Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

663 000 zł37,20 m² 17 822,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane przy ul. Sulmierzyckiej w Warszawie. Spokojna okolica, zatopiona w zieleni. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł196 m² 3 974,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Agencja lamato ma przyjemność zaprezentować 5 pokojowy dom jednorodzinny, wolnostojący usytuowany na 10 arowej działce, o powierzchni 196m2 znajdujący się w pobliżu Krakowa, miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

156 200 zł1 008 m² 154,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1008 m2 przeznaczoną w mpzp do zabudowy jednorodzinnej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Wzgórze Focha. Kameralna zabudowa w otoczeniu zieleni. Dogodna lokalizacja gwarantuje szybkie dotarcie do Śródmieścia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, trzy pokojowy apartament zlokalizowany w Łodzi na ul. Mickiewicza 4 na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu na przeciwko Parku. Zalety nieruchomości: - apartament dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł260 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedam nowoczesny, energooszczędny dom z 2016 roku idealny dla wymagającej rodziny! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pięknego, dwupoziomowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł214 m² 2 757,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedsiębiorco, mamy do zaoferowania lokal w samym rynku w Nowej Rudzie, zapraszamy inwestorów do kontaktu. Polecamy lokal o powierzchni 214 metrów kwadratowych w samym rynku Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł190 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż posiadłość o charakterze agroturystycznym. Obecny dochód miesięczny z wynajmowania pokoi to kwota 10.000zł. Na działce o powierzchni 2000m2 posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł46,92 m² 5 498,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Zobacz film: Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej - Bykowina, ul. Pordzika. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł472 m² 20,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:578 m²

Hala magazynowa z częścią biurową - Starogard Gdański, ul. Droga Owidzka Do wynajęcia hala magazynowa z zapleczem biurowo-socjalnym, zlokalizowana w Starogardzie Gdańskim przy ul. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł34,96 m² 5 406,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronna kawalerka w Pleszewie idealna propozycja dla singla lub pary Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 27,02 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 395 m² 150,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Budowlana (878 m ) z Prywatnym parkiem/ogrodem (1517 m ) Suwałki Ukica Wałbrzyska/ Suwałki Cena za obie działki: 360 000 zł (cena dotyczy zakupu dwóch działek sprzedawanych.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 000 zł170 m² 11 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Marzysz o nowoczesnym domu w otoczeniu natury, a jednocześnie w dogodnej odległości od Warszawy? Ten wyjątkowy, wolnostojący dom w Dąbrówce - malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46,51 m² 64,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   W pełni umeblowane / blisko centrum / od zaraz Do wynajęcia przytulne w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,51.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł3 100 m² 5,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia atrakcyjny plac komercyjny (3100 m ) blisko Outlet Park Szczecin! - Betonowa powierzchnia, ogrodzenie, automatyczna brama (otwierana telefonem), dojazd tir. - media: prąd (osobny licznik,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł99 m² 3 282,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 88,90m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, z czego jeden.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł4 631 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Mościsko. To idealne miejsce do zamieszkania. Powierzchnia działki: 4631m2 Atuty lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł133 m² 4 887 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 228 m²

Tylko U nas! Dom jednorodzinny z dużą działką Celiny, gm. Iwanowice. Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 133 m położony na działce o powierzchni 22,28 ara.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł59,90 m² 4 090,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie bezczynszowe mieszczące się w miejscowości Krosino oddalonego od Świdwina około 4 km. o powierzchni użytkowej 59,90 m2. Mieszkanie to znajduje się na drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

599 000 zł72,70 m² 8 239,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:230 m²

Drewniany, całoroczny dom blisko morze, w cenie małego apartamentu. To wymarzone miejsce dla osób szukających swojego własnego miejsca i odpoczynku nad Bałtykiem, z opcją zarabiania.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** atrakcyjne działki budowlane blisko białegostoku*** od 1000M2 do 1084M2 *** Zapraszam na prezentacje 9 działek budowlanych o powierzchni od 1000m2 do 1084m2 oddalonej od Białegostoku zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 057 m² 140,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Posiadam na sprzedaż działkę w Kraśniewie. Kraśniewo jest to miejscowość przylegająca bezpośrednio do Malborka. W szybkim tempie rozwija się tam infrastruktura. Jest to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł250,49 m² 6 347,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 142 m²

Marzysz o własnym domu w malowniczej okolicy, z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko miejskich udogodnień? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Rok budowy: 2012 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł95 m² 9 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:874 m²

Dom wybudowany w 2017 r, o pow. całkowitej 95 m2, pow. użytkowej 90 m2 położony na prostokątnej działce o pow. 874 m2. składająca się z: parteru: - wiatrołap, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł59,32 m² 3 691,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Bezczynszowe mieszkanie sprzedam informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: do remontu. Dostępne od zaraz. Forma prawna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł137 m² 3 941,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:726 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany ok 10 km od centrum Białegostoku w miejscowości Studzianki. Dom o powierzchni 137 m2, na działce 726 m2. Dom w stanie surowym zamkniętym do.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł56,70 m² 16 931,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Ustawne i jasne mieszkanie tuż przy planowanej na koniec 2026r stacji Metra Lazurowa w odległości ok 70m, od wyjścia z zamkniętego osiedla przy ulicy Górczewskiej. Świetny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²20 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia - Gliwice, ul. Zwycięstwa 63 Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 20 m , zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Zwycięstwa 63 w Gliwicach (wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł58 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne 3 pokoje zamieszkaj od zaraz! Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i doskonały dostęp do pełnej infrastruktury miasta? To dwustronne, 58-metrowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²75 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentuję ofertę najmu funkcjonalnego lokalu użytkowego idealnego pod działalność biurową lub usługową. Przestrzeń sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł839 m² 280,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! 4 kąty nieruchomości prezentują: działkę budowlaną położona w Zielonej Górze, dzielnica Racula o pow. - 839 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł380 m² 6 815,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:526 m²

Na sprzedaż: przestronny dom 229 m z osobnym mieszkaniem Wrocław, wojszyce. Lokalizacja Prestiżowe, ciche Wojszyce bardzo blisko centrum Wrocławia, z szybkim dojazdem komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł94,90 m² 1 580,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w doskonale skomunikowanej lokalizacji, blisko centrum miasta. W najbliższej okolicy znajdują się galeria handlowa,.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 005 m² 94,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż działka budowlana - Wilków / Żychlin (okolice Konina) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł500 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 289 m²

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu znajdującego się na dużej i przestronnej działce położonej w Szydłowcu przy ulicy Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 208 zł67,02 m² 10 432,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Nowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

65,28 zł/m²229,77 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 226,82m2 + ogródek 71,79m2, usytuowany na parterze budynku wielorodzinnego, w nowopowstałej inwestycji Green Park. Walory strategiczne: - największy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł81 m² 6 283,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

! polecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 81 m2. Dwupoziomowy dom z klasycznym, spadzistym dachem usytuowany jest w łopuchowie w gminie murowana.

Szczegóły ogłoszenia

381 920 zł1 364 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duża działka budowlana w miejscowości Żelechów gmina Żabia Wola. Powierzchnia działki 1364 m 2. Wymiary 28 x 48 Media : prąd, woda, gaz w drodze przy działce Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł100 m² 2 490 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko w platinum house - taka oferta! Oferuję do sprzedaży budynek użytkowy o powierzchni 100 m2 położony w centrum miejscowości Grzmiąca (gmina Cybinka). Budynek dotychczas pełnił.