlowy klimatyzowany
Warszawa,mazowieckie
120,63 zł/m²63 m² 7 600 zł
399 000 zł47,80 m² 8 347,28 zł/m²
589 997 zł38 m² 15 526,24 zł/m²
Działka inwestycyjna uzbrojona
Poznań,wielkopolskie
2 150 000 zł1 935 m² 1 111,11 zł/m²
299 000 zł2 749 m² 108,77 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Liwiecka
Warszawa,mazowieckie
849 000 zł47,10 m² 18 025,48 zł/m²
Dom z garażem, ul. Plonowa
Łódź,łódzkie
1 649 000 zł235,70 m² 6 996,18 zł/m²
Magazyn klimatyzowany Brzesko
Brzesko,małopolskie
119 000 zł7 000 m² 17 zł/m²
Garaż, ul. Markiewicza
Łężany,podkarpackie
800 zł35 m² 22,86 zł/m²
349 000 zł53,80 m² 6 486,99 zł/m²
649 291 zł58,50 m² 11 098,99 zł/m²
Budynek użytkowy Łazy
Łazy,mazowieckie
23 165 €5 650 m² 4,10 €/m²
Dom z garażem Gdańsk
Gdańsk,pomorskie
8 350 000 zł320 m² 26 093,75 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Reja
Wrocław,dolnośląskie
2 650 zł53 m² 50 zł/m²
Działka budowlana Grabówko
Grabówko,pomorskie
89 000 zł1 615 m² 55,11 zł/m²
Rynek pierwotny
564 570 zł62,70 m² 9 004,31 zł/m²
3 600 zł592 m² 6,08 zł/m²
689 000 zł62,10 m² 11 095,01 zł/m²
459 000 zł15 439 m² 29,73 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom bliźniak, ul. Malinowa
Szczodre,dolnośląskie
1 220 000 zł151,98 m² 8 027,37 zł/m²
Działka budowlana Nowogard
Nowogard,zachodniopomorskie
79 900 zł1 101 m² 72,57 zł/m²
2 400 000 zł78,30 m² 33 205,62 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Jelenia Góra,dolnośląskie
349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²
Biuro klimatyzowane Warszawa
Warszawa,mazowieckie
57,69 zł/m²260 m² 15 000 zł
Działka budowlana przy lesie Ostrowice
Ostrowice,zachodniopomorskie
170 400 zł4 260 m² 40 zł/m²
Lokal użytkowy, ul. Przemysłowa
Chełmek,małopolskie
25 zł/m²56 m² 1 400 zł
Mieszkanie umeblowane Kraków
Kraków,małopolskie
920 000 zł82,74 m² 11 119,17 zł/m²
7 000 zł1 004 m² 6,97 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Rucewo
Rucewo,kujawsko-pomorskie
179 000 zł2 382 m² 75,15 zł/m²
Mieszkanie z garażem
Jędrzejów,świętokrzyskie
275 000 zł46,20 m² 5 952,38 zł/m²
120 000 zł894 m² 134,23 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia