Nieruchomości

239 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

650 000 zł102 m² 6 372,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Gotowy do odbioru! bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera! budynek dwu lokalowy - możliwość zakupu bez zezwolenia ministerstwa wysoki standard wykończenia: - ogrzewanie podłogowe w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł114,90 m² 11 749,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu wolnostojącego w stanie deweloperskim w bardzo dobrej cenie. Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe w pakiecie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł128 m² 9 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal o powierzchni 128 m , usytuowany na 3. piętrze zadbanego budynku z windą, zlokalizowanego przy deptaku Bogusława jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

5 658 000 zł2 436 m² 2 322,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna działka budowlana o wysokim potencjale inwestycyjnym, położona przy głównej arterii komunikacyjnej Lublina. To wyjątkowa okazja dla inwestorów, którzy chcą natychmiast.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 144 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 475m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 100 m² 77,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

7 działek położonych w malowniczej miejscowości Naprusewo, gm. Ostrowite, powiat słupecki Działki zlokalizowane są w otoczeniu bujnej roślinności, łąk oraz pastwisk, co tworzy idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 000 zł102,34 m² 8 882,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament dwupoziomowy 102,34 m z tarasami i garażem | Rzeszów - Budziwój Opis inwestycji Budziwój Legionistów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, łącząca elegancki design.

Szczegóły ogłoszenia

565 823 zł77,51 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Paweł Grzesik tel.   pokojowe mieszkanie z balkonem Osiedle Przy Młynie | Wołów Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77,51 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Hyżne

Hyżne,podkarpackie

230 000 zł1 800 m² 127,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz miejsca pod dom marzeń w otoczeniu zieleni, ale z szybkim dojazdem do Rzeszowa? Wyłącznie w onhouse! Działka budowlana w miejscowości Hyżne to idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł84,63 m² 21 505,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy do sprzedaży luksusowe, dwupoziomowe mieszkanie w Świnoujściu, które zlokalizowane jest w odległości około 350. metrów od plaży i blisko promenady nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

660 000 zł76,57 m² 8 619,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

4 pokoje z możliwością przerobienia na 5, szwederowo Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta na wyłączność Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł50,72 m² 17 724,76 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 w Krakowie przy ul.Marii Dąbrowskiej- Czyżyny. Nieruchomość usytuowana jest na drugim pietrze w budynku ośmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 424 m² 119,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w bardzo prężnie oraz ciągle rozwijającej się dzielnicy w Malborku- dzielnica wielbark. Działka znajduje się na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł134,99 m² 14 445,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Kupujesz bez prowizji - oficjalne biuro sprzedaży dewelopera. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 134,99 m położony jest w zielonej, kameralnej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż obszerna kawalerka , z osobną sypialnią. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki z wc, - przedpokoju. Okna pcv, ściany gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł457,30 m² 3 606 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 210 m²

Hotel / pensjonat nad morzem | duża działka 2210 m budynek Na sprzedaż wyjątkowy budynek o charakterze mieszkalno-usługowym, funkcjonujący jako obiekt hotelowy, wybudowany w 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²135 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal z witryną o powierzchni 135 m2 w bardzo dobrej lokalizacji. W lokalu na podłodze panele winylowe, sufit podwieszany z oświetleniem elektrycznym, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł79,33 m² 7 374,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie każda trasa zaczyna się od spokoju. Ten apartament to Twój prywatny port startowy, gotowy na każde życiowe wyzwanie. Poczuj zapach świeżo parzonej kawy.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł2 333 m² 85,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości divo oferuje do sprzedaży: działka budowlana w miejscowości Kwaczała. Kwaczała to mała, miejscowość w gminie Alwernia, wokół, duża ilość lasów, terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł123 m² 6 902,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Komfortowy dom z dodatkowymi budynkami i dużym potencjałem inwestycyjnym w pięknym regionie Roztocza. Topólcza 67, gm.Zwierzyniec Położenie i okolica: Topólcza to wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 873 zł30,10 m² 13 417,71 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni użytkowej 30,1m2 + balkon, położona na 6 piętrze ( w budynku jest 9 pięter). Ustawny salon z aneksem o powierzchni aż 21,65m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 252 524 zł92,20 m² 13 584,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy - zapraszam do kontaktu Oszczędzasz już na starcie - kup bezpośrednio u dewelopera *0% prowizji *0% podatku pcc To propozycja dla rodzin, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł288 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Kameralne, bezczynszowe osiedle, niska zabudowa w centrum Józefosławia. Okolica spokojna, dobrze skomunikowana, do Lasu Kabackiego kilkanaście minut spacerem. Liczne ścieżki rowerowe, park, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

174 000 zł39,45 m² 4 410,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe | 39,45 m | Wałcz - Śródmieście. Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,45 m położone w samym centrum Wałcza - w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 776 zł43,98 m² 17 980,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Petryla prezentuje na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Bronowice jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł64,11 m² 35,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Przedmiotem najmu jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,11 m2, położone na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy umiejscowionej przy ul. Ogrodowej w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 788 zł54,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - 54,12 m Tarnów, ul. Skrzyszowska | Osiedle Nowa Pradolina Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,12 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł59,54 m² 5 374,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 mkw, na 2 piętrze w wieżowcu na Os. Niepodległości ul. Romera; do mieszkania wejście z klatki schodowej; mieszkanie dwustronne, osobne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 60 m w Orzeszu przy ul. Kwiatowej. Idealna propozycja dla osób szukających miejsca na własną działalność handlową, usługową lub biurową. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 700 zł32 m² 17 396,88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Bez podatku pcc I bez prowizji dla biura! oferta sprzedaży mieszkań kameralna inwestycja W krakowie Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w kameralnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł43,21 m² 23 096,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament w pierwszej linii brzegowej na zamkniętym osiedlu w Rewalu. Osiedle zamknięte, monitorowane z recepcją, budynek bez barier architektonicznych, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 012 000 zł92 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław-Centrum, ul. Tadeusza Kościuszki, lokal użytkowy o pow. 92 m2, wysokość 3,20 m, 1 piętro budynku wielolokalowego (winda). Cena sprzedaży 1012 000 zł. (11000 zł/m2) Biuro nie pobiera.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł245,48 m² 2 032,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w budowie - 179,21 m2 | działka 450 m2 | 2 garaże | okolice Szczecina- szczecin Dąbie Na sprzedaż dom jednorodzinny w budowie (stan surowy otwarty), położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł69 m² 6 507,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Diament nad brdą | 69 m z widokiem na Bulwary oraz rzekę | Parking za bramą | 1. piętro największe atuty: panorama, która nie nudzi: salon z ekspozycją na Brdę i tereny spacerowe. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł150 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:29 499 m²

Opis Oferta jest skierowana do klientów oczekujących spokojnej lokalizacji w otoczeniu natury a jednak z szybkim dostępem do miasta. Może być idealnym miejscem dla hodowli koni, glamping,.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł500 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:93 000 m²

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa - w parku logistycznym Prologis w Kątach Wrocławskich - dostępne od zaraz, w bardzo dobrej cenie, doskonała lokalizacja, przy A4, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł175 m² 8 343 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:865 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 175m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 865 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł132 m² 8 712,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 132 m , usytuowany na działce o powierzchni 2700 m2, w miejscowości Lubieszów zaledwie 3 km od Nowej Soli. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

963 850 zł52 100 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: wyjątkowy teren inwestycyjny z dworkiem i panoramicznym widokiem - Pstrągowa, gm. Czudec | 5,21 ha Marzysz o miejscu z duszą, widokiem zapierającym dech i ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

355 500 zł1 975 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 4728 Przepięknie położona działka budowlana o powierzchni 1975 m2,szerokości 40 m w miejscowości Bieganów koło Międzyborowa. Działka zadrzewiona, położona.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł120 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

wynajmiemy murowany budynek znajdujący się w Wieliczce niedaleko kopalni soli. Lokal składa się z części magazynowej ok 90 m2 oraz pomieszczenia biurowego socjalnego oraz natrysku toalety.