Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

899 259 zł69,71 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

|R| Property prezentuje lokal handlowo - usługowy w dzielnicy Ruczaj przy ulicy Kobierzyńskiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal znajduje się jednej z głównych arterii dzielnicy Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Chruściel

Chruściel,warmińsko-mazurskie

280 000 zł190 m² 1 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Budynek wolnostojący parterowy z działką, w miejscowości chruściel k. Braniewa Powierzchnia całkowita lokalu ok.190 m2. Działka o pow. 995m2 Miejscowość Chruściel jest oddalona 40 km.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wilcza Wola,podkarpackie

220 000 zł4 600 m² 47,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż piękna działka z bardzo dużym potencjałem. Działka znajdująca się w cichej, spokojnej okolicy, otoczona jest lasem, odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

350 000 zł61,71 m² 5 671,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania na parterze, w centrum Ostródy? Oto oferta, która może Ciebie zainteresować:) Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w centrum, przy ulicy Stefana Czarnieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

379 000 zł64,92 m² 5 837,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji Rybnika. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia w cenie mogą zostać meble tak więc idealna nieruchomość pod wynajem. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł44 000 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż zakład produkcyjny (branża meblarska) zlokalizowany w odległości 6 km Gubina. Zakład przystosowany jest do produkcji elementów drewnianych w związku.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną. Działka nadaje się pod zabudowę jednorodzinną jak i zabudowę letniskową. Lokalizacja: będzinko Zagaje, gmina Będzino, woj. zachodniopomorskie, pow.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²113,55 m² 7 608 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sawka Nieruchomości prezentuje lokal użytkowy o charakterze loftowym: - powierzchnia pomieszczenia głównego 95,23 m2 z toaletą. - dowolna adaptacja, tj. p ełne dostosowanie powierzchni do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 022 052 zł66,32 m² 15 410,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w komfortowej inwestycji gotowej do odbioru! bez pcc I prowizji Pięciopiętrowy budynek z niebanalną architekturą i ciekawym wykończeniem elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł293 m² 4 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 886 m²

Biuro nieruchomości Tara w Żninie oferuje do sprzedaży dom wolno stojący dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 293m2 posadowiony na działce o powierzchni 1230m2 oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł54,10 m² 3 678,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | 2 pokoje | Centrum | Stronie Śląskie, ul. Nadbrzeżna 32 Skład lokalu: 2 przestronne pokoje oddzielna, widna kuchnia łazienka przedpokój komórka na korytarzu Dodatkowo: piwnica 3.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46 m² 10 326,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem Opole, os. Zwm (armii Krajowej) Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 46 m , położone na 10.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł13 054 m² 183,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Piekarach Śląskich przy ul. Gen. J. Ziętka o powierzchni 13054 m w skład której wchodzi działka nr 2916/81 zapisanej w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 004 m² 219,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działka budowlana 1004 m Rososzyca, ul. Wspólna, gm. Sieroszowice atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1004 m , położona w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

0% prowizji od Kupującego! = Na sprzedaż atrakcyjne wyremontowane mieszkanie znajdujące się na parterze. Idealna propozycja dla pary, studenta, rodziny z dzieckiem czy jako inwestycja do dalszego.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł130 m² 1 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

Masz dość ciasnych kawalerek, gdzie otwarcie lodówki wymaga wyjścia na korytarz? Za cenę mniejszą niż 30-metrowy "apartament" w mieście, możesz mieć 130 m własnej przestrzeni na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. 3 pokojowe mieszkanie na poddaszu niskiego bloku z 1994 roku o powierzchni 80 m2 po podłodze ( 40 m2 w akcie ) na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Czaple,kujawsko-pomorskie

240 000 zł115,73 m² 2 073,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w miejscowości Czaple, gmina Świecie, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Lokal mieszkaniowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł355,60 m² 5 539,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Na sprzedaż nowoczesny budynek z 2018 roku, biurowo-socjalny z garażem przystosowanym pod myjnię + wiata 4 stanowiskowa (3 stanowiska myjni + stanowisko odkurzania). Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł14 454 m² 79,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta bezpośrednia. Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa! Działka budowlana o powierzchni 14454 m 2 (1,4454ha) Z linią brzegową jeziora bielskie, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł300 m² 2 663,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Przemków, dom, obiekt, rezydencja, 6 pokoi, 300 m2, sprzedam, cena 799 000 zł. Oferuję Państwu do sprzedaży duży rezydencję, z całym wyposażeniem, usytuowana w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

38,10 zł/m²21 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia mały lokal użytkowy nadający się na spokojną działalność typu biuro, gabinety, znajdujący na 4. piętrze oficyny odnowionej i zadbanej kamienicy z 1904 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł1 997 m² 297,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikatowa działka budowlana w otulinie lasu. Nieruchomość malowniczo położona z majestatycznymi drzewami (starodrzew). Idealna pod rezydencję. Cisza i spokój gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 zł15 m²

 

Piętro:1/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 900 zł

Do wynajęcia 1 miejsce w pokoju 2 osobowym w którym już mieszka kobieta pracująca bardzo spokojna z Ukrainy. Cena całkowita 1050zł z ryczałem za media i opłatami stałymi.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł36 400 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno budowlana o powierzchni 3,64 ha, położona przy drodze asfaltowej, cztery kilometry od Suntago. Działka szerokością 36m przylega do drogi w której przebiega wodociąg, prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 182 m² 169,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.972750, 21.107972 Czarny Las, ul. Różana Numer Ewidencyjny 153/28 Media Prąd - przy granicy działki Woda -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,20 m² 8 278,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej, barkocin, kaszubska Ostoja, 399.000,-PLN Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 48,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 600 m² 110,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: działka budowlana o powierzchni 3600 mkw w miejscowości Nieporaz przy ul. Świerkowej. Nieruchomość usytuowana jest ok 200m od drogi łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna duża działka w miejscowości Sułów gmina Biskupice. Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę o ekspozycji słonecznej położaną w miejscowości Sułów w gminie Biskupice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł86,70 m² 9 804 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w Elblągu w zabudowie bliźniaczej położone na osiedlu przy ulicy Okólnik. Domy wg projektu dom w borówkach 7 (b) usytuowane na działkach od 328 m2 do 370 m2/.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:122 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż niewielki dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy położony w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

37 880 zł1 894 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo - produkcyjno -biurowy o łącznej powierzchni: - hala z rampą -1894 m2, - biuro z magazynami 1000 m2 - działka 11 000.0 m2 Cały obiekt zadbany, czysty,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Klimatyczny domek Brda z dużą działką w otoczeniu lasu - Twój azyl pod Warszawą Szukasz miejsca, w którym czas płynie wolniej, a poranki pachną żywicą i śpiewem ptaków?.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł54,13 m² 4 969,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentuję funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,13 m położone na popularnym osiedlu w Będzinie przy ul. Skalskiego. Atuty nieruchomości: 3 niezależne pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł27 m² 13 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Kawalerka na start lub pod inwestycję - świetna lokalizacja w Gdyni! Na.

Szczegóły ogłoszenia

54,90 zł/m²216 m² 11 858 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: adres: ul. Basztowa 3, kraków Stare Miasto Powierzchnia: 216,00 m (powierzchnia netto) 223,56 m (powierzchnia najmu brutto, współczynnik powierzchni wspólnej: 3,5%) 2 piętro (z 5).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 088 698 zł64,42 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27,86 m² 10 732,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Przytulne i eleganckie mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Parkowym w centrum Oświęcimia o powierzchni 27,86 m 2. Znajduję się na II piętrze w 2-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł240 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:230 m²

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, dom w zabudowie szeregowej, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 400 m² 41,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brzostowiec- działka inwestycyjna przy trasie wojewódzkiej za jedyne 97 000 zł! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes lub dom z szybkim dojazdem? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł95,60 m² 13 493,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy