Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

2 987 000 zł115,44 m² 25 874,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Apartament 115 m | 4 pokoje | Taras - 100 m | Jacuzzi | Sauna Gotowy do zamieszkania | Nowoczesny design | Bez pośredników Cena: 2 987 000 zł + Garaż For English please call or write message.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 215 zł37,78 m² 21 525 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Gotowy do odbioru wykończony I wyposażony Podana cena jest ceną brutto i zawiera 23% vat. Istnieje możliwość odliczenia podatku vat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 871 zł27,70 m² 22 017 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Gotowy do odbioru wykończony I wyposażony Podana cena jest ceną brutto i zawiera 23% vat. Istnieje możliwość odliczenia podatku vat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

903 103 zł43,19 m² 20 910 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

570 000 zł55,28 m² 10 311,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam do sprzedaży mieszkanie, 3-pokojowe, w pełni rozkładowe, w budynku z 1970 roku. Adres Wrocław ul. Ignacego Daszyńskiego nr 5. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Warszawa,mazowieckie

517 400 zł26 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Warszawa, praga południe/saska Kępa, ul. Brazylijska, jednopokojowe mieszkanie na sprzedaż 26 m2, piwnica 0%prowizji dla Kupującego Idealna lokalizacja - połączenie spokoju i bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

524 700 zł2 385 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Dobrzewinie, ul. Chłopska, przy drodze asfaltowej, teren płaski, kształt nieregularny, przy działce woda, prąd, gaz, tp, kanalizacja, w bezpośrednim sąsiedztwie domy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 190 000 zł151,90 m² 7 834,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Dzień dobry, mamy do zaoferowania dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem /instalacja fotowoltaiczna/garażem w bryle budynku o pow. całkowitej 220 m2 ( powierzchnia użytkowa 151,90 m2) na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 566 zł61,38 m² 11 625,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 993 zł41,47 m² 12 442,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji Aura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 262 zł64,61 m² 11 426,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²136 m² 4 760 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis nieruchomości Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. ok.136,00mkw na parterze z windą przy ul.Leszczyńskiej w pobliżu Gemini Park. Aktualnie są 2 pomieszczenia 1 w formie open.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszknie 3-pokojowe ul.Pychowicka 18 w Krakowie. Mieskanie składa się z dwóch osobnych sypialni oraz dużego salonu z kuchnią. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł110 m² 6 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Posiadamy również dom wykończony W cenie 865 000 zł. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Sprzedam bez prowizji Dom o powierzchni 102,16 m położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł151,67 m² 17 472,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego, położonego we Wrocławiu przy ul. św. Antoniego 31. Kamienica wpisana do Gminnej Ewidencji Zabytków. Rok budowy ok. 1870. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł71 m² 5 140,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie jest dwupoziomowe, co stanowi jego niewątpliwy, oryginalny atut. Dodatkowo jest przestronne i komfortowe mierząc powierzchnię po podłogach, ma aż około 71 m . Należy jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 000 zł140 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy segment z garażem | 140 m | 5 pokoje | Lokalizacja: zabrze Typ nieruchomości: segment w zabudowie szeregowej Powierzchnia użytkowa: 140 m Liczba pokoi: 5 Kondygnacje: parter +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 400 zł47,28 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 153 zł43,57 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 883 zł42,37 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł158 m² 6 645,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Są nieruchomości, które dają wybór. Ten dom daje konkretne możliwości. Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony na działce o wielkości 1130m2 w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł68,54 m² 7 572,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wolne mieszknie! Apartamenty 6 km od Opola. Prószków ul. Wiosenna 6 Łatwa komunikacja. Cicha okolica, a jednak posiadająca wszystko do życia. W granicy 500 m Dino, sklep rtv, euro agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

888 000 zł160 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39,50 m² 70,89 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje | Sady Żoliborskie | Widok na zieleń Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Braci Załuskich na zielonych Sadach Żoliborskich - jednej z najbardziej lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

3 645 000 zł720,66 m² 5 057,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:801 m²

W związku z przeniesieniem działalności do nowego kampusu Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy sprzedaje swoje dotychczasowe nieruchomości zlokalizowane w Bydgoszczy pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł38 m² 73,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania z ofertą mieszkania na wynajem położonego w Poznaniu w dzielnicy Grunwald przy ul. Bułgarskiej 59. Lokal mieszkalny położony na czwartym piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 363 360 zł170,42 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zielona Kuźnia Marzeń Twoje miejsce. Twój spokój. Twój dom. W sercu malowniczej Woli Worowskiej, wśród przestrzeni pełnych zieleni i historii, powstaje wyjątkowe osiedle Zielona Kuźnia.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł1 712 m² 209,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Widokowa działka budowlana - Wojcieszyce | 1712 m | Karkonosze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1712 m , położona w malowniczych Wojcieszycach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 845 zł64,36 m² 13 251,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż realizowana bezpośrednio przez dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Apartament w prestiżowym resorcie - oddany do użytkowania! 850m do plaży. Podana cena 852 845 zł. jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł180 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż dwa mieszkania o łącznej pow. ok. 180 m , zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych dzielnic Zakopanego nieopodal ścieżki Pod Reglami. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł125,87 m² 4 917,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom 100,46 m2 pow. użytkowej, kończyce Wielkie, gmina Hażlach, powiat cieszyński. Możliwość zakupu na obecnym etapie realizacji lub w stanie deweloperskim (szczegóły poniżej), działka.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł26,30 m² 8 707,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,3 m , położone na 4 piętrze bloku, przy ul. Górnośląskiej 83 w Kaliszu (os. Serbinów). Lokal składa się z: przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł53 m² 34 905,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium zlokalizowany w ścisłym centrum Wrocławia w prestiżowej, kameralnej inwestycji o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł180 m² 4 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:756 m²

Dom po gruntownym remoncie (stan realny), zebrzydowice, powiat cieszyński, działka o powierzchni ok.756 m2, podpiwniczenie, duży garaż, 2 sypialnie, salon, jadalnia z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł87,63 m² 4 895,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom na sprzedaż Stanisławów | 1600 m działki | potencjał do ~170 m Biuro epj Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł200 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie możliwość inwestycyjną oraz doskonały potencjał do zamieszkania. Dom jednorodzinny o typie wolnostojącym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

** nowe bojary ** 9 piętro z windą ** Polecamy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,86 m2 usytuowane przy ulicy Kraszewskiego na osiedlu Nowe Bojary w apartamentowcu 12-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł38,15 m² 11 245,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentujemy Państwu nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł385,60 m² 2 590,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł195 m² 5 123,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł67,40 m² 9 896,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3 pokojowe , dwupoziomowe blisko Puszczy Bukowej + piwnica Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu komfortowego, dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w prawobrzeżnej części.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł28,10 m² 16 548,04 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

** nowe bojary ** 9 piętro z windą ** Polecamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 28,10 m2 usytuowane przy ulicy Kraszewskiego na osiedlu Nowe Bojary w apartamentowcu 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł111 m² 10 792,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:864 m²

Na sprzedaż piękny, przytulny i w pełni urządzony dom jednorodzinny z zadbanym i zagospodarowanym ogrodem. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Ochla, która od 2015 roku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł86,50 m² 6 242,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bez prowizji Wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji w Rybniku. Pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach wliczone w cenę. Powierzchnia całkowita 86,50 m2, użytkowa 61,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,30 m² 17 344,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o pow. po podłodze ok. 40,3 m2 (użytkowej 24,67 m2) z dużym balkonem. Lokal zlokalizowany na Karpielówce w Kościelisku, w malowniczym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł76,40 m² 9 005,24 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Widok, przestrzeń i wygoda życia 3 pokoje | osobna kuchnia | 76,4 m | Rataje | Rzeczypospolitej |widok: zamenhofa Szukasz mieszkania, które daje komfort, światło i świetną lokalizację ?.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł235,62 m² 12 520,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości położonej w miejscowości Góraszka, gmina Wiązowna. Opis nieruchomości Na działce o powierzchni 1485 m znajduje się nowoczesny.