Nieruchomości

239 129 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

380 000 zł41,93 m² 9 062,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą klimatycznego mieszkania, położonego w Śródmieściu Szczecina. Najważniejsze Zalety: nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł210 m² 4 042,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie deweloperskim położonego w miejscowości Miedźno przy ulicy Sosnowej. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł375 m² 317 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W margoninie położona tuż przy rynku ul. Ogrodowa doskonała alternatywa na nową inwestycję Np. - budowę nowego budynku mieszkalnego np. Typu stodoła - prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł220 m² 10 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Połowa domu- wysoki parter z podpiwniczeniem , zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy miasta Sielanki.Blisko do centrum miasta, filharmonii, teatru.Doskonała aranżacja i ciepły klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka Ciche

Ciche,małopolskie

300 000 zł21 000 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam do sprzedania działki rolne w Cichem jest to kilka działek o średnim wymiarze 2000mkw nie czekaj, zadzwoń i umów się na prezentację - 0% od kupującego domsa Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł73 m² 7 794,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! elegancja luksus wygoda! Oferujemy do sprzedania urocze przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

46,51 zł/m²215 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze z witryną od ulicy głównej o pow. 215m2 w Rumi. Lokal znajduję się w zadbanym i dobrze utrzymanym budynku z 2000r. Wejście do lokalu z trzech stron,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł107 m² 8 411,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuje Państwu wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 107 m , położony przy ulicy Sienkiewicza głównym deptaku Kielc. To miejsce, które codziennie przyciąga zarówno mieszkańców, jak.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 270 m² 2 755,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w łodzi. Na sprzedaż działka o powierzchni 1270m2 w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł57,38 m² 20 895,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Są takie mieszkania, do których wchodzi się i po prostu chce zostać. To 58 metrów kwadratowych na warszawskim Mokotowie zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Tu światło gra pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 900 zł45,63 m² 10 122,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie deweloperskie z widokiem na Wisłę - Fordon, bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w malowniczej części Bydgoszczy - Fordonie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł212,35 m² 2 575,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:362 m²

| kamienica w zabudowie zwartej położona w centrum Kościana. Powierzchnia użytkowa 212,35 m2. Powierzchnia działki 362 m2. Dodatkowo na ogrodzie budynek gospodarczy o powierzchni 27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł41,13 m² 7 026,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Запрошуємо ознайомитися з пропозицією продажу квартири від агенції Investkon Nieruchomości. Квартира 41,13 м | 2 кімнати.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45,02 m² 5 753 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem znajdującego się w Trzebiatowie przy ul. Lipowej. Mieszkanie położone jest w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł6 200 m² 12,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona 600 m od małej wsi naprzeciw starego niezamieszkałego siedliska, 1 km od Kamienia Pomorskiego. Grunt corocznie koszony klasy riva, rivb, rv i łvi, suchy, przy polnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną: dom Łeba | 140 m | 1 100 000 zł Dochód pasywny nad morzem | Gotowy biznes turystyczny | 4.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

635 000 zł85,70 m² 7 409,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 85,7 m2, położony na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą, wybudowanego w 2006 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 687 994 zł109,61 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji lokalizacja Inwestycja położona jest w Krakowie przy ul. Stelmachów, w zielonej części krakowskich Bronowic. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł8 660 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż niezwykła działka o powierzchni 8661 m , położona w malowniczym Dziechowie, bezpośrednio nad brzegiem urokliwego jeziora Sępoleńskiego. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż: przestronne 3 pokoje przy samym Zalewie Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z doskonałą lokalizacją blisko natury? To idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł58,30 m² 39,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i słoneczne mieszkanie położone w Gdyni przy ul. Zielonej. Lokal jest przestronny, funkcjonalny i został niedawno odświeżony, dzięki czemu jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł39,40 m² 9 365,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje W nowym budownictwie bezczynszowe stary lubin Komfortowy, dwupokojowy apartament, w pełni wyposażony. meble kuchenne w zabudowie wraz ze sprzętem agd w salonie duża sofa.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł37,50 m² 17 920 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,5 m , położone w samym sercu Sadów Żoliborskich przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46,61 m² 6 414,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze. Powierzchnie pomieszczeń: - pokój z wyjściem na balkon o pow. 18,8 mkw, -.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy, w miejscowości brzeźnica/dąbie, przy ulicy Krzysztofa (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł900 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania funkcjonująca restauracja + motel w Głogowie. Restauracja o powierzchni 400 m2 składa się z sali bankietowej, kuchni z kompletnym wyposażeniem, zaplecza socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł216,60 m² 6 463,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:341 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Baranówek przy ul. Wybranieckiej w Kielcach. Budynek wybudowany w 2000 roku, solidnie wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 840 zł58,72 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł58,90 m² 8 811,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje - Do wprowadzenia Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Zielone Wzgórza Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

60 zł/m²55 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Na wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni łącznej 55 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze ogrodzonego i monitorowanego budynku. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł67 m² 17 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis Oferujemy wyjątkowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w sercu Wawra. To dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69 m w budynku 4 - lokalowym oferuje funkcjonalną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 000 zł43 m² 13 302,33 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Katowic. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł6 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 6000 m, położona w miejscowości Adamów-Wieś, w otoczeniu natury. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

95,45 zł/m²22 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal 22 m w Krakowie, krowodrza ul. Chopina Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Chopina Cena: 2100 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 22 m Piętro: drugie piętro w 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł38,80 m² 8 247,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłączność: na sprzedaż bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu w Jeleniej Górze przy ul. Drzymały 10. Za kamienicą znajduje się ogród wspólny dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Niemcza,dolnośląskie

270 000 zł7 949 m² 33,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o powierzchni 7949 m2 położona w Niemczy przy ul. Gumińskiej, zabudowana budynkiem gospodarczym - obora z rampą rozładunkową - konstrukcja żelbetonowa. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 838 m² 207,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja centrum Nieruchomości poleca do sprzedaży działki oznaczone numerami ewidencyjnymi 96/28 i 96/31 o łącznej powierzchni 2838 mkw., położone w miejscowości Stare Boryszewo. Media.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł300 m² 830 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka w centrum Gryfic przy rzece. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł212 m² 891,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 212 m2 położona na bydgoskiej Osowej Górze. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod usługi i handel. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł1 426 m² 627,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana bezpośrednio przy ul. Fryderyka Chopina ___ Działka jest położona w Jabłonnie północno-zachodniej, blisko granicy z Legionowem, na jednym z dynamicznie rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

281 000 zł2 811 m² 99,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży już tylko 2 ostatnie działki stanowiące tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej, położone w miejscowości Blękwit gmina Złotów.