Nieruchomości

240 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Działka Jarzębowo

Jarzębowo,zachodniopomorskie

750 000 zł75 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka jest położona nad rzeką dziwną, posiada 200 m linii brzegowej. Działka nadaje się do wykorzystania na rekreację. Do działki prowadzi droga gminna. Cena do negocjacji. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2000 m zlokalizowaną w miejscowości Oleśniczka, objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. To gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

2 255 000 zł11 005 m² 204,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 11 005 m, położony w gminie Żabia Wola, zaledwie 5 km od centrum oraz w pobliżu trasy S8 świetna lokalizacja pod biznes! Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1000 m2. Działka znajduje się w miejscowości Krze Duże gmina Radziejowice Objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł55,50 m² 5 387,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,5 m2, położone na 2gim piętrze w 10-piętrowym bloku. Najważniejsze informacje powierzchnia: 55,5 m2 3 niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

264 600 zł12 600 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży bardzo urokliwie położonej działki o powierzchni 12600 m2 (1,26 ha), zlokalizowanej w Nowym Kurowie (gm. Stare Kurowo). Brak miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²600 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Immo House poleca na wynajem przestronny 3-poziomowy lokal biurowy 600 m z parkingiem położony na Grunwaldzie w pobliżu lasku marcelińskiego. Obiekt zlokalizowany przy ul. Jeleniogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 306 m² 103,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1306 m , położona w malowniczej miejscowości Pistki , zaledwie 14 km od Ełku. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł32,59 m² 16 845,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wyjątkowa Oferta w Pepper House! Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²66,60 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

***kamienica*** samo centrum białegostoku*** Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 66,6 m2. Istnieje możliwość podziału na dwa lokale: opcja wynajęcia oddzielnego: lokal 1-.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł150 m² 0,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 600 m²

Na sprzedaż prezentujemy nieruchomość położoną w Witoszynie Górnym składającą się z 3 działek o łącznej powierzchni 1,56 ha. Na pierwszej działce 144/1 o powierzchni 0.25 ha.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 882 m² 85,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - bliskość atrakcji turystycznych, takich jak Kaszubski Park Krajobrazowy, jeziora, czy szlaki rowerowe. - działka znajduje się w spokojnej i malowniczej miejscowości, idealnej dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 325 000 zł435 m² 5 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 295 m²

! tylko U nas! Szukacie Państwo reprezentatywnej rezydencji w Bydgoszczy na dodatek w rewelacyjnej cenie ? Po zapoznaniu się z tą ofertą odpowiedź jest oczywista. TO jest to :) Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł59,70 m² 10 720,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaź 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu staszica Mieszkanie położone jest na parterze przy Alei Wojska Polskiego. Budynek : lata 80-te, 10 pięter, wielka płyta. budynek po termoizolacji, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

1 425 000 zł146,91 m² 9 699,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:929 m²

***dogodna lokalizacja, obrzeża Nowogardu - w pobliżu lasy, szkoła, orlik i cała infrastruktura*** Oferujemy komfortowy dom parterowy o powierzchni użytkowej 110,17 m2 + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Lipnik

Lipnik,zachodniopomorskie

649 000 zł124,25 m² 5 223,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim z 2025 roku, zlokalizowany w Lipniku, 5 min samochodem od Stargardu. Na parterze znajduje się salon z wyjściem do ogródka oraz aneks.

Szczegóły ogłoszenia

37,04 zł/m²108 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność przedstawić przestronny, klimatyczny lokal znajdujący się na Starym Mieście w Toruniu. Lokal ten znajduje się w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Małe Garbary. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²215 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 215 m , usytuowany w biurowcu klasy A w okolicy ul. Bronowickiej. Lokal składa się z: - korytarza - powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł110 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Idealny dom dla rodzin lub jako inwestycja na domy pracownicze! Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący, 1 piętrowy o pow. 110 m2 w Powodowie, 3 km od Miasta Wolsztyn. Dom mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 659 000 zł3 659 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty władysławowo chłapowo - nadmorska działka budowlana ok. 450 metrów od zejścia na plażę Świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł7 058 m² 276,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Super okazja dla dewelopera Cieszyn, ul. Władysława Reymonta Na sprzedaż działki inwestycyjne nr 68/2 i 69/3 o łącznej powierzchni 7058.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł61 m² 3 918,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie W centrum sosnowca Sosnowiec, ul. Głowackiego | 61 m | parter | piwnica Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Sosnowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28,44 m² 70,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z oddzielną kuchnią, balkonem, funkcjonalna i gustownie urządzona, ul. Dojazd 2. Rejon: sołacz/jeżyce/poznań. Dostępne od zaraz Kontakt do opiekuna oferty - prezentacje: nr tel. 668.

Szczegóły ogłoszenia

6 995 000 zł153,92 m² 45 445,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany przy ul. Solidarności jednej z kluczowych i najbardziej rozpoznawalnych arterii Warszawy. To adres o silnym potencjale komercyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 061 m² 347,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o wyjątkowej działce budowlanej, która łączy spokój natury z doskonałą lokalizacją? Oto niepowtarzalna okazja! Działka o powierzchni 11,5 ar w Tajęcinie, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 999 999 zł116,40 m² 25 773,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 116,40 m , położony na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie dodatkowo posiada dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

2 859 850 zł8 171 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka pod zabudowę mieszkaniową z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Według aktualnego Planu zagospodarowania przestrzennego miasta Radzymin posiada status: mn Tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł67 m² 11 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowy dom drewniany w otoczeniu lasu Błażowa Dolna / Wola Błażowska Biuro nieruchomości Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży klimatycznego domu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł95,40 m² 6 499 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 94,50m2 położony w 5 lokalowym budynku mieszkalnym w Nowym Sączu w okolicy ul. Zielonej. Mieszkanie bez czynszowe- opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł190 m² 5 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, niezależności oraz nieruchomości o dużym potencjale, zarówno do zamieszkania, ale również jako inwestycja przynosząca dochód. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

96 700 zł912 m² 106,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na budowę swojego domu w spokojnej, zielonej okolicy? Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną nr 348/2 o powierzchni 912 m , położoną w miejscowości Przybynów,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł9 600 m² 10,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Rolno-Budowlana w Leszczawce z Widokami na Las i Pola! Marzysz o własnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku, gdzie budzisz się z widokiem na malownicze krajobrazy?.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²195,99 m² 17 639 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia lokalu 0.012 o powierzchni 195,99 m2 mieszczącego się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł210 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:954 m²

Witam serdecznie Do sprzedania dom z olbrzymim potencjałami przestrzennym może tworzyć 4 poziomy mieszkaniow około 210 m powierzchni użytkowej mieszkalnej powierzchni całkowitej ok. 340m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Konarzewo,wielkopolskie

56 150 zł5 169 m² 10,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna - łąki Konarzewo Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5.169m2 w tym RIIIb -821m2, ŁIV - 4149m2, W-199m2 Podstawowe informacje: lokalizacja: Konarzewo, ul. Dopiewska dz. 249/11.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 66 m , wybudowane w 2015 roku, zlokalizowane w Markach przy ul. Szpitalnej 14. Lokal znajduje się na 1. piętrze w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe przestronne mieszkanie na Osiedlu Młodych! Lokalizacja: osiedle młodych, blisko przystanki, sklepy, parking pod blokiem. Rozkład: mieszkanie 2 pokojowe salon i pokój, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł3 526 m² 1 077,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Prezentowana nieruchomość to oferta pięknego terenu pod inwestycję deweloperską z wydanym pozwoleniem na budowę 4 bliźniaków (8 odrębnych działkach ewidencyjnych). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 000 zł3 000 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rzeszów ul. Warszawska 30 ar. Mpzp tylko U nas oferta na wyłączność OPIS NIERUCHOMOŚCI : Planem zagospodarowania przestrzennego U.2 (tereny przeznaczone pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 762 zł60,33 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,33 m2 wraz z ogródkiem o powierzchni 60,33 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł235 m² 6 974,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 447 m²

Wyjątkowa nieruchomość W sercu bieszczad bereżnica wyżna | 200 m dom + budynek rekreacyjny | widoki premium | standard A+ Zapraszam do zapoznania się z jedną z najatrakcyjniejszych.